ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ (2)

Φιλικό διπλό για τον Α.Ο. Σύρου στη Μύκονο

Φιλική νίκη με 1-2 κόντρα στον ΑΟ Μυκόνου πέτυχε ο Α.Ο. Σύρου στην αναμέτρηση που διεξήχθη το μεσημέρι της Κυριακή (22/09) στο Δημοτικό Στάδιο του Κόρφου.

Ρεπορτάζ και φωτογραφίες του Θεόδωρου Πιλίτσου.

Οι προπονητές των δύο ομάδων είχαν την ευκαιρία να δουν όλους του ποδοσφαιριστές τους σε δράση εν όψη της νέας ποδοσφαιρικής χρονιάς. Το συγκεκριμένο φιλικό ματς είχε ως χαρακτηριστικό τον πολύ δυνατό αέρα που δυσκόλευε τις προσπάθειες των παιχτών.

Για την ιστορία ο Α.Ο. Μυκόνου προηγήθηκε με τον Αλμπάνη, ενώ στο 2ο ημίχρονο εκμεταλλεύτηκαν τον αέρα οι Συριανοί και ισοφάρισαν με τον Μαραγκό και προηγήθηκαν με τον Μουλίδη.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Ανδρικόπουλος με βοηθούς τους κ.κ. Μουτάφη και Κουκά

Α.Ο. Μυκόνου (Παχατουρίδης): Μπουρντένης, Βαρουξής, Δήμας, Μπαλλής, Καρατζάς, Καρφαρίδας, Αλεξανδρόπουλος, Μπαϊρακτάρη, Καλογεράς, Αλμπάνης, Ραζάκ

Αγωνίστηκαν και οι: Μιχίλι, Σουλιόπουλος, Ξυδάκης, Ψύλλιας, Δημητρανόπουλος, Ηλιάδης, Κλέιντι

Α.Ο. Σύρου (Ρούσσος): Αναστασόπουλος, Σαμανίδης, Φιλλίπου, Αργυρός, Μαραγκός, Ζουμπουνέλης, Λούσας, Νταβαρίνος, Οικονομόπουλος, Ραμπαβίλας, Μουλίδης

Αγωνίστηκαν και οι: Βαμβακούσης, Χρισικός, Ντόγος, Βαμβακούρης, Σαγκινέτος

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Σφράγισε το εισιτήριο της Β΄φάσης στη Σαντορίνη το Φιλώτι

Και μαθηματικά την δεύτερη θέση του 3ου ομίλου κατέκτησε σήμερα...

Γ' Εθνική Γυναικών: Νικητής ο Περσέας στο κυκλαδίτικο ντέρμπι

Σε ένα παιχνίδι που έγινε κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες...

Εύκολη επικράτηση του ΑΟ Πάρου Β' κόντρα στον ΑΠΣ Κύθνου [pics]

Πετυχαίνοντας τρία γκολ σε κάθε ημίχρονο ο ΑΟ Πάρου Β’...

Πανθηραϊκός - Θύελλα Καμαρίου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο των Φηρών τον...

Ρετρό βίντεο: ΑΟ Πύργου - Αστέρας Τραγαίας το 1994

Η σελίδα στο facebook santorini30 σε μία ανάρτηση που έκανε...

Η ΕΠΣ Χανίων αντίπαλος στους ''16'' της Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων

Η ΕΠΣ Χανίων θα είναι η αντίπαλος της ομάδας Κ12...

Το κάλεσμα του Πανθηραϊκού για το... clasico των Κυκλάδων [pic]

Κάλεσμα στον κόσμο για τον αγώνα που ακολουθεί με την...

«Ζωντανή» στο κυνήγι του final 4 η Κ14 του Πανθηραϊκού

Μια σημαντική νίκη που τον κρατά σε τροχιά πρόκρισης για...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Πετυχαίνοντας τρία γκολ σε κάθε ημίχρονο ο ΑΟ Πάρου Β’ συνέτριψε την Κύθνο με 6-1 στον αγώνα που πραγματοποιήθηκε το...

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο των Φηρών τον αγώνα της 21ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής μεταξύ...