ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (4-6/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα  (4-6/10)

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων για το κύπελλο και τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Προσεχείς Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 18:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)  2-1 παρ.
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/10/19 18:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

2-0 πεν.

1-1 κ.δ. 

Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  2-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/10/19 13:30  1-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 18:00  2-1
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 05/10/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. 3-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  7-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 3-2 
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Παρασκευή 04/10/19 22:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ. 4-1 
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/10/19 19:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-1 
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  0-5
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 13:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 10-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/10/19 20:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  7-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/10/19 18:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π. 0-4 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/10/19 16:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  2-4
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.  5-0
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 06/10/19 09:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.  5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/10/19 13:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. 2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.  1-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/10/19 18:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. 5-0 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων [19-20/10]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τα αποτελέσματα των αγώνων...

Κ16: Άνω Μερά - Αίαντας Σύρου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε ζωντανά από το γήπεδο της Άνω Μεράς τον αγώνα...

Καλλιθέα - ΑΣ Άνω Μερά Live Streaming

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης τον...

Σε LIVESTREAMING το Πανθηραϊκός-Φωστήρας

Την Κυριακή στις 12:00 ο Πανθηραϊκός υποδέχεται τον Φωστήρα για...

Το φωτορεπορτάζ από το Πανναξιακός - Καρτεράδος

Δείτε το φωτορεπορτάζ του αγώνα της 2ης αγωνιστικής Πανναξιακός -...

Πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε στην Καλλιθέα η Άνω Μερά

Σε ακόμη ένα εκτός έδρας ματς η Άνω Μερά δεν...

Πάτησε το... χόρτο του "Γρηγόρης Λαμπράκης" η Άνω Μερά [pics]

Λίγο μετά τις 11.00 η αποστολή της Άνω Μεράς έφτασε...

Πρώτη νίκη για τον Πανναξιακό, 3-2 τον ΑΟ Καρτεράδου

Ο Πανναξιακός πέτυχε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα της...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Κ16: Άνω Μερά - Αίαντας Σύρου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε ζωντανά από το γήπεδο της Άνω Μεράς τον αγώνα του 1ου ομίλου της Κ16 [BIOCLEAN] της ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ...

Καλλιθέα - ΑΣ Άνω Μερά Live Streaming

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης τον αγώνα του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής μεταξύ της Καλλιθέας και...