Απολογισμός σε μετάλλια ήταν 2 χρυσά με την Μαρία Καβαλιέρου για τον Πανναξιακό και ένα αργυρό με τον Γιώργο Μανδηλαρά, ενώ ο Ντούλα κατέκτησε 2 αργυρά για τον ΑΟ Μυκόνου και ο Καραγιάννης ένα χάλκινο.
Τα καλά πλασαρίσματα έδωσαν αρκετούς βαθμούς σε όλα τα σωματεία καθώς είχαμε αρκετές τέταρτες θέσεις, χάνοντας το βάθρο κυριολεκτικά στις λεπτομέρειες.
Αξίζει να σημειωθεί ότι οι 77 βαθμοί του Πανναξιακού που συγκέντρωσε στο Νότιο Όμιλο είναι ένα ξεχωριστό ρεκόρ που δεν θυμόμαστε να έχει επαναληφθεί τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια.
Εκτός τους Πανναξιακό που συγκέντρωσε 77 βαθμούς και τον ΑΟ Μυκόνου που συγκέντρωσε 42 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα συμμετείχαν και συγκέντρωσαν βαθμούς οι: ΑΟ Πάρου (6.5), Αίαντας Τήνου, Παμμηλιακός, Ήφαιστος Σαντορίνης (12), Ιέραξ Μήλου και ο Ναξιακός (1).
Κάναμε μία σύνοψη των επιδόσεων που είχαν οι Κυκλαδίτες Αθλητές, ενώ στο τέλος του άρθρου υπάρχουν τα αναλυτικά αποτελέσματα.
Πανναξιακός
Καβαλιέρου 2 χρυσά 80μ.με. 12.07, μήκος 5.89 έσπασε τα ατομικα της ρεκόρ
Μανδηλάρας Γιώργος 1.81 ύψος ίδια επίδοση με τον πρώτο που υπερτέρησε στις προσπάθειες.
Ελίνα Ανέστη 3η 10.32 στα 80μ.
Σκυταλοδομία Παγκορασίδων 4η 40.39 (Γκορνάτι, Μαρκέτου, Τουρλάκη και Ανέστη)
Κορνάτι Σιμόνα 6η στα 80 μ. με 10.42
Μάλλη Μαρία πένταθλο 9η
Μαρκέτου Νεφέλη 19η στα προκριματικά των 150μ. με 20:36
Βερνίκου Μαργαρίτα 32η 80μ. με 11.07
ΑΟ Μυκόνου
Ντούλα Κρίστι 2 αργυρά Τριπλούν 13.09 και 100μ. εμπ. 14.77
Καραγιάνης 600μ. χάλκινο 1.27
Ναουμέντο Βολοντιμίρ 4ος σφαιροβολία με 13.60 και 14ος στα προκριματικά της σφυροβολίας με 33.62
Μάντζαρης μήκος 13ος 5,64
Χανιώτη Κατερίνα 24η στη τελική σειρά των 1000μ. με 3:31:81
ΑΟ Πάρου
Νασκιντασβίλι Τεϊμουράζ 10ος άλμα εις ύψος με 1.60
Σκυταλοδρομία 25η με 42.91 (Σελιμάι, Καλακώνα, Τζίνι και Τσαντουλή)
Καλακώνα Βασιλική 14η στον τελικό των 150μ. με 20.31
Τσαντουλή Ζαχαρούλα 10η στα 80μ. εμπόδια
Τζίνι Σερένα συμμετοχή στο μήκος
Παμμηλιακός
Μάλλης Ευάγγελος 31ος τελική σειρά 100μ. με 3:06:25
Βήχου Κατερίνα 22η στα προκριματικά των 150μ. με 20.41
Αίαντας Τήνου
Λουκάς Άγγελος 5ος άλμα εις ύψος με 1.75
Πλυτά Στέλλα 35η 21.68 150μ.
Ναξιακός
Δέλπρα Πάολα 43η 80μ. με 11.28
Ήφαιστος Θήρας
Καραμολέγκος Σταύρος συμμετοχή στα 80μ.
Τσοβάρας Δημήτριος 9ος άλμα εις ύψος με 1.60.
Καρουάνου Γεωργία συμμετοχή στα 80μ.
Σκυταλοδρομία 31η 43.82 (Ντίνου, Δεσποινίδη, Χάλαρη και Καρουάνου).
Ιέραξ
Σκαρώνης Ιωάννης 20ος στη τελική σειρά των 100μ. με 2:57:10
Η βαθμολογία των συλλόγων
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
────────────────────────────────────────────────────
A/A ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
────────────────────────────────────────────────────
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
──────────────────────────────────
1. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 136.0
2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 135.5
3. Ο.Φ.Η. 79.0
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 79.0
5. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 65.0
6. ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 42.0
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 42.0
8. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 40.0
9. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 39.0
10. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38.0
11. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37.0
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 37.0
13. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 36.0
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 34.0
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34.0
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 33.5
17. ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 33.0
18. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 24.0
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24.0
ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 24.0
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 24.0
23. ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.0
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 23.0
25. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 22.0
ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 22.0
ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 22.0
28. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21.0
29. ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 20.0
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20.0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 20.0
ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 20.0
33. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 19.0
34. ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.0
ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 18.0
36. ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 17.0
37. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 16.0
38. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 15.0
39. ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.0
40. ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13.0
ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 13.0
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.0
43. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.0
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.0
ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 11.0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 11.0
47. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.0
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 10.0
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.0
ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 10.0
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10.0
ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.0
53. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9.5
54. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 9.0
ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 9.0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 9.0
LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 9.0
58. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.0
ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 8.0
60. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕΩ 7.0
61. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6.0
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 6.0
ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 6.0
64. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 5.0
ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 5.0
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 5.0
ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 5.0
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5.0
ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.0
70. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.0
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.0
72. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3.0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3.0
74. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2.5
75. ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2.0
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 2.0
ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.0
78. Α.Ε.Κ 1.0
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡΥΔΑΛ 1.0
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.0
ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1.0
ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 1.0
ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 1.0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 1.0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
─────────────────────────────────────
1. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 135.0
2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 102.5
3. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74.0
4. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 66.5
5. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 66.0
6. ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 59.0
7. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.0
8. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.0
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 47.0
10. Ο.Φ.Η. 43.0
11. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 32.0
12. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 31.0
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 30.5
14. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 30.0
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30.0
16. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28.0
17. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.0
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 27.0
19. ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 26.0
ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 26.0
21. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 25.0
ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 25.0
23. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 24.0
ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 24.0
25. ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 23.0
26. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 22.0
ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 22.0
28. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 21.0
ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 21.0
30. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.0
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.0
32. ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 19.0
33. ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18.0
34. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15.0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 15.0
36. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.0
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 14.0
38. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13.0
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13.0
ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13.0
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.0
ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝ 13.0
43. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.0
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.0
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12.0
46. ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11.0
ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.0
49. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.5
50. Α.Ε.Κ 10.0
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 10.0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.0
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.0
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10.0
ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.0
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 9.0
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.0
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.0
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9.0
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.0
61. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 8.0
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8.0
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.0
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8.0
ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 8.0
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 8.0
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.0
ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.0
69. ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 7.0
ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.0
71. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 6.0
ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 6.0
ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 6.0
ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6.0
75. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 5.0
76. ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 4.0
ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.0
78. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.0
ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.0
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3.0
ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 3.0
82. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2.0
ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2.0
ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 2.0
ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.0
86. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1.0
ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 1.0
ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 1.0
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1.0
ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 1.0
ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.0
ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1.0
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 1.0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 1.0
ΠΕΝΤΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
1. 668 ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3678 19
(13.36 5.10 9.42 31.28 1:53.73 )
2. 662 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 3580 17
(12.83 4.68 8.68 29.69 1:50.09 )
3. 669 ΠΕΤΣΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3538 15
(12.53 5.06 9.62 30.94 2:11.14 )
4. 663 ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3486 13
(13.40 4.70 9.10 26.80 1:49.15 )
5. 652 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 3395 12
(13.37 5.12 8.03 22.60 1:51.57 )
6. 664 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3347 11
(12.90 4.82 8.30 25.11 1:58.08 )
7. 666 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 3236 10
(14.36 4.88 9.20 24.83 1:57.97 )
8. 660 ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΘΑΝΟΥΛΑ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 3161 9
(13.04 4.35 7.78 18.51 1:46.97 )
9. 651 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΚΛΕΙΩ 2002 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕ 3068 8
(13.14 4.39 8.75 17.02 1:54.91 )
10. 659 ΦΡΑΓΚΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3017 7
(14.00 4.50 9.03 22.21 2:02.90 )
11. 667 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3008 6
(13.24 5.12 8.37 16.60 2:11.22 )
12. 665 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 3007 5
(14.21 4.60 7.48 19.83 1:51.86 )
13. 661 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2908 4
(14.00 4.42 8.23 18.48 1:58.18 )
14. 650 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2866 3
(12.89 4.75 8.98 ΑΚΥΡΟΣ 1:57.66 )
15. 656 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2741 2
(14.04 4.71 9.34 ΑΚΥΡΟΣ 1:56.83 )
16. 657 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2670 1
(15.21 4.12 7.74 23.73 2:04.42 )
17. 654 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2659
(13.97 4.66 9.15 ΑΚΥΡΟΣ 2:00.72 )
18. 655 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2616
(16.22 4.38 8.02 23.47 2:06.86 )
19. 658 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 2491
(13.48 ΑΚΥΡΟΣ 8.94 21.29 1:58.09 )
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 02 466 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.24
2. 03 449 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.42
3. 01 441 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 45.37
4. 04 257 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 42.00
5. 05 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 41.19
6. 13 442 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 40.24
7. 08 177 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.70
8. 09 360 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 38.50
9. 06 394 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37.90
10. 10 467 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.10
11. 12 422 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟ 2002 Ο.Φ.Η. 34.40
12. 11 440 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 34.14
13. 17 168 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΕΚΤ 2002 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 33.75
14. 07 407 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 33.62
15. 16 235 ΡΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΣΤ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 31.52
16. 15 386 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ 28.70
17. 14 164 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 27.88
150 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 286 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 18.63 -1.30
2. 04 370 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18.99 -0.70
3. 04 344 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.30 -1.60
4. 04 362 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 19.51 -1.60
5. 04 299 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Α.Ε.Κ 19.66 -0.90
6. 05 345 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.67 -0.90
7. 05 319 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19.70 -1.70
8. 04 251 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19.88 -1.70
9. 05 454 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 19.89 -1.60
10. 03 337 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 19.95 -1.70
11. 05 489 ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 19.99 -1.60
12. 06 517 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 -1.70
13. 05 593 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.21 -1.30
13. 07 434 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 20.21 -0.90
15. 03 568 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.26 -1.60
16. 02 157 ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 20.27 -1.60
17. 03 328 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20.31 -0.70
18. 03 520 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Ο.Φ.Η. 20.35 -0.90
19. 05 146 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΖΑΜΠΕΤΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 20.36 -0.70
19. 03 264 ΛΑΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20.36 -1.60
21. 03 182 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.39 -1.30
22. 08 106 ΒΗΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 20.41 -1.70
23. 06 594 ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.55 -1.60
24. 07 361 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 20.69 -1.60
25. 06 356 ΧΑΡΙΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20.76 -1.30
26. 06 595 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.77 -0.70
27. 07 438 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 20.86 -1.60
28. 02 108 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 20.90 -0.90
29. 02 515 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.91 -0.70
30. 07 302 ΚΑΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.02 -0.70
31. 06 165 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 21.14 -0.90
32. 02 490 ΡΑΣΟΤΤΟ ΜΑΡΙΕΝΤΑ 2002 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 21.15 -1.70
33. 08 570 ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.53 -0.90
34. 02 400 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ 21.55 -1.30
35. 07 492 ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 21.68 -1.70
36. 07 444 ΚΑΡΑΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 21.69 -1.30
36. 02 481 ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 21.69 -1.60
38. 08 493 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 21.72 -1.60
39. 08 357 ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21.85 -0.70
40. 08 156 ΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 22.45 -1.30
41. 06 107 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 22.64 -1.60
42. 08 232 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 22.85 -1.60
80 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 114 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.35 1.00 9.344
2. 04 179 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.35 1.60 9.347
3. 08 115 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.62 1.60
4. 05 417 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 Ο.Φ.Η. 9.64 1.10
5. 04 431 ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9.66 -1.70
6. 05 488 ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.68 1.00
7. 05 272 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.72 -1.70
8. 03 371 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 9.84 1.10
9. 07 389 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.91 1.60
10. 05 197 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9.92 1.60
11. 06 336 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 9.94 -1.70
13. 07 182 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.95 1.00 9.944
12. 03 280 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.95 1.60 9.942
14. 06 333 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.96 1.10
15. 07 368 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.97 -1.70
16. 03 129 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 10.01 -1.70
17. 03 285 ΨΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.05 1.00
18. 06 128 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 10.06 1.00
19. 02 199 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.11 1.10
20. 02 261 ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝ ΕΚΤΩΡ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.21 1.00
21. 06 393 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 2002 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10.23 1.60
21. 07 241 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.23 1.10
23. 02 340 ΤΣΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.37 -1.70
24. 02 362 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 10.43 1.60
25. 08 220 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10.68 1.00
26. 08 223 ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 10.73 1.10
04 130 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 1.10 ΑΚΥΡΟΣ
0 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 263 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.99 1.60
3. 04 145 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.32 1.90 10.316
2. 05 282 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.32 0.50 10.315
4. 05 382 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.33 -0.80
5. 06 148 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.42 -0.80
6. 04 477 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10.48 -0.30
8. 05 522 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 Ο.Φ.Η. 10.49 -0.40 10.482
7. 04 309 ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.49 0.50 10.481
9. 04 219 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10.50 -0.80
10. 03 455 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.55 1.60
11. 04 333 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 10.62 -0.90
12. 05 386 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.63 -0.90
13. 06 369 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.64 1.90
14. 07 508 ΓΚΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.67 1.60 10.661
14. 04 253 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.67 -0.40 10.661
16. 05 342 ΧΑΛΕΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10.67 1.60 10.666
17. 06 221 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10.74 -0.90
18. 08 584 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.78 1.60
18. 03 283 ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.78 -0.80
20. 05 158 ΤΕΝΕΝΤΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.80 -0.30
21. 07 423 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.83 -0.40
22. 06 259 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.85 -0.30
23. 02 225 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10.88 1.60
24. 03 190 ΜΕΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 10.91 -0.40
25. 02 313 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.93 -0.40
25. 03 437 ΛΟΥΖΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.93 -0.90
27. 02 567 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ-ΓΙΟΛΑΝΤΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.97 -0.90
28. 07 256 ΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.00 -0.80
29. 05 363 ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 11.02 1.90
29. 02 476 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.02 0.50
31. 03 140 ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.06 0.50
32. 06 401 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.07 -0.40
32. 02 171 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.07 -0.30
32. 07 149 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.07 0.50
35. 03 512 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11.09 1.90
36. 07 141 ΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.11 -0.30
37. 01 373 ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΖΑΡΑ 2003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.12 -0.80
38. 02 129 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 11.13 1.90
38. 08 218 ΚΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 11.13 0.50
40. 07 314 ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.15 1.90
40. 06 249 ΜΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.15 1.60
42. 01 177 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.27 0.50
43. 03 487 ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 11.28 -0.30
44. 02 126 ΣΕΡΕΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 2003 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 11.29 -0.80
45. 08 403 ΦΑΡΑΓΓΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.50 1.90
46. 08 446 ΒΕΚΙΟΥ ΝΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ 2002 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟ 11.53 -0.90
47. 08 104 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝ 2003 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.61 -0.80
48. 08 325 ΦΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡ 11.65 -0.40
49. 08 419 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.97 -0.30
06 364 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΗΡΕΣΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 0.50 ΑΚΥΡΟΣ
ΣΚΥΤ.4Χ80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (15/07/2017)
1. 05 06 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 39.40 26
ΛΑΙΜΟΥ Δ.(2003) - ΑΛΕΥΡΑ Α.(2002)
ΚΑΛΤΣΑ Δ.(2002) - ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Μ.(2002)
2. 05 03 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 39.85 22
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Α.(2002) - ΘΕΜΕΛΙΔΗ Δ.(2002)
ΧΑΛΕΠΛΗ Β.(2003) - ΛΙΝΑΡΔΟΥ Μ.(2002)
3. 05 05 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 40.33 20
ΜΩΡΟΥ Π.(2003) - ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ Γ.(2003)
ΕΒΜΠΟΥΟΜΑΝ Β.(2002) - ΘΑΝΑΣΗ Ε.(2002)
4. 02 05 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 40.39 18
ΓΚΟΡΝΑΤΙ Σ.(2002) - ΜΑΡΚΕΤΟΥ Ν.(2002)
ΤΟΥΡΛΑΚΗ Π.(2004) - ΑΝΕΣΤΗ Ε.(2002)
5. 05 07 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 40.70 16
ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Α.(2004) - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Δ.(2003)
ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ Γ.(2002) - ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ Κ.(2004)
6. 04 03 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40.74 14
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α.(2002) - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.(2002)
ΖΑΝΟΥ Ε.(2003) - ΚΟΥΤΟΥΚΗ Σ.(2003)
7. 02 07 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40.79 12
ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ Α.(2003) - ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ Α.(2002)
ΣΥΚΟΚΗ Α.(2003) - ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2003)
8. 04 04 Ο.Φ.Η. 40.94 10
ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ Μ.(2002) - ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ Σ.(2003)
ΣΚΟΥΛΑ Κ.(2002) - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ.(2002)
9. 05 08 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.06 8
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ Ν.(2002) - ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ Μ.(2002)
ΓΟΥΕΛΣ Μ.(2003) - ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ Ε.(2004)
10. 04 07 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 41.14 6
ΚΡΟΚΟΥ Α.(2003) - ΡΟΠΟΚΗ Ε.(2004)
ΖΕΡΒΑ Μ.(2002) - ΠΑΠΟΥΤΣΗ Π.(2002)
11. 03 07 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 41.19 4
ΖΟΥΝΗ Χ.(2002) - ΛΕΚΚΑ Β.(2003)
ΓΚΟΥΛΙΑ Π.(2003) - ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ Ε.(2002)
11. 05 04 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 41.19 4
ΜΠΟΥΤΑΛΑ Ε.(2002) - ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ Κ.(2003)
ΠΟΔΑΡΑ Α.(2002) - ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ Κ.(2002)
13. 05 02 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 41.27 2
ΤΕΝΕΝΤΕ Ε.(2002) - ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ Χ.(2004)
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ Η.(2004) - ΦΕΡΡΑΙ Μ.(2004)
14. 02 02 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 41.52 2
ΜΠΑΛΤΑ Α.(2002) - ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ Α.(2003)
ΜΠΑΛΑΝ Μ.(2002) - ΚΑΝΑΡΑ Σ.(2002)
15. 03 04 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 41.75 2
ΛΟΥΚΑ Σ.(2002) - ΤΣΟΥΤΣΗ Μ.(2004)
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ Χ.(2002) - ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ Σ.(2003)
16. 04 02 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 41.91 2
ΚΟΚΟΛΑΚΗ Ε.(2002) - ΠΡΕΖΑΝΗ Μ.(2002)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.(2003) - ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α.(2003)
17. 03 02 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 42.01
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Ν.(2002) - ΑΡΙΣΤΑ Δ.(2002)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Φ.(2003) - ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ Α.(2002)
18. 04 08 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 42.06
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ Χ.(2004) - ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ.(2003)
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Α.(2003) - ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ Μ.(2003)
19. 04 06 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 42.10
ΛΑΒΑΖΟΥ Ι.(2002) - ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Λ.(2002)
ΚΥΡΙΑΖΗ Κ.(2002) - ΛΥΜΠΕΡΗ Μ.(2003)
20. 02 04 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 42.35
ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ Α.(2004) - ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ Α.(2002)
ΜΑΡΛΗ Μ.(2002) - ΧΑΡΙΖΗ Μ.(2003)
21. 01 07 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 42.48
ΧΡΗΣΤΑΚΗ Μ.(2002) - ΔΕΔΕΗΛΙΑ Μ.(2004)
ΣΟΦΟΥ Μ.(2004) - ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ.(2003)
22. 04 05 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 42.52
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.(2004) - ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ Κ.(2004)
ΠΕΠΠΑ Ε.(2003) - ΓΕΡΑΣΗ Χ.(2004)
23. 03 03 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.56
ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ Η.(2004) - ΠΑΛΑΙΟΥ Ε.(2004)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Ε.(2004) - ΝΤΕΛΙΟΥ Χ.(2004)
24. 03 08 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 42.73
ΜΕΛΑΚΗ Μ.(2002) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ Ε.(2003)
ΚΥΡΜΠΙΖΟΥ Β.(2002) - ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ Ε.(2002)
25. 01 06 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 42.91
ΣΕΛΙΜΑΙ Σ.(2004) - ΚΑΛΑΚΩΝΑ Β.(2002)
ΤΖΙΝΙ Σ.(2002) - ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ Ζ.(2002)
26. 01 02 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 42.95
ΖΑΤΣΕ Α.(2002) - ΡΟΙΔΑΚΗ Β.(2003)
ΧΕΙΜΑΡΑ Β.(2002) - ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ Σ.(2003)
27. 03 05 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 42.99
ΚΟΡΕΤΑ Μ.(2002) - ΒΡΟΥΤΣΗ Κ.(2003)
ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ Σ.(2003) - ΡΙΖΟΥ Α.(2003)
28. 02 06 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 43.25
ΤΣΑΚΩΝΑ Ν.(2002) - ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ Ν.(2003)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ Γ.(2002) - ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ Ε.(2004)
29. 01 04 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 43.63
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ.(2003) - ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ Α.(2003)
ΜΠΟΓΔΑΝΗ Ν.(2003) - ΣΥΡΓΚΑΝΗ Ε.(2003)
30. 01 05 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 43.66
ΒΕΝΙΑΜΙΝ Λ.(2004) - ΧΟΥΣΙΔΗ Α.(2003)
ΖΑΜΙΝΟΥ Κ.(2002) - ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ Ε.(2002)
31. 01 08 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 43.82
ΝΤΙΝΟΥ Μ.(2004) - ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ Δ.(2003)
ΧΑΛΑΡΗ Α.(2003) - ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ Γ.(2002)
32. 03 01 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 44.25
ΔΑΡΑΒΕΛΑ Δ.(2002) - ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ Μ.(2002)
ΤΖΩΡΤΖΗ Μ.(2003) - ΛΟΥΖΗ Α.(2003)
33. 03 06 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 44.30
ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ Α.(2003) - ΜΑΡΙΝΟΒΑ Θ.(2002)
ΜΑΛΑΚΗ Α.(2004) - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Κ.(2004)
34. 01 03 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 45.04
ΖΑΧΑΡΙΟΥ Λ.(2004) - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ Ε.(2004)
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Α.(2002) - ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.(2004)
35. 02 03 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 45.47
ΦΑΡΑΓΓΙΤΑΚΗ Μ.(2003) - ΧΑΣΑΠΗ Χ.(2003)
ΜΗΤΡΟΣΥΛΗ Γ.(2003) - ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ Α.(2002)
ΠΕΝΤΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
─────────────────────────────────────
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
1. 669 ΠΕΤΣΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3059
(12.53 5.06 9.62 30.94 )
2. 668 ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2948
(13.36 5.10 9.42 31.28 )
3. 662 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2791
(12.83 4.68 8.68 29.69 )
4. 664 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2684
(12.90 4.82 8.30 25.11 )
5. 663 ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2682
(13.40 4.70 9.10 26.80 )
6. 652 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 2630
(13.37 5.12 8.03 22.60 )
7. 666 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 2572
(14.36 4.88 9.20 24.83 )
8. 601 ΛΙΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 2545
(14.03 4.54 9.28 26.02 )
9. 667 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2530
(13.24 5.12 8.37 16.60 )
10. 659 ΦΡΑΓΚΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2425
(14.00 4.50 9.03 22.21 )
11. 651 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΚΛΕΙΩ 2002 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕ 2357
(13.14 4.39 8.75 17.02 )
12. 660 ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΘΑΝΟΥΛΑ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2320
(13.04 4.35 7.78 18.51 )
13. 661 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2247
(14.00 4.42 8.23 18.48 )
13. 665 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 2247
(14.21 4.60 7.48 19.83 )
15. 650 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2197
(12.89 4.75 8.98 ΑΚΥΡΟΣ )
16. 657 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2100
(15.21 4.12 7.74 23.73 )
17. 655 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2080
(16.22 4.38 8.02 23.47 )
18. 656 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2059
(14.04 4.71 9.34 ΑΚΥΡΟΣ )
19. 654 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2036
(13.97 4.66 9.15 ΑΚΥΡΟΣ )
20. 658 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 1828
(13.48 ΑΚΥΡΟΣ 8.94 21.29 )
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΟΣ (15/07/2017)
───────────────────────────────────────────────────────────
1. 11 395 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.81 13
2. 10 347 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.81 11
3. 09 453 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.78 9.5
3. 12 481 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.78 9.5
5. 07 185 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.75 8
6. 06 452 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.68 7
7. 08 361 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ-ΙΩΝΑΣ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.64 6
8. 03 299 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 1.60 5
9. 02 132 ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 4
10. 01 112 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.60 2.5
10. 05 339 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.60 2.5
12. 04 288 ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.55
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΟΣ (15/07/2017)
1. 09 370 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 6.37 1.30 13
2. 12 381 ΠΑΙΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.19 1.40 11
3. 03 344 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.18 0.20 10
4. 05 236 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.13 2.90 9
5. 11 341 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.09 1.50 8
6. 02 380 ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.01 0.80 7
7. 06 419 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Ο.Φ.Η. 5.95 1.40 6
8. 10 418 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΒΑΣΙΛ 2002 Ο.Φ.Η. 5.93 1.40 5
9. 08 451 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.92 1.20 4
10. 07 218 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.74 0.60 3
11. 01 180 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.69 -0.80 2
12. 04 202 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.44 0.80 1
13. 13 409 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,64
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΟΣ (15/07/2017)
1. 16 144 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.89 1.00 13
2. 15 160 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.57 0.50 11
3. 12 195 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 5.46 -0.50 10
4. 05 506 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.46 1.60 9
5. 10 369 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.44 0.70 8
6. 06 495 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.23 2.40 7
7. 14 371 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.19 0.50 6
8. 03 472 ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.18 2.50 5
9. 13 360 ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5.17 -0.90 4
10. 02 541 ΡΕΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.12 0.80 3
11. 09 171 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.05 0.60 2
12. 07 191 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 5.02 1.00 1
13. 08 477 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 4.98 -0.90 1
14. 01 538 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.94 0.20 1
15. 11 109 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 4.91 1.00 1
16. 04 421 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.78 1.50 1
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΟΣ (15/07/2017)
1. 12 125 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 15.70 13
2. 11 164 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 14.52 11
3. 05 442 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.74 10
4. 10 407 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.60 9
5. 08 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.20 8
6. 02 287 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.90 7
7. 03 246 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 12.87 6
8. 06 131 ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΛΚΙΝΟ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 12.60 5
9. 04 289 ΓΛΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝ/Ν 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.58 4
10. 09 111 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 12.58 3
11. 01 440 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.54 2
12. 07 394 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.14 1
1000 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (15/07/2017)
1. 12 320 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2:41.42 13
2. 18 264 ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:42.15 11
3. 15 167 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 2:43.50 10
4. 05 162 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟ 2:45.08 9
5. 16 107 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 2:45.76 8
6. 04 171 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2:47.27 7
7. 14 210 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:47.59 6
8. 13 342 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2:48.81 5
9. 08 120 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2:50.01 4
10. 11 375 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 2:50.92 3
11. 07 436 ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΥΣΤ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2:52.68 2
12. 17 471 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2:52.97 1
13. 06 345 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 2:53.36 1
14. 18 334 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2:54.09 1
15. 13 194 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 2:55.07 1
16. 17 191 ΨΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 2:55.46 1
17. 14 398 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:55.50
18. 07 232 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:56.26
19. 11 290 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:56.87
20. 08 387 ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 19 2:57.10
21. 09 413 ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΛΟΥΚ 2002 ΑΠΟΕΛ 2:57.86
22. 09 437 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2:58.09
23. 16 399 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:59.65
24. 15 438 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2:59.67
25. 05 296 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:00.11
26. 04 121 ΝΙΛΣΕΝ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3:01.28
27. 06 300 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3:01.29
28. 10 439 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:02.58
29. 03 183 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3:02.98
30. 12 277 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:03.47
31. 19 359 ΜΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3:06.25
32. 03 421 ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Ο.Φ.Η. 3:06.27
33. 01 322 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:07.84
34. 01 140 ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3:11.39
35. 02 192 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 3:24.31
36. 02 429 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΕΘ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:56.63
1000 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (15/07/2017)
1. 13 471 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:00.97 13
2. 05 139 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 3:06.12 11
3. 12 414 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 3:07.99 10
4. 10 274 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:09.24 9
5. 11 201 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:09.90 8
6. 02 170 ΜΠΑΡΟΥΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3:10.25 7
7. 07 210 ΜΠΑΧ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3:11.07 6
8. 08 532 ΣΤΑΝΤΖΟΥ ΕΛΛΗ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:11.78 5
9. 13 276 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:12.77 4
10. 04 562 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3:17.71 3
11. 01 230 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΙΩΑΝ 2003 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3:18.80 2
12. 03 348 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3:20.27 1
13. 08 103 ΚΑΤΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3:20.47 1
14. 07 150 ΚΑΓΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3:20.96 1
15. 09 461 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 3:22.58 1
16. 02 462 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 3:23.68 1
17. 12 600 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:24.16
18. 06 599 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 3:24.79
19. 10 590 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 3:27.54
20. 05 172 ΚΑΡΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3:28.74
21. 11 154 ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3:29.45
22. 01 155 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3:29.93
23. 03 183 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3:29.98
24. 04 518 ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:31.81
25. 06 502 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3:32.12
Ύψος
1. 11 395 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.81 13
2. 10 347 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.81 11
3. 09 453 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.78 9.5
3. 12 481 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.78 9.5
5. 07 185 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.75 8
6. 06 452 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.68 7
7. 08 361 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ-ΙΩΝΑΣ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.64 6
8. 03 299 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 1.60 5
9. 02 132 ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 4
10. 01 112 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.60 2.5
10. 05 339 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.60 2.5
12. 04 288 ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.55
-