ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-17 (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Παρασκευή | 17/06/16 | 12:00 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 5-2 |
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ15 (2η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 19/06/16 | 11:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-0 |
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-13 (2η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 18/06/16 | 11:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 1-0 |
Αποτελέσματα ημιτελικών Κ15-Κ13
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ15 (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 11/06/16 | 11:00 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 3-1 |
2. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 12/06/16 | 11:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 5-1 |
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-13 (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 11/06/16 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-0 |
4. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 12/06/16 | 13:15 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 3-1 |
Αποτελέσματα 3-5/6
Κ-17 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 03/06/16 | 17:00 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 0-4 |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 05/06/16 | 17:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι. | 1-6 |
10ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 04/06/16 | 19:30 | 2-1 | |
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | Κυριακή | 05/06/16 | 16:00 | 4-1 |
Αποτελέσματα 28-29/5/2016
ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 29/05/16 | 12:30 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 8-1 |
Κ-17 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 29/05/16 | 15:00 | ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 0-1 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 29/05/16 | 13:15 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | 3-2 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 29/05/16 | 10:30 | VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-0 α.α. |
10ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ | Σάββατο | 28/05/16 | 11:00 | 0-0 | |
6. | ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | Κυριακή | 29/05/16 | 14:00 | 0-3 |
Αποτελέσματα 21-22/5
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 22/05/16 | 13:00 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | Αναβολή |
2. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 22/05/16 | 13:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-1 |
3. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 22/05/16 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ. | 2-4 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 21/05/16 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 2-1 |
5. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 21/05/16 | 19:00 | 3-0 α.α. | |
6. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 22/05/16 | 10:00 | 3-0 α.α. | |
7. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 22/05/16 | 19:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 3-0 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 20/05/16 | 17:00 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 1-10 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 21/05/16 | 18:00 | ΨΑΡΡΑ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 6-3 |
10. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 22/05/16 | 11:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 0-4 |
10ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 22/05/16 | 14:30 | 0-2 | |
12. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ - ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ | Κυριακή | 22/05/16 | 17:00 | 2-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Αποτελέσματα 14-15/6
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 14/05/16 | 13:30 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ., ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ. | 3-3 |
2. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 14/05/16 | 15:15 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 4-0 |
3. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 15/05/16 | 14:45 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 2-1 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 14/05/16 | 19:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α. | 0-3 |
5. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/05/16 | 11:00 | ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ. | 1-5 |
6. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 15/05/16 | 15:30 | VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 1-3 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 13/05/16 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 1-1 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 14/05/16 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
9. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 14/05/16 | 18:00 | Αναβλήθηκε | |
10ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ | Κυριακή | 15/05/16 | 14:30 | 0-4 | |
11. | ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | Κυριακή | 15/05/16 | 17:00 | 2-2 |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7-8/5
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 07/05/16 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
2. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 07/05/16 | 15:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | Αναβλήθηκε |
3. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 08/05/16 | 14:45 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | Αναβλήθηκε |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 07/05/16 | 18:00 | ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ. | 3-0 α.α. |
5. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 08/05/16 | 17:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 0-0 |
ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΥΤΕΡΩΝ Κ-15 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 07/05/16 | 11:30 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-1 |
Αποτελέσματα 20-25/4
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Πέμπτη | 21/4/16 | 15:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ, ΚΟΥΚΑ | 1-0 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 17:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΚΑ Α. | 0-1 |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 23/04/16 | 19:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 7-1 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 16:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 2-3 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 17:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | 5-1 |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 24/04/16 | 13:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ. | 2-1 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ | Τετάρτη | 20/4/16 | 17:00 | ΒΑΪΛΑΣ | 3-3 |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 24/04/16 | 10:00 | VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 2-0 |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Τρίτη | 26/04/16 | 17:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | Αναβολή |
ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΥΤΕΡΩΝ Κ-15 (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 24/04/16 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 4-3 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Παρασκευή | 22/04/16 | 17:00 | ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ. | 0-8 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΤΗΝΟΥ | Δευτέρα | 25/04/16 | 12:15 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. | 0-3 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ. | 0-2 |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 20:00 | ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 15:00 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ. | 5-1 |
2. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 16/04/16 | 18:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ | 5-1 |
3. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 17/04/16 | 11:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 1-3 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 15:45 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | 2-0 |
5. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 16:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. | 4-0 |
6. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 18:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | 1-2 |
Κ-17 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 16/04/16 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. | 0-1 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 19:00 | Αναβλήθηκε | |
9. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 17/04/16 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 18:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. | 4-3 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 17:45 | Αναβλήθηκε | |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ | |
13. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 20:00 | ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α. | |
14. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 17/04/16 | 16:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9-10/4/2016
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 09/04/16 | 18:00 | 3-0α.α. |
|
2. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 11:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 0-2 |
3. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 0-1 |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Σάββατο | 09/04/16 | 16:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | 0-3 |
5. | Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 17:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 3-4 |
6. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 10:45 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | 0-2 |
7. | Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 18:00 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 4-1 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 4-0 |
Κ-15 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 13:45 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | 2-0 |
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 18:00 | ||
Κ-15 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 17:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 3-1 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 16:00 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ. | 1-2 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 12:00 | ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. | 1-7 |
14. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ||
15. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 20:00 |
Αποτελέσματα 6/4/2016
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Τετάρτη | 06/04/16 | 17:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ. | 1-2 |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 06/04/16 | 19:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ. | 1-3 |
Αποτελέσματα Σ/Κ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Πέμπτη | 31/03/16 | 17:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 3-1 |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 17:30 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. | 0-0 |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Πέμπτη | 31/03/16 | 14:30 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 5-0 |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 10:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-3 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 15:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 2-0 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 15:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-0 |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι. | 0-3 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 16:15 | VAN AAKEN Φ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-4 |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 03/04/16 | 10:00 | VAN AAKEN Φ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-3 |
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 03/04/16 | 12:00 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-3 |
Κ-15 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 02/04/16 | 19:30 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 4-3 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 13:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΑ Α. | 3-2 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 18:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ. | 1-7 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 14:45 | ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 1-3 |
* Πάτα στον τίτλο της κατηγορίας να δεις την βαθμολογία
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 26/03/16 | 19:30 | Αναβλήθηκε | |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 13:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | 1-4 |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Τρίτη | 22/03/16 | 22:45 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι. | 6-1 |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 17:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. | 0-4 |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 19:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ. | 1-2 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 14:30 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ. | 8-0 |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 2-0 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 17:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ. | 2-4 |
Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 27/03/16 | 12:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε. | 3-4 |
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 26/03/16 | 18:00 | ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Α. | 2-0 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 15:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΑ Α. | 3-0 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 15:30 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ. | 0-5 |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 27/03/16 | 19:30 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-10 |
Αποτελέσματα
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 19/03/16 | 15:00 | VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 2-0 |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 19/03/16 | 17:30 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ. | 2-0 |
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 19/03/16 | 18:30 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-0 |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 19/03/16 | 19:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι. | 0-3 |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 19/03/16 | 16:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 3-1 |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 12:15 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 1-0 |
Κ-15 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Πέμπτη | 17/03/16 | 16:00 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ, ΚΟΥΚΑ | 0-11 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 15:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α. | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 11:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. | 1-2 |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 12:45 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. | 0-5 |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 12:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε. | 1-5 |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 13:00 | ΜΑΡΤΙΝΙ Κ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 1-1 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 20/03/16 | 14:45 | ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 0-9 |
Προσεχείς Αγώνες
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 09/04/16 | 18:00 | ||
2. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 11:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | |
3. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Σάββατο | 09/04/16 | 16:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | |
5. | Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 17:30 | ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | |
6. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 10:45 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | |
7. | Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 18:00 | ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | |
Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | |
Κ-15 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 13:45 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | |
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 18:00 | ||
Κ-15 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 17:00 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | |
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 10/04/16 | 16:00 | ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ Χ. | |
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 12:00 | ΜΑΡΤΙΝΙ Κ. | |
14. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ||
15. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 20:00 |
Β ΦΑΣΗ - ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η αγωνιστική)ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα1.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΠέμπτη21/04/1615:302.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο23/04/1617:003.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο23/04/1617:00Β ΦΑΣΗ - ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα4.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο23/04/1611:005.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο23/04/1616:006.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο23/04/1617:00Κ-17 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα7.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη20/04/1617:008.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη20/04/1617:009.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή24/04/1610:0010.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή24/04/1611:00Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα11.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή22/04/1617:0012.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔευτέρα25/04/1616:4513.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΤρίτη26/04/1612:1514.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη28/04/1617:00Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα15.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/04/1611:0016.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/04/1620:00