ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
Από Δευτέρα 06-09-2021
Καθημερινές από Δευτέρα έως Παρασκευή
Α ) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – ΛΙΜΑΝΙ – ΔΟΞΑ
06:40 07:20 08:15 08:45 09:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
12:45 13:15 14:20(*) 15:20 16:20 17:05 17:45 18:40 19:20 20:00 21:55
Β ) ΔΟΞΑ – ΛΙΜΑΝΙ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
07:00 07:50 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30
13:00 13:30 14:05 14:40 15:40 16:40 17:25 18:20 19:00 19:40 21:10
22:10
Σάββατο
Α ) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – ΛΙΜΑΝΙ – ΔΟΞΑ
08:15 08:45 09:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:40 13:10 13:50 14:20
Β ) ΔΟΞΑ – ΛΙΜΑΝΙ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
08:30 09:00 09:40 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:30 14:05 14:40
Κυριακή δεν θα εκτελούνται δρομολόγια
Γ ) ΛΑΛΑΚΙΑ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ (κ.λπ.)
Καθημερινές από Δευτέρα έως και Σάββατο
07:20()ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΗ –ΒΡΟΝΤΑΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ –ΑΓΟΡΑ (Εκτός Σαββάτου)
08:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ -ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
09:30 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
10:00 ΑΓΟΡΑ-ΚΑΡΝΑΓΙΟ-ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ-ΚΑΜΙΝΙΑ –ΑΓΟΡΑ
11:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
12:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
(Εκτός Σαββάτου)
13:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ -ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
14:40 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ -ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
15:10 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ -ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
(Εκτός Σαββάτου)
18:15 ()ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ -ΝΕΑΠΟΛΗ (Εκτός Σαββάτου) (Κάθε Τρίτη και Πέμπτη θα εκτελείται στις 17:30)
19:30 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
(Εκτός Σαββάτου)
20:15 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
(Εκτός Σαββάτου)
21:15 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
(Εκτός Σαββάτου)
Τα δρομολόγια των 08:00, 12:00 15:10 19:30 δεν θα μεταβαίνουν στην εκκλησία της Ανάστασης.
Τις Κυριακές δεν θα γίνονται δρομολόγια.
() Το δρομολόγιο μεταβαίνει από την πλατεία Ηρώων στο Αθλητικό Κέντρο και έπειτα επιστρέφει στην αγορά.
Δ ) ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ
Καθημερινές Δευτέρα έως Σάββατο
1:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ-ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ
10:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ-ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ
12:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ- ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ
13:45 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ-ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ
18:45 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ-ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ (Εκτός Σαββάτου)
20:45 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΡΑ-ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΓΟΡΑ (Εκτός Σαββάτου)
Σύνολο 6 δρομολόγια
Τα πρωινά (4) δρομολόγια (08:30-10:30 12:30- 13:45) θα είναι καθημερινά εκτός Κυριακής.
Κυριακές δεν θα εκτελούνται δρομολόγια.
Γραφείο Επικοινωνίας
Δήμου Σύρου - Ερμούπολης