ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων στις πρεμιέρες του Κυπέλλου και του Πρωταθλήματος

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων στις πρεμιέρες του Κυπέλλου και του Πρωταθλήματος

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της πρεμιέρα των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων, του Κυπέλλου Κυκλάδων και των Κυκλαδίτικων ομάδων που αγωνίζονται στη Γ΄Εθνική που θα διεξαχθούν το άμεσα επόμενο διάστημα.

Προσεχείς Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 28/09/19 15:00
2. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 17:00
3. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 29/09/19 13:00
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 29/09/19 17:00
5. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 19:30
6. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:00
7. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 14:45
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ Κυριακή 22/09/19 11:00
9. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 11:00
10. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 22/09/19 13:30
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 22/09/19 15:30
12. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
13. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 05/10/19 13:00
14. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:00
15. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/10/19 15:00
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/10/19 11:00
17. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 06/10/19 14:45
18. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:00
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 17:00
20. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/10/19 19:00
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
21. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 28/09/19 13:00
22. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:00
23. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 29/09/19 16:00
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
24. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 28/09/19 15:30
25. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΙΕΡΑΞ 1960 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 28/09/19 17:00
26. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 28/09/19 17:00
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 13:00
28. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 29/09/19 11:00
29. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 29/09/19 11:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
30. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 02/10/19 16:30
31. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/10/19 18:30
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
32. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/10/19 16:30
33. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:30
34. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/10/19 09:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
35. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:30
36. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
37. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/10/19 21:00
38. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 12:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
39. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 25/09/19 00:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 
Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Πανθηραϊκός: Αγώνα δρόμου ο Κόντι για να προλάβει το ματς με τον Φωστήρα

Αύριο αναμένεται να επιστρέψουν στις προπονήσεις οι ποδοσφαιριστές του Πανθηραϊκού...

Στον Αστέρα Μαρμάρων ο έμπειρος Φανούρης Ζουμής

Ακόμη μία πολύτιμη μονάδα προστέθηκε στο ρόστερ του Αστέρα Μαρμάρων...

Στη Νάξο για την πρώτη επαφή - γνωριμία με Πανναξιακό οι Πουρλιοτόπουλός - Θωμαρέης

Στη Νάξο βρέθηκαν σήμερα το απόγευμα οι εκπρόσωποι του δικτύου...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων [19-20/10]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν για τα...

Κ14: ΑΜΕΣ Νηρέας - ΑΠΣ Κύθνου 0-5 [highlights]

Δείτε τα γκολ από την αναμέτρηση ΑΜΕ Νηρέας - ΑΠΣ...

Αστέρας Μαρμάρων - ΑΠΣ Κύθνου 4-2 [HIGHLIGHTS]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από την αναμέτρηση...

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού 2-0 [highlights]

Δείτε πως ο Πανθηραϊκός επικράτησε με 2-0 του Ερμή Κορυδαλλού...

Δεν πανηγύρισε το γκολ κόντρα στον Εθνικό ο Μάριος Αργυρίου

Μαζί με τον Γιάννη Καραλή ήταν οι μεγάλοι σκόρερ στο...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Ευχαριστήριο του Α.Ο Πάγου στην BIOCLEAN

Το Δ.Σ του Α.Ο Πάγου απέστειλε ευχαριστήριο μήνυμα προς την BIOCLEAN.

Στον Αστέρα Μαρμάρων ο έμπειρος Φανούρης Ζουμής

Ακόμη μία πολύτιμη μονάδα προστέθηκε στο ρόστερ του Αστέρα Μαρμάρων, η διοίκηση του οποίου ήρθε σε συμφωνία με τον έμπειρο...