ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων [23-27/3]

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων [23-27/3]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 23 με 27 Μαρτίου.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Τετάρτη 20/03/19 17:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 2-1 

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 4ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:00 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.  3-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/19 17:15 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 1-1 
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 2-4 
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 27/03/19 13:00
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ ΧΑΝΙΩΝ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 27/03/19 10:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00  1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(24η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΙΚΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΚΑ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 22/03/19 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  αναβολή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/03/19 20:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 2-7 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/03/19 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-3 
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 5-2 
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. αναβολή 
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Τετάρτη 27/03/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  αναβολή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/19 17:00 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.  5-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

επιστροφή στην κορυφή

Το καρέ του Ιωνικού στο Καμάρι

Καμία φορά η τύχη στο ποδόσφαιρο έρχεται έτσι ώστε αρκετοί...

Παρέμεινε και ο Διαμαντής Ζωντός στον Πανθηραϊκό

Την ανανέωση της συνεργασίας με τον τερματοφύλακα Διαμαντή Ζωντό ανακοίνωσε...

Στις 27/7 ξεκινάει το «χτίσιμο» για τον Πανθηραϊκό

Στις 27 Ιουλίου αναμένεται να ξεκινήσει η προετοιμασία του Πανθηραϊκού.

Παραίτηση του Γιώργου Φώσκολου από την προεδρία του ΑΟ Σύρου

Την παραίτησή του από την προεδρία του ΑΟ Σύρου υπέβαλε...

Τζαναβάρας στην Κόρινθο 2006

Μέσω δελτίο τύπου, η Κόρινθος 2006 ανακοίνωσε την πρόσληψη του...

Εκλογές στις 28 Ιουλίου στον ΑΟ Καρτεράδου

Την διεξαγωγή εκλογών για την ανάδειξη του νέου ΔΣ ανακοίνωσε...

''ΒΟΜΒΑ'' με Γιάννη Δαβιλά ο ΑΟ Πύργου

Το ''δέκα το καλό'' έχει πλέον στις τάξεις του από...

Καμπεράι για Θύελλα Καμαρίου

Μεγάλωσε και ανδρώθηκε στην ποδοσφαιρική κοινότητα του ΑΟ Χαϊδαρίου, κάνοντας...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Παρέμεινε και ο Διαμαντής Ζωντός στον Πανθηραϊκό

Την ανανέωση της συνεργασίας με τον τερματοφύλακα Διαμαντή Ζωντό ανακοίνωσε ο Πανθηραϊκός.

Στις 27/7 ξεκινάει το «χτίσιμο» για τον Πανθηραϊκό

Στις 27 Ιουλίου αναμένεται να ξεκινήσει η προετοιμασία του Πανθηραϊκού.