Ποδόσφαιρο
Πέμπτη20/11/2014
Νέων - 1ος Όμιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ |
ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ |
Πέμπτη |
16:30 |
ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ. |
2-3 |
Παρασκευή 21/11/2014
Νέων - 1ος Ομιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ |
Παρασκευή |
16:30 |
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ. |
1-3 |
Σαββάτο 22/11/2014
Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΝΔΡΟΥ |
Σάββατο |
15:45 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. |
0-2 |
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
Σάββατο |
17:00 |
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |
1-3 |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ |
ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ |
Σάββατο |
18:30 |
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. |
2-1 |
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΛΑΒΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ |
ΚΑΜΑΡΙΟΥ |
Σάββατο |
16:00 |
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. |
3-1 |
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ |
ΚΑΜΑΡΙΟΥ |
Σάββατο |
19:00 |
ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ. |
1-0 |
Κυριακή 23/11/2014
Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ |
ΣΤΕΝΗ |
Κυριακή |
11:00 |
ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. |
6-0 |
ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ |
ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ |
Κυριακή |
15:00 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. |
1-3 |
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ |
ΣΙΦΝΟΥ |
Κυριακή |
12:30 |
ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |
0-0 |
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ |
ΑΓΕΡΣΑΝΙΟΥ |
Κυριακή |
10:00 |
ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. |
2-0 |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
Κυριακή |
10:00 |
ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., VAN AAKEN Φ. |
1-1 |
Νέων - 2ος Ομιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ |
ΜΑΡΜΑΡΩΝ |
Κυριακή |
17:30 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. |
0-6 |
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
Κυριακή |
20:00 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. |
3-3 |
Σάββατο 29/11/2014
Νέων - 2ος Ομιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
Σάββατο |
15:00 |
Κυριακή 30/11/2014
Νέων - 1ος Ομιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ |
ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ |
Κυριακή |
15:00 |
Δευτέρα 01/12/2014
Νέων - 3ος Ομιλος |
|||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ |
ΜΗΛΟΥ |
Δευτέρα |
16:00 |
Μπάσκετ
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
Αποτέλεσμα |
Σαββάτο 22/11/14 |
Πανναξιακός ΑΟΝ - Φανάρια |
16:00 |
Εφήβων |
ΔΑΚ Νάξου |
57-40 |
Σάββατο 22/11/14 |
Ερμούπολη - Άρης |
17:00 |
Εφήβων |
ΑΚΔΕ |
97-40 |
Σάββατο 22/11/14 |
Φανάρια - Πανναξιακός ΑΟΝ |
18:00 |
Κορασίδων |
ΔΑΚ Νάξου |
11-40 |
Σάββατο 22/11/14 |
ΑΟ Μυκόνου - Περιστεριώνας |
19:15 |
Ανδρών |
ΑΚΔΕ |
59-69 |
Κυριακή 23/11/14 |
ΑΟ Πάρου - Πανιώνιος |
09:00 |
Εφήβων |
Παροικιάς |
59-49 |
Κυριακή 23/11/14 |
Πανναξιακός ΑΟΝ - Μαρπησσαϊκός |
13:00 |
Παίδων |
ΔΑΚ Νάξου |
77-34 |
Bόλεϊ
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτέλεσμα |
Παρασκευή 21/11/14 |
16:30 |
ΝΕΑΝΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Ζευς Φιλωτίου |
ΔΑΚ Νάξου |
3-0 |
Σάββατο 22/11/14 |
16:30 |
ΑΝΔΡΕΣ |
Μ. Αλέξανδρος |
Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου |
Β’ ΑΚΔΕ |
|
Σάββατο 22/11/14 |
18:30 |
ΝΕΑΝΙΔΕΣ |
Α.Ο. Φοίνικας |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου |
Β’ ΑΚΔΕ |
|
Κυριακή 23/11/14 |
9:00 |
ΑΝΔΡΕΣ |
Ποσειδώνας Τήνου |
Μ. Αλέξανδρος |
Β’ ΑΚΔΕ |
|
Κυριακή 23/11/14 |
12:00 |
ΝΕΑΝΙΔΕΣ |
Ζευς Φιλωτίου |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
ΔΑΚ Νάξου |
0-3 |
Δευτέρα 24/11/14 |
20:30 |
ΑΝΔΡΕΣ |
Μ. Αλέξανδρος |
Α.Ο.Θήρας |
Β’ ΑΚΔΕ |
2-3 |