Προσεχείς Αγώνες
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 01/12/17 | 17:00 |
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. |
1-6 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/17 | 12:00 | VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. | 3-4 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 03/12/17 | 13:30 | 0-0 | |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | 1-8 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 03/12/17 | 14:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 4-0 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 02/12/17 | 10:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 0-5 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 03/12/17 | 12:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α. | 6-3 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 0-3 |
-
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.