Δευτέρα, 10 Οκτωβρίου 2022 15:37

Πανναξιακός Α.Ο.: Συγχαρητήρια στους πρωταθλητές που διέπρεψαν στους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες

Συγχαρητήρια ανακοίνωση προς τους αθλητές του για την 2η θέση που κατέκτησαν στους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες Στίβου εξέδωσε ο Πανναξιακός Α.Ο.

Η ανακοίνωση:

Το Δ.Σ. του Πανναξιακού Α.Ο. και συγκεκριμένα το τμήμα στίβου του συλλόγου συγχαίρει τους πρωταθλητές στίβου όλων των κατηγοριών του συλλόγου που διέπρεψαν με την εμφάνισή τους και τις επιδόσεις τους, στους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες που έγιναν στην Λήμνο το διήμερο 08-09/10/2022.

​Συγκεκριμένα η ομάδα κατέκτησε 8 χρυσά μετάλλια και αναδείχτηκε Πολυνίκης του θεσμού και κατέκτησε την δεύτερη θέση στη γενική βαθμολογία των συλλόγων του Αιγαίου.