Τρίτη, 22 Σεπτεμβρίου 2015 07:49

Live Score: Πανσιφναϊκός - Αίαντας Σύρου

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση της 1ης φάσης του Κυπέλλου στην Σίφνο μεταξύ του Πανσιφναϊκού και του Αίαντα Σύρου.

ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ vc ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΥΡΟΥ

PANSIFNAIKO AIANTAS LOGO

1-2

91΄ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ

37΄ΓΚΟΥΜΑΣ

20' ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ

ΑΝΑΝΕΩΣΗ

SIFNOS XORHGOI 2014 GRIGORO

Έναρξη: 13:25

94' Τέλος παιχνιδιού. Ο Αίαντας Σύρου στην επόμενη φάση του Κυπέλλου.

93' Κόκκινη κάρτα για τον Καμπάνη.

91' Γκολ, ο Μανουδάκης κάνει το 1-2 για τον Αίαντα.

+90' Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις

85' Το σκορ παραμένει στο 1-1

65' Το 1-1 παραμένει.

58' Ευκαιρία για τον Αίαντα

14:28. Έναρξη 2ου ημιχρόνου

45' Ημίχρονο στον Θόλο, στο 1-1 ο Πανσιφναϊκός και ο Αίαντας Σύρου με γκόλ του Μανουδάκη στο 20' και του Γκούμα στο 37'. Και τα δύο γκολ με πέναλτι.

44' Δοκάρι με τον Σταφυλά για τον Αίαντα

37' Γκολ ο Γκούμας κάνει το 1-1 απο την άσπρη βούλα

36' Πέναλτι για τον Πανσιφναϊκό που κέρδισε ο Ατσόνιος

35' Ευκαιρία για τον Πανσιφναϊκό με τον Ατσόνιο

20' Γκόλ 0-1 με γκολ πέναλτι του Μανουδάκη

1:25. Έναρξη του παιχνιδιού

Συνθέσεις:

Πανσιφναϊκός Α.Σ.: (Φράγκος Μ.), Κάραβος Ν., Ζαμπέλης Δ., Διαρεμές Θ., Διαρεμές Γ., Ζάσκας Δ., Κίτσαλης Γ., Λυκογιάννης Κ., Ατσόνιος Α., Γεωργούλης Γ., Λεμπέσης Γρ., Γκούμας Ν. (50' Κίτσαλης Αλ.). Στο πάγκο η ομάδα της Σίφνου έχει τους: Συνοδυνός Α., Κίτσαλης Αλ., Σαΐλοβιτς Δ., Χρύσος Γ., Λεμπέσης Σ., Κολαράκης Ν., Μαυρογιάννης Ν.

Αίαντας Σύρου: (Ρούσσος Γ.), Βαμβακούρης Δ., Μαυράκης Ε., Βαμβακούσης Α., Αργυρός Α., Καμπάνης Α., Ρούσσος Γ. (65' Καραδήμας), Απέργης Σ. (90' Φωτεινιάς Γ.), Σαρτζετάκης Δ., Μανουδάκης Κ., Δεναξάς Β., Σταφυλάς Π.

Πάγκος: Καραδήμος Δ., Φωτεινιάς Γ., Βλαχογιάννης Β., Καμολίνος Ν., Σπανός Ι.

-Ώρα έναρξης: 13:25.

-Ο αγώνας αναμένεται να έχει αρκετή καθυστέρηση αφού το πλοίο μόλις (12:20) προσέγγισε το λιμάνι των Καμαρών στην Σίφνο όπου μεταφέρει την αποστολή του Αίαντα και τους διαιτητές.

-Φίλες και φίλοι καλησπέρα σας και καλή ποδοσφαιρική σεζόν σε όλους!