Προσεχείς Αγώνες
K-15 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
1. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 13:00 |
2. | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/10/20 | 15:30 |
K-15 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
3. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 02/10/20 | 16:30 |
4. | Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/10/20 | 20:00 |
5. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 14:45 |
K-15 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
6. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 09:00 |
7. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 11:00 |
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
8. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 14:30 |
9. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 18:30 |
K-11 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
10. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Σάββατο | 03/10/20 | 12:30 |
11. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Σάββατο | 03/10/20 | 14:00 |
12. | ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 04/10/20 | 14:00 |
K-11 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
13. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 13:00 |
14. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 04/10/20 | 15:30 |
K-11 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
15. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 15:30 |
16. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 1 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 16:30 |
17. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 2 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 18:00 |
K-11 HELLENIC SEAWAYS - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
18. | Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 1 - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 2 | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 14:30 |
19. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 09:00 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT (2η φάση) |
|||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |
20. | Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Τετάρτη | 30/09/20 | 20:30 |
21. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/10/20 | 13:00 |
22. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 15:00 |
23. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 03/10/20 | 16:30 |
24. | Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 03/10/20 | 17:30 |
25. | Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 19:30 |
26. | Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 03/10/20 | 19:30 |
27. | Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 04/10/20 | 13:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.