Προσεχείς Αγώνες
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | Αναβλήθηκε |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. | Αναβλήθηκε |
ΚΥΠΕΛΛΟ (3η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 14:30 | ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 0-1 |
4. | ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 03/12/16 | 18:00 | Αναβλήθηκε | |
5. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 14:30 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α. | Αναβλήθηκε |
6. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. | 0-3 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣ | Σάββατο | 03/12/16 | 15:00 | 0-0 | |
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (8η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΠΑΤΜΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 05/12/16 | 17:00 | ||
9. | ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΚΕΑΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 06/12/16 | 18:30 | ||
K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 15:00 | ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | Αναβλήθηκε |
11. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 14:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | Αναβλήθηκε |
K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 15:30 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 5-2 |
13. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 18:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | Αναβλήθηκε |
K-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 03/12/16 | 16:00 | 0-3 α.α. | |
16. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 14:00 | Αναβλήθηκε | |
Κ-18 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 02/12/16 | 17:00 | Αναβλήθηκε |
-