ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (10-11/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (10-11/11)

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κυκλάδων που έγιναν το σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου.

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 2-1 
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 1-4
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  2-1
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.  3-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  2-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 10/11/18 16:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  0-3
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  1-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 09:30 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  8-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00  0-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 11/11/18 14:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1 
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-0 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΨΑΡΡΑ Ι. 1-4
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/11/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΤΣΑΦΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  0-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.  10-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  4-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  0-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι.  1-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι.  1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 10/11/18 14:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 19-0 
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  0-2
 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

επιστροφή στην κορυφή

Μακρίδης και επίσημα στον Ιερόθεο

Ανακοινώθηκε και επίσημα η συμφωνία του Άγιου Ιερόθεου με τον...

Επιβεβαίωση με την αποχώρηση Ζωντού

Επιβεβαιώνεται το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μας που ήθελε τον Διαμαντή...

Ανακοίνωσε Αμαραντίδη η Καλλιθέα-Τέλος ο Ευαγγέλου

Η Καλλιθέα ανακοινώνει την απόκτηση του Κυριάκου Αμαραντίδη, η μεταγραφή...

Κλείνει Ανδρέα Μάνο ο Άγιος Ιερόθεος

Στον Άγιο Ιερόθεο οι συζητήσεις με υποψήφιους μεταγραφικούς στόχους συνεχίζονται...

Πανθηραϊκός: Χωρίς Γκίκα-Χουζούρη στου Ζωγράφου

Διατεθειμένος να δώσει αξία στη νίκη της προηγούμενης εβδομάδας κόντρα...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές (18-20 Ιανουαρίου)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ...

Ισπανική ενίσχυση για Χαραυγιακό

Διατεθειμένος να κάνει τις κινήσεις που απαιτούνται προκειμένου να διεκδικήσει...

Προπονήθηκε με τον ΑΟ Μυκόνου ο Σίλβα Πίντο [pics]

Μετά την αποκάλυψη μας για την μεταγραφική βόμβα του ΑΟ...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μακρίδης και επίσημα στον Ιερόθεο

Ανακοινώθηκε και επίσημα η συμφωνία του Άγιου Ιερόθεου με τον Νίκο Μαρίδη όπως σας είχαμε ενημερώσει πριν απο δυο ημέρες. 

Επιβεβαίωση με την αποχώρηση Ζωντού

Επιβεβαιώνεται το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μας που ήθελε τον Διαμαντή Ζωντό να αποτελούσε παρελθόν. Λίγες ημέρες μετά το ρεπορτάζ μας...