ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (10-11/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (10-11/11)

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κυκλάδων που έγιναν το σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου.

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 2-1 
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 1-4
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  2-1
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.  3-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  2-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 10/11/18 16:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  0-3
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  1-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 09:30 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  8-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00  0-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 11/11/18 14:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1 
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-0 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΨΑΡΡΑ Ι. 1-4
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/11/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΤΣΑΦΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  0-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.  10-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  4-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  0-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι.  1-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι.  1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 10/11/18 14:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 19-0 
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  0-2
 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

επιστροφή στην κορυφή

Με 15 άτομα αποστολή ο Πανναξιακός στην Ίο

Με μόλις 15 ποδοσφαιριστές θα ταξιδέψει η αποστολή του Πανναξιακού...

Άγιοι Ανάργυροι: Η αποστολή για το ματς με τον Πανθηραϊκό

Με δυο απουσίες ταξιδεύει η αποστολή των Αγιων Αναργύρων στη...

Με αισιοδοξία για το αποτέλεσμα το Φιλώτι στη Σαντορίνη [pics]

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΑΜΣ Φιλωτίου για το σημερινό, Σάββατο...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων και τα αποτελέσματα τους

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ...

ΠΑΣ Νάξου-ΑΟ Πύργου 0-3 [highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από το ματς...

Α.Ο. Πάγου - Α.Σ. Άνω Μερά 1-2 (highlights)

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ από τον αγώνα...

"Διπλό" με ανατροπή για την Άνω Μερά!

Μετά από ένα δυνατό ματς με πολύ ένταση, η Άνω...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Με αισιοδοξία για το αποτέλεσμα το Φιλώτι στη Σαντορίνη [pics]

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΑΜΣ Φιλωτίου για το σημερινό, Σάββατο 17/11, ματς που ακολουθεί με τον ΑΟ Καρτεράδου στο πλαίσιο...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων και τα αποτελέσματα τους

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων, όπως αυτό ανακοινώθηκε από την διοργανώτρια, όπως και τους...