Σπύρος Μάκαρης

Δείτε τα γκολ της αναμέτρησης Ασπρόπυργος-Ιάλυσος (3-0) που έγινε στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Football League.

Ικανοποιημένος από τη νίκη αλλά και από την εμφάνιση της ομάδας του ιδιαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο το οποίο χαρακτήρισε το καλύτερο μέχρι τώρα στη σεζόν έμεινε ο Νίκος Αναστόπουλος.

Δείτε πως διαμορφώθηκε η 5η αγωνιστική της Football League, καθώς παρακάτω ακολουθούν αποτελέσματα και βαθμολογία.

Ένας από τους πιο χαρισματικούς ποδοσφαιριστές που έχει συνδέσει το όνομα του με την άνοδο του Σαντορινιού ποδοσφαίρου είναι ο Κώστας Ερρίκος που κοσμεί τα τελευταία χρόνια τα γήπεδα των Κυκλάδων, της Γ΄Εθνικής στη συνέχεια και φέτος της Football league.

Τις ευχαριστίες της στην διοίκηση της Νίκη Βόλου εκφράζει η ΠΑΕ Σαντορίνης για τη φιλοξενία που επιφύλαξαν οι Θεσσαλοί στην ομάδα των Κυκλάδων.

Τετάρτη, 14 Απριλίου 2021 18:10

Καλλιθέα - Ρόδος 2-3 (highlights)

Δείτε τα highlights από το Καλλιθέα - Ρόδος (2-3).

Έναν από τους κορυφαίους Κυκλαδίτες ποδοσφαιριστές απόκτησε πριν λίγο ο Πανναξιακός, καθώς σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες ήρθε σε συμφωνία με τον 22χρονο Συριανό κεντρικό αμυντικό, Άγγελο Αργυρό.

Μεγάλο διπλό πήρε η Επισκοπή απέναντι στο Αιγάλεω, το οποίο παρότι πραγματοποίησε την καλύτερη του φετινή εμφάνιση γνώρισε την ήττα με 1-3 από τους ''Ρεθυμνιώτες''.

Τι κι αν έπαιζε με παίκτη λιγότερο για περισσότερο από 50 λεπτά; Η Σαντορίνη κυριάρχησε απόλυτα απέναντι στη Νίκη Βόλου, ανέτρεψε το εις βάρος της σκορ, αλλά η τύχη δεν της έδωσε το δικαίωμα να φύγει με ένα μεγάλο διπλό από τον Βόλο.