ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/4/2016 |
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ |
18.15 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
47-63 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/4/2016 |
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ |
18:00 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΑΠΠΟΣ |
20-0 α.α. |
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/4/2016 |
ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ |
14.00 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
|
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 28/4/2016 |
ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ |
13.00 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
46-61 |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15-16/4
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΣΚΟΡ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/4/2016 |
ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ |
17.00 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΚΔΕ |
ΣΑΜΟΡΘΑΚΗΣ ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ |
43-79 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2016 |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
|
19:30 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΑΠΠΟΣ |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ |
51-90 |
ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ 9-10/4
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ |
17.30 20.00 |
FINALFOUR ΕΦΗΒΩΝ |
ΑΚΔΕ ΑΚΔΕ |
54-35 70-48 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016
|
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
12.15 15.30 18.00 |
ΑΝΔΡΩΝ FINALFOUR ΕΦΗΒΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 ΑΚΔΕ ΑΚΔΕ
|
78-28 53-55 68-55 |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1-2/4
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
Ω Ρ Α |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/4/2016
|
ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
|
17.45-19.45 20.00-22.00 19:00-21:00 |
FINAL FOUR ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
65-18 61-35 17-96 |
ΣΑΒΒΑΤΟ
2/4/2016
|
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ |
10:00 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
116-42 |
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
13:30 |
ΕΦΗΒΩΝ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
51-68 |
|
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ |
13.30 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
80-31 | |
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
15:30 |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ |
16.30 |
FINAL FOUR ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
40-30 | |
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ |
19.00 |
FINAL FOUR ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
ΤΗΝΙΑ 1895 |
29-46 |
Αποτελέσματα
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/3/2016 |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
|
17.45 20.00 |
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
67-40 63-65 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 |
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΣ ΜΥΚΟΥΝΟΥ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ |
13:30 15:30 16.00 18.30 |
ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΤΗΝΙΑ 1895
|
58-43 43-67 37-42 61-67 |
Αποτελέσματα 18-19-20/3/2016
ΗΜΕΡΟΜ. |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/3/2016 |
ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
16.00 16.30 |
ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΔΑΠΠΟΣ |
ΑΝΑΒΟΛΗ 49-58 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 |
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
12.00 15.00 |
ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΑΠΠΟΣ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ |
61-36 27-18 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2016 |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ |
11.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
30-67 |