ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ (2)

Παμμηλιακός, Σύρος 2002, ΑΟ Πάρου, Νηρέας και τον ΑΟ Μυκόνου στο πρόγραμμα του ΟΠΑΠ

Παμμηλιακός, Σύρος 2002, ΑΟ Πάρου, Νηρέας και τον ΑΟ Μυκόνου στο πρόγραμμα του ΟΠΑΠ

Πέντε Κυκλαδίτικες ακαδημίες θα συμμετάσχουν στο φετινό πρόγραμμα Αθλητικές Ακαδημίες ΟΠΑΠ.

Πρόκειται για τον Παμμηλιακό, την Σύρος 2002, τον ΑΟ Πάρου, τον Νηρέα και τον ΑΟ Μυκόνου.

Συνολικά 128 ακαδημίες από 49 νομούς της Ελλάδας θα επωφεληθούν από το ολοκληρωμένο εκπαιδευτικό πρόγραμμα του ΟΠΑΠ την αγωνιστική περίοδο 2017-18.

Περισσότεροι από 11.000 μικροί αθλητές και 700 προπονητές θα συμμετέχουν στις δράσεις του προγράμματος, το οποίο περιλαμβάνει:

  • Επιστημονική υποστήριξη από ειδικευμένους παιδιάτρους, παιδοψυχολόγους και διατροφολόγους
  • Προπονητικές κατευθύνσεις για τις ηλικίες 7 έως 12 ετών με βάση τα διεθνή πρότυπα της UEFA και της FIFA
  • Υψηλής ποιότητας προπονητικό υλικό
  • Ασφαλιστική κάλυψη καθ' όλη τη διάρκεια των προπονήσεων και των αγώνων
  • Συμμετοχή σε μεγάλες αθλητικές γιορτές με εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό χαρακτήρα

Στο πρόγραμμα συμμετέχουν και οι γονείς/ συνοδοί των μικρών αθλητών, στους οποίους παρέχεται συμβουλευτική υποστήριξη σε θέματα ψυχολογίας, διατροφής και πρώτων βοηθειών.

Αναλυτικά ο πίνακας με τις ομάδες:

ΟΝΟΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΛΗ
AO ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΙΩΝΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗ 60 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Α.Ε ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 204 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16 ΒΟΛΟΣ
Α.Σ. Ο ΑΤΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΠΑΤΡΑ
Α.Σ.ΙΩΑΝΝΟΥ Η ΑΜΙΛΛΑ ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΤΡΟ 1ο ΧΛΜ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - Π.ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΕ ΑΡΟΗΣ ΙΩΑΝΝΗ ΔΑΜΙΡΑΛΗ 27 ΠΑΤΡΑ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΡΤΖΙ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 ΠΑΡΟΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ 116 ΠΑΤΡΑ
ΑΘΛ ΑΚΑΔ ΕΥΡΩΤΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΚ.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3ο ΧΛΜ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΡΔΑΣΣΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΙΩΑΝΝΗ ΤΣΙΠΟΥΡΑ 16 ΑΜΦΙΣΣΑ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓ. ΑΚΡΙΤΑ ΒΑΣ. ΠΑΥΛΟΥ 1 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
ΑΜΦΙΣΣΑΙΚΟΣ 2006 Ν. ΔΑΛΙΑΝΗ 1 ΑΜΦΙΣΣΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΛΟΥ 40 ΚΩΣ
ΑΟ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΥ 14 ΞΑΝΘΗ
ΑΟ ΔΙΑΣ ΤΟΡΩΝΗΣ 18 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΠΑΤΡΑ
ΑΟ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΕΡΑΜΑ
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΤΙΣΤΑ ΤΕΡΜΑ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΠ ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΧΛΜ ΚΙΛΚΙΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΠ ΛΑΜΙΑΣ Α. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 12 ΛΑΜΙΑ
ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ ΑΜ.ΕΡ.ΣΤΑΥΡΟΥ 164 ΚΑΒΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ ΤΥΡΟΣ ΤΥΡΟΣ
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΣΣΙΡΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΓΣΦΑ 2ΧΛΜ ΑΡΓΟΥΣ -ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΣ
ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ ΑΡΜΕΝΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΑΡΑΧΙΟΥ 2 ΠΥΡΓΟΣ-ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 3ο ΧΛΜ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
ΑΣ ΒΟΛ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ 70 ΒΟΛΟΣ
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΣ Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 73 ΒΟΛΟΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 2004 4ο ΧΛΜ Ε.Ο ΘΗΒΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΘΗΒΑ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΘΕΣΗ ΨΑΡΙ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τ.Θ.9203 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΛΕΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ 41 ΡΟΔΟΣ
ΑΣΑΠ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΕΡΜΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΡΑΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 ΧΛΜ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΔΟΚΙΜΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΜΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Δ.Κ. 92 ΠΑΤΡΩΝ ΜΕΙΛΙΧΟΥ Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΠΑΤΡΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ 1 & ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΑΧΑΡΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 3 ΔΡΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 32 ΧΑΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΑΟ ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ZAKΥΝΘΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2ο χλμ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΔΑΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΣ 4 ΠΟΛΙΧΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1923 ΑΚΤΗ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΤΑΔΙΟΥ 1 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 2 ΦΙΛΙΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2ο ΧΛΜ ΛΑΡΙΣΑΣ -ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ) ΛΑΡΙΣΑ
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙ ΛΗΜΝΟΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΡΩΝ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΦΕΡΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΣ ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΟΥ 21 ΑΙΓΙΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 7ο ΧΛΜ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΟΝΙΤΣΗΣ ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 2 ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΓΣ ΟΔΕΜΗΣΙΟΥ 3 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ 10, ΚΡΗΝΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΚΗΦΙΣΟΥ 51 ΚΑΙ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Λ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 215 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ ΡΟΔΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΣ ΠΟΜΠΙΑ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΣ ΒΟΡ. ΗΠΕΙΡΟΥ 5 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΙΩΝΙΑΣ 1 , ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ , ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 27 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΝΤΟΥ 115 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΑΜΟΝΩΣ 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΤΑΛΛΕΙΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΜΕΤΣΟΒΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟ ΜΕΤΣΟΒΟ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΕΛ. ΒΕΝΙΤΖΕΛΟΥ ΜΟΥΡΝΙΕΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ ΚΟΡΦΟΣ ΟΡΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ
Ν.ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ 2 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΗΡΕΥΣ ΠΑΡΟΥ ΝΑΟΥΣΑ ΠΑΡΟΥ ΠΑΡΟΣ
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΙΟΔΩΡΟΥ 78 ΠΑΡ. ΚΤΕΟ ΠΑΤΡΑ
ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ 1ο ΧΛΜ ΕΟ ΣΗΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΗΤΕΙΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΑΖΩΝΟΣ 4 ΠΑΛΛΗΝΗ & ΣΙΦΝΟΥ Κ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΝΤΟ ΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΛΕΒΗ 54, ΤΡΕΙΣ ΒΑΓΙΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 82 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΧΩΡΙΣΤΗ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΑ ΖΩΗ - ΤΕΡΜΑ ΠΥΔΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ -ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΩΝ 7 ΛΗΞΟΥΡΙ ΚΕΦΑΛΟΝΝΙΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΒΑΡΔΑ ΒΑΡΔΑ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΠΛΑΚΑ ΜΗΛΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΠΣ 1931 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 8 ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΡΟΣ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΞΩΝ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ ΠΑΞΟΙ
ΠΑΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΚΑΒΗΣ 1 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΕΡΜΑ ΚΟΣΜΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΡΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΣ
ΠΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΠΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΠΑΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΠΟΝΙΤΟΝ 10 ΑΛΙΜΟΣ
ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2ο ΧΛΜ ΠΕΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΑΣ ΤΕΡΜΑ ΕΠΤΑΝΗΣΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΠΟΛ/ΚΟΣ ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 ΦΛΩΡΙΝΑ
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕ ΣΤΑΔΙΟΥ 1 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛΑΓΙΑ ΑΛΕΞ\ΠΟΛΗΣ Τ.Θ. 408 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ΛΑΡΙΣΑ
ΠΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 119 ΑΘΗΝΑ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 22 ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΟΔΟΠΗ 87 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΕΡΡΩΝ ΠΟ 2000 1ο χλμ ΣΕΡΡΩΝ - ΔΡΑΜΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΧΩΡΑ ΣΚΥΡΟΥ ΣΚΥΡΟΣ
ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΙΕΣ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΑΡΓΟΣ
ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΦ ΙΩΝΙΑΣ & ΗΡΩΟΣ ΜΑΤΣΗ ΑΛΙΜΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΝΤΙΚΑ 1 & ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΑΦΗΝΑ
ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΦΗΚΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ
ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΛΑΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΑΜΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 150 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ- ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΝΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗ- ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

-

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές του 5ου ομιλου.

Αποφασίζει για προπονητή ο Καρτεράδος, κυκλοφόρησε η αφίσα με Πάγο

Πρώτο εντός έδρας παιχνίδι για τον Καρτεράδο και οι άνθρωποι...

Α.Ο Πάρου: Η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου

Μετά την έκτακτη συνεδρίαση του Δ.Σ του Α.Ο Πάρου την...

Θύελλα Καμαρίου: Ευχαριστήρια ανακοίνωση Δ.Σ. προς ΔΑΠΠΟΣ

Η Θύελλα Καμαρίου μέσω ανακοίνωσης ευχαρίστησε τη νέα διοίκηση του...

Αποδεκατισμένος στη Νάξο ο ΑΣ Ίου, αλλαγή μέρας και ώρας στο ματς με ΠΑΣ Νάξου

Με πολλές απουσίες θα παραταχθεί στο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής...

Πρώτη νίκη για την Κ16 της Θύελλας Καμαρίου

Την πρώτη της φετινή νίκη πέτυχε η Κ16 της Θύελλας...

Κ16: Πανναξιακός - ΠΑΣ Νάξου [highlights]

Δείτε τα γκολ από το παιχνίδι της Κ16 μεταξύ του...

Στο γήπεδο της ΕΠΣ Κυκλάδων οι Μπελεγρίνης και Φρέρης

Ο σχεδιασμός για τις μικτές ομάδες Κυκλάδων συνεχίζεται, με τους...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Α.Ο Πάρου: Η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου

Μετά την έκτακτη συνεδρίαση του Δ.Σ του Α.Ο Πάρου την 21η Οκτωβρίου, προέκυψε νέα σύνθεση του διοικητικού συμβουλίου.

Θύελλα Καμαρίου: Ευχαριστήρια ανακοίνωση Δ.Σ. προς ΔΑΠΠΟΣ

Η Θύελλα Καμαρίου μέσω ανακοίνωσης ευχαρίστησε τη νέα διοίκηση του ΔΑΠΠΟΣ για τη σημαντική βοήθεια που παρείχε ώστε να επιλυθούν...