Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | Κυριακή | 26/03/23 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (3η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 25/03/23 | 17:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 2-1 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 25/03/23 | 18:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
7-0 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 26/03/23 | 12:30 | ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 1-1 |
14η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 26/03/23 | 16:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. | 0-3 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 25/03/23 | 20:30 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 0-0 |
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 25/03/23 | 18:30 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 3-0 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 26/03/23 | 13:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 2-1 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 25/03/23 | 10:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 3-3 |
10η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 25/03/23 | 11:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 1-6 |
1η αγωνιστική | ||||||
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 26/03/23 | 11:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 2-1 |
5η αγωνιστική | ||||||
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 26/03/23 | 12:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 5-3 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 26/03/23 | 14:00 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 2-2 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.