Κυριακή, 04 Οκτωβρίου 2020 18:20

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου

Δείτε τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν την πρώτη αγωνιστική της Κ15 και στο Κύπελλο Κυκλάδων.

Προσεχείς Αγώνες 

K-15 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ

Σάββατο

03/10/20

13:00

ΚΟΥΚΑ Α., ΓΛΥΝΟΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.

 3-0

2.

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Σάββατο

03/10/20

15:30

ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

 5-0

K-15 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ

Κυριακή

04/10/20

14:45

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.

1-4 

K-15 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ

Κυριακή

04/10/20

09:00

ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.

 5-1

5.

Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ

Κυριακή

04/10/20

11:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.

2-2

Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(10η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ

Σάββατο

03/10/20

12:00

ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.

 3-0 α.α.

K-11 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1

ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ

Σάββατο

03/10/20

12:30

 0-0

8.

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2

ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ

Σάββατο

03/10/20

14:00

 0-0

9.

ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Κυριακή

11/10/20

14:00

 0-0

K-11 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

ΚΟΡΦΟΥ

Κυριακή

04/10/20

13:00

 0-0

11.

Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Κυριακή

04/10/20

15:30

0-0 

K-11 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 1 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ

Σάββατο

03/10/20

15:00

 0-0

13.

Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 2 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ

Σάββατο

03/10/20

16:30

 0-0

K-11 HELLENIC SEAWAYS - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 1 - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 2

ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Σάββατο

03/10/20

14:30

0-0 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT

(2η φάση)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Σάββατο

03/10/20

13:00

ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.

ΑΝΑΒΟΛΗ

16.

Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

ΤΗΝΟΥ

Σάββατο

03/10/20

15:00

ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.

0-7 

17.

Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Σάββατο

03/10/20

17:30

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.

0-1 

18.

Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Σάββατο

03/10/20

19:30

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 0-6

19.

Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ

Σάββατο

03/10/20

19:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.

 2-7

20.

ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Β - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ

Κυριακή

04/10/20

12:45

ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 4-0

21.

Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ

Κυριακή

04/10/20

13:00

ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 1-3

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

LIFT.TEK

DELIBALTADAKIS 300

ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ350χ400

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares