ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (5-9/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (5-9/12)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου και τα αποτελέσματα από την Τετάρτη 5/12 εως την Κυριακή 9/12.

Αποτελέσματα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 05/12/18 16:15  Καλόγερας-Ρούσσος-Βαρθαλίτης  6-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 05/12/18 18:30  Χατζόπουλος-Νεοκοσμίδης-Ψαρρά  1-1

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-5 
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0 
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 3-0 α.α. 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 0-2 
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 VAN AAKEN Φ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-2 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.  2-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 09/12/18 11:00 2-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 1-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:15  8-1
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-14 MOLTEN - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (K-14) ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 18:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  8-0
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΑΝΔΡΩΝ) ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 20:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  3-2
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 09/12/18 14:45 ΚΟΥΚΑ Α.  αναβολή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 12/12/18 16:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 13:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. 0-3
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 0-3
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 17:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. 3-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 08/12/18 13:00 ΚΟΥΚΑ Α. 0-2
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 17:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 20:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. 2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 09/12/18 13:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 08/12/18 17:00 ΤΣΑΦΟΣ Α. 1-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 10:30 ΤΣΑΦΟΣ Α.  0-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

επιστροφή στην κορυφή

Η αποστολή της Θύελλας Καμαρίου για το ματς με τον Ατρόμητο και το κάλεσμα στον…

Μέσω δελτίο τύπου η Θύελλα Καμαρίου γνωστοποίησε την αποστολή που...

Θύελλα Καμαρίου Ηλυσιακός 1-1 [highlights]

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τον αγώνα...

Οι σκόρερ του 1ου ομίλου στην Α' ΕΠΣ Κυκλάδων

Ο Γιώργος Περιάλης παρέμεινε στην κορυφή του 1ου ομίλου με...

Οι σκόρερ στον 3ο όμιλο της Α' ΕΠΣ Κυκλάδων

Αλλαγές στον πίνακα των σκόρερ όσον αφορά τις δυο πρώτες...

Ανδριακός ΟΦ - ΑΣ Άνω Μερα (highlights)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από τον αγώνα Ανδριακός ΟΦ -...

Ισόπαλο το Κ14 Άνω Μερά - Κανονιέρηδες [pics]

Ισόπαλος 1-1 έληξε ο αγώνας για τον 1ο όμιλο της...

ΑΟ Καρτεράδου-ΠΑΣ Νάξου 6-2 [highlights]

Δείτε τα οκτώ γκολ και τις καλύτερες στιγμές από την...

Θύελλα - Ατρόμητος την Τετάρτη στην Ριζούπολη

Τον τελευταίο αγώνα στην ιστορική πρώτη συμμετοχή Κυκλαδίτικης στους ομίλους...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η αποστολή της Θύελλας Καμαρίου για το ματς με τον Ατρόμητο και το κάλεσμα στον…

Μέσω δελτίο τύπου η Θύελλα Καμαρίου γνωστοποίησε την αποστολή που θα ταξιδέψει στην πρωτεύουσα, για το αυριανό ματς Κυπέλλου που...

Θύελλα Καμαρίου Ηλυσιακός 1-1 [highlights]

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τον αγώνα Θύελλα Καμαρίου-Ηλυσιακός.