Οι δυο ομάδες θα «λύσουν» τις διαφορές τους στις 9/1/2022, όπου θα έχουμε επανεκκίνηση στο πρωτάθλημα με το μεγάλο ντέρμπι που θα γίνει στη Μύκονο.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και τα στατιστικά των αγώνων:
Αποτελέσματα
ΑΟ Ερμιονίδας-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 81-71
ΑΟ Πεύκης-ΑΟΚ Χαλάνδρι 73-67
ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Μυκόνου 70-85
ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου-ΚΑΠ 72-76
ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων-ΑΕ Δικαίου Κω 64-72
Αναλυτικά οι αγώνες
ΑΟ Πεύκης-ΑΟΚ Χαλάνδρι 73-67
Διαιτητές: Κηπώσης, Ευφραιμίδης
Δεκάλεπτα: 22-22, 37-40, 54-51, 73-67
Διαιτητές: Κηπώσης, Ευφραιμίδης
Πεύκη (Κτιστάκης, Γράβαλος, Αλεξιάδης): Λέζος 5(1), Τσακίρης 7(1), Αποστολίδης 10(2), Κορκοσούρας 7, Καραδολάμης 16(1), Πατσαντζόπουλος 2, Φιλιππόπουλος 24(2), Τσούπρος, Υφαντής, Ζουρμπάκης, Παπανικολόπουλος 2, Εξαρχος.
Χαλάνδρι (Στεφανάκης, Αναγνώστου): Αθανασιάδης, Κονδύλης 12(3), Πασχαλίδης, Ανδρουλάκης 8(1), Λάμπρου, Δημητριάδης 12, Αμπελάς, Φρίμας, Παπαδόπουλος, Μωραίτης 8(2), Παππάς 1, Φωτόπουλος 26(6).
ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων-ΑΕ Δικαίου Κω 64-72
Δεκάλεπτα: 10-27, 27-41, 42-58, 64-72
Διαιτητές: Περδετζόγλου, Δημουλάς
Τήρων (Μουστάκας): Μουστάκας 11(3), Τσαντύλας 5(1), Φουστέλης, Μανιάτης 14(1), Βασιλόπουλος, Δεκαβάλας 1, Καλεμτζάκης 12(2), Δανίκας 13, Ζαχαρόπουλος, Ζαχαριάδης, Καδηγιαννόπουλος, Βαρσάμης.
Δικαίου (Τζομάκας, Παπούλης): Λάμπρου 7(1), Βάση 2, Δρόσος, Μιχάλης 8(2), Τρύπας 3(1), Γεωργαδάκης 2, Τριτσαρής 16(2), Παρβαντώνης 15(4), Χατζηγιακουμής 5, Καλής, Δρόσος, Πασχάλης, Καραθωμάς 4, Χατζησταμάτης 10(2).
ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Μυκόνου 70-85
Δεκάλεπτα: 25-20, 36-41, 54-67, 70-85
Διαιτητές: Αγγελής, Τσατταλιού
Ελευθερία (Σίμος, Ποτόσογλου ): Κρεμαστούλης 4(1), Παπαγεωργίου 7, Πασσαλίδης 5, Γιαμπάνης 11, Κωνσταντινάκος 8(2), Βασιλόπουλος, Κιούσης 6(2), Πετράς 8(2), Κολοφώτης 8(2), Κατσογιαννης 2, Παλουκάκος 9, Ζένελι 2.
Μύκονος (Μανωλιτσάκης): Ονάσογλου 7(2), Τσάμης 22(1), Καράμπουλας 26(3), Μάρτζος 6, Τσιάρας 10, Μακρής, Σαχάς Γ., Καραμανλής 4, Σαχάς Ι 2., Γούαμπα, Κατσαρέας 8, Λεβογιάννης.
Βαθμολογία
1. ΑΟ Μυκόνου 18 (9-0)
2. ΑΟ Πεύκης 18 (9-0)
3. ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 14 (5-4)
4. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 13 (4-5)
5. ΑΟ Ερμιονίδας 13 (4-5)
6. ΑΟΚ Χαλάνδρι 13 (4-5)
7. ΑΣ Πέρα 12 (3-6)
8. ΚΑΠ 12 (5-2)
9. ΑΕ Δικαίου Κω 12 (4-4)
10. ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 10 (1-8)
11. ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων 9 (0-9)
Επόμενη αγωνιστική (11η, 9/1)
ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Πέρα
ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Ερμιονίδας
ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης
ΚΑΠ-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου
ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου