ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ (2)

Με νίκες ξεκίνησαν το τουρνουά του Ατρόμητου ο ΠΑΣ Νάξου και ο Α.Ο. Μυκόνου

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκίνησαν οι ομάδες του Α.Ο. Μυκόνου και του ΠΑΣ Νάξου στο 5ο Τουρνουά Soccer Schools "Τάκης Μιχαλέτος" κάνοντας πολύ καλές εμφανίσεις και με απολογισμό μία ισοπαλία και δύο νίκες.

Πιο συγκεκριμένα η ομάδα Κ16 του Α.Ο. Μυκόνου αντιμετώπιζε την Ακαδημία 98 Ναυπλίου, σε ένα ματς το οποίο έληξε ισοπαλία με σκορ 1-1.

Οι τυπικά φιλοξενούμενη ομάδα του Ναυπλίου κατάφερε να προηγηθεί στο 15' ενώ η ομάδα του Μάκη Πούλου κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με γκολ του Χόντζα μετά από εκτέλεση φάουλ του Ξυδάκη.

Η Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου κάνοντας μία εξαιρετική εμφάνιση, ξεκίνησε με νίκη απέναντι στην ίδια ομάδα του Ναυπλίου με τον Τσιφούτη να σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο με πλασέ το 14' και στο 2ο ημίχρονο ο Τσόπελα στο 55' με σουτ.

Τέλος με τον καλύτερο τρόπο "έκλεισε" η μέρα για τις Κυκλαδίτικες ομάδες, καθώς ο ΠΑΣ Νάξου επικράτησε με σκορ 1-5 επί του Ατρόμητου Μεταμόρφωσης, με τον Παντελαίο να βρίσκει δύο φορές δίχτυα και από μία οι: Γκούφας, Γρυλλάκης και Λέκκας.

Οι αποστολές των ομάδα στο τουρνουά.

Α.Ο. Μυκόνου Κ16: Μπουρντένης, Κουσαθανάς, Πάπα, Κοντιζάς, Κλαφουτζής, Ξυδάκης, Λούλα, Ισάι, Χόντζα, Σπαχίγια, Μπαστούνας

Αγωνίστηκαν και οι: Σαρρής, Πάγια, Γκελάι, Πετράκης, Ράμα, Ναλλίτσι, Ρέτσι

Α.Ο. Μυκόνου Κ14: Ρουμελιώτης, Ασράμ, Κυριαζίδης, Τσιφούτης, Ρουστέμι, Τσόπελας, Μπάλας, Ζουγανέλης, Χόντζα, Ντούτεκ, Ντάτσι

Αγωνίστηκαν και οι: Τσουβελακίδης, Παπαδημητρίου, Πετάι, Μεσάκου, Σινάμογλου, Ρούτσι, Τόλιας,

ΠΑΣ Νάξου Κ16: Βαλέττας, Τόνι, Σερμαντάι, Κόρρα, Καλαβρός, Γρυλλάκης, Λέκκας, Γκούφας, Χιλάι, Λέκκας, Ψαρράς

Αγωνίστηκαν και οι: Σαρηγιάννης, Παντελαίος, Πήτας

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Κ14: Πανθηραϊκός - ΠΑΣ Νάξου 0-3 [highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από την αναμέτρηση...

Πανθηραϊκός β' - ΠΑΣ Νάξου 2-3 [highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από τον αγώνα...

Στο Βόλο για φιλικό με τους Επίλεκτους θεσσαλίας οι Βετεράνοι της Θύελλας

Την επίσκεψη των Θεσσαλών που έγινε στις 25 Μαΐου θα...

«Ετοιμοπόλεμος» ο Σιμιτσής για Κηφισια

Με προπόνηση στο Δημοτικό Γήπεδο Καμαρίου συνεχίστηκε η προετοιμασία της...

Κόντρα στην.. φορμαρισμένη Κηφισιά η Θύελλα Καμαρίου

Αύριο, Τετάρτη θα ξεκινήσει η προετοιμασία της Κηφισιάς για τον...

«Πλημμύρισε» τη Σαντορίνη ο ΠΑΣ Νάξου

Κοντά στα 100 άτομα αριθμούσε η αποστολή του ΠΑΣ Νάξου...

Η Χρύσα Ζερβού νέα υπεύθυνη επικοινωνίας της Θύελλας Καμαρίου

Μια δυναμική παρουσία αναλαμβάνει θέση στην ομάδα της Θύελλας Καμαρίου...

Κ14: Νέος Α.Ο. Σύρου - ΑΠΣ Κύθνου 2-3 [Highlights]

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από την αναμέτρηση της Κ14 μεταξύ του Πανθηραϊκού και του ΠΑΣ Νάξου, που...

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από τον αγώνα της β' κατηγορίας Πανθηραϊκός β' - ΠΑΣ Νάξου (2-3).