Προσεχείς Αγώνες
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 24/10/21 | 11:30 | 3-0 | |
A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 15:00 | 3-1 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Παρασκευή | 22/10/21 | 15:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 0-3 |
Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 17:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | 6-0 |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 27/10/21 | 16:30 | ||
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Ι. | 4-0 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 13:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΨΑΘΑΣ Σ. | 1-1 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 23/10/21 | 18:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 1-1 |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 23/10/21 | 20:30 | ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 3-2 |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 20:30 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 2-2 |
K-18 SEAJETS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 27/10/21 | 18:00 | ||
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 13:30 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α. | 1-0 |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 24/10/21 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | |
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 11:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | 3-4 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 14:45 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΨΑΘΑΣ Σ. | 3-0 |
K-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 1-2 |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 19:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 3-0 |
K-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. | 3-1 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 23/10/21 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 5-3 |
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 24/10/21 | 15:00 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | 5-0 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 11:45 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 2-0 |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 15:30 | ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 2-1 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Παρασκευή | 22/10/21 | 14:45 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 0-3 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 10:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 5-0 |
ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (1η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 17:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α. | 3-3 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.