Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 20:04

LIVE Πανθηραϊκός – Θύελλα 1-0

Καλησπέρα σας θα παρακολουθήσετε λεπτό – προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα του 2ου ομίλου, Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου για την 6η αγωνιστική.

ΑΝΑΝΕΩΣΗ

PANTHIRAIKOS NEW 1 ΤΕΛΙΚΟ THIELLA

1

20΄Ζώνας

0

Τεικό σκορ στο ντέρμπι της Σαντορίνης ο Πανθηρϊκός νίκησε με 1-0 την Θύελλα και έφτασε τους 14 βαθμούς στο πρωτάθλημα

84΄Φύτρος πάσα ο Λωλέτσης χάνει τετ α τετ

83' Σέντρα Αρβανίτη ο Μηνδρινός σουτ λίγο άουτ

77' Αλλαγή για τον Πανθηραϊκό ο Μηνδρινός περνάει στη θέση του Περιάλη

76' Σέντρα του Τζωρμπατζάκη παραλίγο αυτογκόλ

67' Σωτήρια απόκρουση του Τσουκαλά στη γωνία έπειτα από σουτ του Δαβιλά

55' Ο Ζώνας τραυματίστηκε σε σύγκρουση με τον Ανδρούτσο και αποχώρησε υποβασταζόμενος. Αντικαταστάθηκε από τον Τζωρμπατζάκη.

21:16 Έναρξη του 2ου ημιχρόνου

Λήξη του 1ου ημιχρόνου. Ένα πρώτο μέρος πολύ δυνατό παιχνίδι με τον δυνατό αέρα να επηρεάζει τις προσπάθειες των παικτών.

40΄Σουτ του Φύτρου άουτ η μπάλα

39΄Κωλετσης τετ α τετ αποκρούει με τα πόδια σωτήρια ο Ανδρούτσος

33' Δυνατό σουτ Αρβανίτη η μπάλα πέρασε αουτ

29΄Απευθείας συρτό φάουλ του Μπαλλή μπλοκάρει ο ταουκαλας

20' 1-0 Γκολ ο Πανθηραϊκός με τον Ζώνα να παίρνει την μπάλα από πάσα του Αρβανίτη και με σουτ μέσα από την περιοχή να ανοίγει το σκορ της αναμέτρησης

14' Νευρικό ξεκίνημα και από τις δύο ομάδες με ένα σουτ του Ζώνα που πέρασε άουτ να είναι ότι καλό έχουμε δει μέχρι αυτή τη στιγμή