Τετάρτη, 03 Νοεμβρίου 2021 21:48

Πανναξιακός: Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου

Το Δ.Σ του Πανναξιακού Α.Ο και ο φίλαθλος κόσμος της Νάξου συγχαίρει θερμά τους πρωταθλητές στίβου του συλλόγου που συμμετείχαν στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου που έγινε στα Τρίκαλα την Κυριακή 31/10/2021 και έκαναν αξιόλογη εμφάνιση.

Ειδικότερα η Κάσσου Μαρία πήρε χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Κ20, ο Σουκούλης Αλέξανδρος κατέκτησε την 4η θέση στην κατηγορία των ανδρών, η Μελίνα Τζωρτζή κατέλαβε την 13η θέση στην κατηγορία Κ20 και η Δήμητρα Κονδύλη στην κατηγορία Κ16 παρά τον τραυματισμό της τερμάτισε σε αξιοπρεπή θέση.

Ευχαριστούμε θερμά την εταιρία Blue Star Ferries το πρακτορείο Zas Travel για τη χορηγία των μηδενικών εισιτηρίων των αθλητών αλλά και τους βασικούς χορηγούς της ομάδας Super Market Koutelieris και Κίτρον 1896 για την σημαντική βοήθεια τους.