Ημερομ. | Ώρα | Κατηγορία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Αίθουσα | Αοτέλεσμα |
22/4/2016 | 19:00 | Παγκορασίδες | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Ο. Θήρας | Δ.Α.Κ. Νάξου | |
23/4/2016 | 13:30 | Παγκορασίδες | Α.Μ.Σ.Νηρέας | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Δ.Α.Κ. Νάξου | 0-3 |
23/4/2016 | 15:00 | Παγκορασίδες | A.O. Πάρου | Α.Ο. Θήρας | Δ.Α.Κ. Νάξου | |
23/4/2016 | 17:00 | Παγκορασίδες | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Ο. Φοίνικας Β’ | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | |
24/4/2016 | 11:00 | Παγκορασίδες | Α.Ο. Φοίνικας Β’ | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | |
24/4/2016 | 14:00 | Παγκορασίδες | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Μ.Σ.Νηρέας | Δ.Α.Κ. Νάξου | |
24/4/2016 | 12:00 | Παγκορασίδες | Α.Ο. Θήρας | A.O. Πάρου | Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. | |
25/4/2016 | 19:00 | Γυναίκες | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | |
26/4/2016 | 9:00 | Γυναίκες | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | |
26/4/2016 | 14:00 | Παγκορασίδες | Α.Μ.Σ.Νηρέας | A.O. Πάρου | Δ.Α.Κ. Νάξου | |
26/4/2016 | 16:30 | Παγκορασίδες | Α.Ο. Θήρας | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
Αποτελέσματα
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτελέσματα |
9/4/2016 |
17:30 |
Παγκορασίδες |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου Β’ |
Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
3-0 |
10/4/2016 |
9:00 |
Παγκορασίδες |
Α.Ο. Φοίνικας Α’ |
Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
3-0 |
10/4/2016 |
14:00 |
Κορασίδες |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
3-1 |
13/4/2016 |
20:00 |
Παγκορασίδες |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου Α’ |
Α.Ο. Φοίνικας Α’ |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
3-1 |
Αν υπάρχει αγώνας του Α.Ο. Φοίνικας για τα Playoff της Α1, ο αγώνας θα γίνει στις 14/4/2016 στις 19:00 |
||||||
16/4/2016 |
14:00 |
Παγκορασίδες |
A.O. Πάρου |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
16/4/2016 |
16:30 |
Παγκορασίδες |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Α.Ο. Θήρας |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
0-3 |
16/4/2016 |
14:00 |
Παγκορασίδες |
Α.Ο. Φοίνικας Α’ |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου Β’ |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
3-0 |
17/4/2016 |
13:00 |
Παγκορασίδες |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου Β’ |
Α.Ο. Φοίνικας Α’ |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
0-3 |
17/4/2016 |
12:00 |
Παγκορασίδες |
Α.Ο. Θήρας |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
3-0 |
17/4/2016 |
14:00 |
Παγκορασίδες |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
3-0 |
Final Four ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
|||||
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
8/4/16 |
18:00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Α.Σ.Ε. Νεωρίου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
8/4/16 |
20:00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας |
Α.Ο. Φοίνικας |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
9/4/16 |
8:00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
9/4/16 |
10:30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
Αποτελέσματα
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτέλεσμα |
18/3/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Α.Ο. Θήρας B’ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
3-0 |
18/3/16 |
20.30 |
ΓΥΝΑΙΚΕΣ |
ΑΟ.Φοινικας |
ΑΣΕ.Νεωριου |
Β,ΑΚΔΕ |
2-3 |
19/3/16 |
13.30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
A.O. Πάρου |
Α.Ο. Θήρας B’ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
0-3 |
19/3/16 |
16.30 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΣΕ.Νεωριου Α |
ΑΟΠοσειδωναςΤηνου |
Β.ΑΚΔΕ |
3-0 |
19/3/16 |
20.30 |
ΠΑΙΔΕΣ |
ΑΜΕΣ. Νηρεας |
ΑΣΕ.Νεωριου |
ΒΑΚΔΕ |
0-3 α.α. |
20/3/16 |
9.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.ΦοινικαςΑ |
Α.Ο.Ποσειδωνας Τηνου |
Β.ΑΚΔΕ |
3-0 |
20/3/16 |
10.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Α.Ο. Θήρας B’ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
0-3 |
20/3/16 |
11.30 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΣΕ Νεωριου Β |
ΑΣΕ.Νεωριου Α. |
Β.ΑΚΔΕ |
0-3 |
20/3/16 |
13.30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
20/3/16 |
14.00 |
ΠΑΙΔΕΣ |
Α.Μ.Ε.Σ Νηρεας |
Α.Ο.Φοινικας |
Β.ΑΚΔΕ |
0-3 α.α. |
26/3/16 |
17.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΟ. Ποσειδωνας Τηνου |
Α.Ο.Φοινικας Β |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
ΑΝΑΒΟΛΗ
|
27/3/16 |
9.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΟ.Ποσειδωνας Τηνου |
Α.Ο.Φοινικας Α |
ΤΗΝΙΑ 1895 |
ΑΝΑΒΟΛΗ
|
28/3/16 |
|
ΝΕΑΝΙΔΕΣ |
Φοίνικας |
Νεώριο |
ΑΚΔΕ |
3-1 |
30/3/16 |
|
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Φοίνκας |
Νεώριο |
ΑΚΔΕ |
3-2 |
Αποτελέσματα 11-12/3/2016
Ημερομ. | Ώρα | Κατηγορία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Αίθουσα | Αποτέλεσμα |
11/3/16 | 19:00 | ΝΕΑΝΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Β’ ΑΚΔΕ | 1-3 |
11/3/16 | 21.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Ο. Θήρας A’ | Δ.Α.Κ. Νάξου | 3-0 |
12/3/16 | 10.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Ο. Θήρας A’ | Δ.Α.Κ. Νάξου | 3-0 |
12/3/16 | 14.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | A.O. Πάρου | Α.Μ.Σ.Νηρέας | Δ.Α.Κ. Νάξου | 1-3 |
Αποτελέσματα 5/3/2016
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτέλεσμα |
5/3/16 |
18.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
3-0 |
5/3/16 |
19.30 |
ΑΝΔΡΙΚΟ |
Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
Α.Σ.Ε. ΝΕΩΡΙΟΥ |
Α.Κ. ΤΗΝΙΑ 1895 |
1-3 |
Αποτελέσματα
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτέλεσμα |
12/02/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
ΔΑΠΠΟΣ |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
13/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
A.O. Πάρου |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
0-3 |
13/2/16 |
14:00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Φοίνικας Α’ |
Α.Ο. Φοίνικας Β’ |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
3-0 |
13/2/16 |
16.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ.Νηρέας |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
0-3 |
13/2/16 |
17.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.Ποσειδώνας Τήνου |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου Β’ |
Α.Κ.Τήνεια 1895 |
0-3 |
14/2/16 |
11.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.Ποσειδώνας Τήνου |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου Α’ |
Α.Κ.Τήνεια 1895 |
0-3 |
14/2/16 |
12.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Α.Μ.Σ.Νηρέας |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
0-3 |
14/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
A.O. Πάρου |
ΔΑΚ Νάξου |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
15/2/2016 |
17.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΜΣ Φιλωτίου |
Πανναξιακός ΑΟΝ |
ΔΑΚ Νάξου |
0-3 |
16/2/2016 |
15.30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
ΔΠΠΟΣ |
0-3 |
21/2/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
3-0 |
21/2/16 |
13.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός ΑΟΝ |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
27/2/16 |
16.30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
0-3 |
28/2/16 |
11.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
0-3 |
28/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ.Νηρέας |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
Ημερομ. | Ώρα | Κατηγορία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Αίθουσα | Αποτέλεσμα |
27/2/16 | 16.30 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας Β’ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου Α’ | Β. Α.Κ.Δ.Ε. | 0-3 |
27/2/16 | 18.30 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β. Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
28/2/16 | 9:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β. Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Ημερομ. | Ώρα | Κατηγορία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Αίθουσα | Αποτελέσματα |
9/1/2016 | 16:15 | ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
10/1/2016 | 9:00 | ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
10/1/2016 | 12:00 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας Β’ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου Β’ | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
10/1/2016 | 15:00 | ΠΑΙΔΕΣ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Α.Ο. Φοίνικας | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
12/1/2016 | 20:30 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας Α’ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου Α’ | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 2-3 |
15/1/2016 | 18:00 | ΝΕΑΝΙΔΕΣ | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Ο. Φοίνικας | Δ.Α.Κ. Νάξου | 3-0 |
16/1/2016 | 10:00 | ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Ο. Φοίνικας | Δ.Α.Κ. Νάξου | 0-3 |
22/1/2016 | 18:00 | ΝΕΑΝΙΔΕΣ | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Δ.Α.Κ. Νάξου | 3-0 |
23/1/2016 | 10:00 | ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Δ.Α.Κ. Νάξου | 0-3 |
23/1/2016 | 16:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Θήρας Β’ | Α.Ο. Πάρου | Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. | 3-0 |
23/1/2016 | 16:30 | ΠΑΙΔΕΣ | Α.Ο. Φοίνικας | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 α.α. |
23/1/2016 | 19:00 | ΑΝΔΡΕΣ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 |
24/1/2016 | 9:00 | ΠΑΙΔΕΣ | Α.Σ.Ε. Νεωρίου | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Β’ Α.Κ.Δ.Ε. | 3-0 α.α |
24/1/2016 | 11:30 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Θήρας Α’ | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. | 2-3 |
29/1/2016 | 19:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” | Α.Ο. Θήρας Β’ | Δ.Α.Κ. Νάξου | ΑΝΑΒΟΛΗ |
30/1/2016 | 13:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Πάρου | Α.Ο. Θήρας Β’ | Δ.Α.Κ. Νάξου | ΑΝΑΒΟΛΗ |
31/1/2016 | 10:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Πανναξιακός Α.Ο.Ν. | Α.Ο. Θήρας Β’ | Δ.Α.Κ. Νάξου | ΑΝΑΒΟΛΗ |
31/1/2016 | 13:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | ΑΟ ΠΑΡΟΥ | ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ | 2-3 |
30/1/2016 | 16:00 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Σ.Ε. Νεωρίου Β’ | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | ΑΝΑΒΟΛΗ |
31/1/2016 | 11:00 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ | Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου | Α.Σ.Ε. Νεωρίου Α’ | Α.Κ. “ΤΗΝΙΑ 1895” | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Ημερομ. |
Ώρα |
Κατηγορία |
Γηπεδούχος |
Φιλοξενούμενος |
Αίθουσα |
Αποτέλεσμα |
5/2/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
Αναβολή |
6/2/16 |
11.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
Αναβολή |
6/2/16 |
16.30 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου |
Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
Αναβολή |
7/2/16 |
09.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.Φοίνικας |
Α.Ο. Ποσειδώνας Τήνου |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
Αναβολή |
7/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
Αναβολή |
7/2/16 |
17:00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός ΑΟΝ |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
8/2/16 |
20.00 |
ΕΦ/ΙΚΟ Β ΦΑΣΗ |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου |
Α.Ο Αθλο/διών ΚΩΣ |
Β’ Α.Κ.Δ.Ε. |
|
12/02/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
13/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
13/2/16 |
16.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
13/2/16 |
17.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.Ποσειδώνας Τήνου |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου Β’ |
Α.Κ.Τήνεια 1895 |
|
14/2/16 |
11.00 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο.Ποσειδώνας Τήνου |
Α.Σ.Ε.Νεωρίου Α’ |
Α.Κ.Τήνεια 1895 |
|
14/2/16 |
12.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
14/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
19/2/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
19/2/16 |
19.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Α.Μ.Σ. Φιλωτίου “Ζευς” |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
21/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
A.O. Πάρου |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
27/2/16 |
16.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας Β’ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
28/2/16 |
11.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Ο. Θήρας A’ |
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. |
Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. |
|
28/2/16 |
13.00 |
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ |
Α.Μ.Σ. Νηρέας |
A.O. Πάρου |
Δ.Α.Κ. Νάξου |
|
ΑΝΑΒΟΛΗ