Προσεχείς Αγώνες
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 20:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. | 1-4 |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 3-2 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 0-1 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 26/01/20 | 16:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 8-2 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 0-0 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 11:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 6-0 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:30 | 2-0 | |
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) | Κυριακή | 26/01/20 | 13:00 | 1-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 0-2 | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | 4-0 | |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | 0-8 | |
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 14:45 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ. | 4-3 |
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 17:00 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. | 2-1 |
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. | 0-9 |
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 12:45 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 0-2 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 26/01/20 | 14:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | 0-3 |
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 08:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 4-1 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. | 0-5 |
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. | 0-5 |
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 | COPA | Σάββατο | 25/01/20 | 12:30 | - | |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 | MULTIACTION | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | - | |
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΝΑΟΥΣΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 12:00 | - | |
FOOTBALL LEAGUE (4η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ Π., ΨΥΛΛΟΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι. | - |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.