ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων [23-27/3]

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων [23-27/3]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 23 με 27 Μαρτίου.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Τετάρτη 20/03/19 17:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 2-1 

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 4ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:00 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.  3-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/19 17:15 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 1-1 
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 2-4 
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ ΑΘΗΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 27/03/19 13:00
3η ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ ΧΑΝΙΩΝ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 27/03/19 10:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00  1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(24η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΙΚΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΚΑ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 22/03/19 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  αναβολή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/03/19 20:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 2-7 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/03/19 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-3 
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 5-2 
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. αναβολή 
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Τετάρτη 27/03/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  αναβολή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/19 17:00 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.  5-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

επιστροφή στην κορυφή

Σπαής και επίσημα στις ακαδημίες του Πανναξιακού

Όπως σας είχαμε ενημερώσει εδώ και καιρό ο Νίκος Σπαής...

Οι όμιλοι της Κ-14 ''MOLTEN'' και ο τρόπος διεξαγωγής του πρωταθλήματος

Τους τρεις ομίλους και τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος Κ-14...

Σε τρεις ομίλους και με 2 φάσεις το πρωτάθλημα της Β΄κατηγορίας

Σε τρεις ομίλους θα διεξαχθεί τελικά η κανονική περίοδος της...

Πόσοι πέφτουν και τι αλλάζει στην Α΄κατηγορία (η συμπλ. προκήρυξη)

Το τρόπο που θα αναδειχτεί ο πρωταθλητής της Α΄κατηγορίας ''BLUE STAR FERRIES...

Στις 30 Αυγούστου η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κυκλάδων

Την Παρασκευή 30 Αυγούστου θα πραγματοποιηθούν οι κληρώσεις για τα...

Οι όμιλοι και ο τρόπος διεξαγωγής της Κ16 «BIOCLEAN»

Τους τρεις ομίλους και τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος Κ16 «BIOCLEAN»...

Ξεκινά την Δευτέρα η Ελλάς Σύρου

Ιστορική μέρα για την Ελλάς Σύρου θα είναι η Δευτέρα...

Κλείνει τερματοφύλακα, ξεκινάει τη Δευτέρα ο ΑΟ Μυκόνου

Σιγά-σιγά ξεκινούν στον ΑΟ Μυκόνου αφού την ερχόμενη Δευτέρα θα...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σπαής και επίσημα στις ακαδημίες του Πανναξιακού

Όπως σας είχαμε ενημερώσει εδώ και καιρό ο Νίκος Σπαής, πρώην προπονητής του ΠΑΣ Νάξου, βρίσκονταν προ των πυλών από...

Οι όμιλοι της Κ-14 ''MOLTEN'' και ο τρόπος διεξαγωγής του πρωταθλήματος

Τους τρεις ομίλους και τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος Κ-14 «MOLTEN» ανακοίνωσε μέσω της συμπληρωματικής προκήρυξης η διοργανώτρια ΕΠΣ Κυκλάδων.