Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων (9-13/10)

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων (9-13/10)

Δείτε το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων μεταξύ 9 και 13 Οκτωβρίου.

Σημερινοί Αγώνες

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 11/10/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. 5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 09/10/19 16:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π. 2-4

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 1-1
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 20:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-0
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 13/10/19 14:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 3-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/10/19 17:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  0-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/10/19 18:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  3-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 12/10/19 14:15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 4-2
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 0-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.  3-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  3-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00  2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 13/10/19 11:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:00  1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.  3-1
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:00 ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.  6-2
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  5-0
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  0-5
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  0-4
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 10:30 VAN AAKEN Φ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  5-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων [19-20/10]

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τα αποτελέσματα των αγώνων...

Κ16: Άνω Μερά - Αίαντας Σύρου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε ζωντανά από το γήπεδο της Άνω Μεράς τον αγώνα...

Καλλιθέα - ΑΣ Άνω Μερά Live Streaming

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης τον...

Σε LIVESTREAMING το Πανθηραϊκός-Φωστήρας

Την Κυριακή στις 12:00 ο Πανθηραϊκός υποδέχεται τον Φωστήρα για...

Το φωτορεπορτάζ από το Πανναξιακός - Καρτεράδος

Δείτε το φωτορεπορτάζ του αγώνα της 2ης αγωνιστικής Πανναξιακός -...

Πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε στην Καλλιθέα η Άνω Μερά

Σε ακόμη ένα εκτός έδρας ματς η Άνω Μερά δεν...

Πάτησε το... χόρτο του "Γρηγόρης Λαμπράκης" η Άνω Μερά [pics]

Λίγο μετά τις 11.00 η αποστολή της Άνω Μεράς έφτασε...

Πρώτη νίκη για τον Πανναξιακό, 3-2 τον ΑΟ Καρτεράδου

Ο Πανναξιακός πέτυχε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα της...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Καλλιθέα - ΑΣ Άνω Μερά Live Streaming

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης τον αγώνα του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής μεταξύ της Καλλιθέας και...

Σε LIVESTREAMING το Πανθηραϊκός-Φωστήρας

Την Κυριακή στις 12:00 ο Πανθηραϊκός υποδέχεται τον Φωστήρα για την 5η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής, ένα...