Ρεπορτάζ αγώνα

Για ανανέωση της σελίδας πατήστε ΕΔΩ

Ανταπόκριση από την Άνδρο Νίκος Καλογεράς

Τελικό σκορ αγώνα Ανδριακός – Ανω Μερά 1-7

83\\\' 1-7 από λάθος γύρισμα του αμυντικού ο Ντιαϊέ έκλεψε την μπάλα και σκόραρε το έβδομα γκολ της Άνω Μεράς.

72΄ 1-6 με σουτ του Ντιαϊέ

65΄ 1-5 με απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Πετράι

57΄ 1-4 ασταθή απόκρουση του Πατσαβού με τον επερχόμενο Πετράι να παίρνει ριμπάουντ και να κάνει τέσσερα τα τέρματα της ομάδας του.

17:16 Έναρξη 2ου ημιχρόνου

1-3 το 1ο ημίχρονο, καλύτερη η Άνω Μερά στο 1ο ημίχρονο ο Ανδριακός προσπάθησε να χτυπήσει στην κόντρα, ενώ φωνάζει και για ένα πέναλτι.

40΄1-3 Γλύνος σουτ… με την μπάλα να καταλήγει στο δεξί γάμα του Πουλάκη και το σκορ να γίνεται 1-3 για τον Ανδριακό

28΄0-3 Ζαννάκης πάλι λάθος ο Πετράι πάσα στον Τσάλμα και ο τελευταίος έκανε εύκολα το 0-3.

18΄0-2 μετά από μεγάλο λάθος κοντρόλ του Ζαννάκη ο Τουρέ επωφελήθηκε και έκανε το 0-2

10΄ 0-1 Ασθενή απόκρουση του Πατσαβού, δοκάρι και στη συνέχεια ο Πετράι, παίρνοντας το ριμπάουντ με κοντινό πλασέ άνοιξε το σκορ του αγώνα

Έναρξη αγώνα

Υπάρχει ημίωρη καθυστέρηση σε λίγο λογικά ξεκινάει ο αγώνας αν και υπάρχει καταρρακτώδης βροχή η οποία όμως δεν έχει επηρεάσει τον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου

Υπάρχει καθυστέρηση λόγω του καιρού (Καταρρακτώδης βροχή) όπως και καθυστερημένη άφιξη των διαιτητών λόγω καθυστέρησης του πλοίου.

Οι Συνθέσεις

Ανδριακός (Μπενάς): Πατσαβός, Ισλαμάι, Τζορντανίδης, Χαλάς Μ., Ψαριανός, Ζαννάκης Β., Γλυνός Μ., Γλυνός Α., Ζαννάκης Γ., Κουλούρης Κ., Ξαφάι.

Άνω Μερά (Τζιόβας): Πουλάκης, Κουτσούκος, Δήμα, Κέκελης, Κεραμιδάς, Μπουμπούρης, Τουρε, Ντιαϊέ, Τσαλμάς, Γιόγιος, Πετράι.