ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων [19-20/10]

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων [19-20/10]

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων και τους αγώνες που έχουν Κυκλαδίτικο ενδιαφέρον στη Γ' Εθνική.

Αποτελέσματα

Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτ.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 16/10/19 0-0

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.  3-0
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  0-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:45 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.  3-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.  0-10
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 20/10/19 12:00  1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/10/19 12:30  3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ Κυριακή 20/10/19 16:00  0-3
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1 
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 18/10/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-4
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/10/19 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  2-6
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 2-6
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 3-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.  5-0
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-7 
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. 9-0 
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 22/10/19 18:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ. 3-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  0-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 18/10/19 16:45 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α. 0-5
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 3-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 14:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.  2-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  1-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  5-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.  0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Κάλεσμα του Πανναξιακού για το παιχνίδι με τον ΑΟ Πάγου

Κάλεσμα προς το φίλαθλο κοινό της Νάξου προκειμένου να δώσει...

Κουκούλης, Καλαβουρζιώτης και Σαρρής στο ποινολόγιο της Πειθαρχικής Επιτροπής

Τρεις ποδοσφαιριστές οι οποίοι αποβλήθηκαν το προηγούμενο σαββατοκύριακο στους αγώνες...

Κρίσιμη αγωνιστική στην Α' κατηγορία [stats]

Η έκτη αγωνιστική του πρωταθλήματος και προτελευταία του πρώτου γύρου...

Η αποστολή του ΑΟ Μυκόνου για το ντέρμπι

Χωρίς τον Δάρρα και τους τραυματίες Βαρουξή και Παπαδόπουλο θα...

Ανέλυσε την Άνω Μερά ο προπονητής του Ηλυσιακού, Γιώργος Αρχοντάκης [vid+pics]

Συνεχίστηκε η προετοιμασία του Ηλυσιακού με μεσημεριανή προπόνηση που έγινε...

Με συγκέντρωση κόντρα στον ΑΟ Μυκόνου ο ΑΟ Σύρου

Συγκέντρωση στον στόχο που δεν είναι άλλος από τη νίκη...

Με τρεις βασικές απουσίες, αλλά με αισιοδοξία κόντρα στον Πύργο ο ΑΟ Σερίφου

Με τρεις βασικές απουσίες, αλλά παράλληλα πίστη για ένα καλό...

ΑΟ Σύρου - ΑΟ Μυκόνου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο της ΕΠΣ Κυκλάδων...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Η αποστολή του ΑΟ Μυκόνου για το ντέρμπι

Χωρίς τον Δάρρα και τους τραυματίες Βαρουξή και Παπαδόπουλο θα ταξιδέψει η αποστολή του ΑΟ Μυκόνου στην Σύρο για το...

Ανέλυσε την Άνω Μερά ο προπονητής του Ηλυσιακού, Γιώργος Αρχοντάκης [vid+pics]

Συνεχίστηκε η προετοιμασία του Ηλυσιακού με μεσημεριανή προπόνηση που έγινε στο Πάρκο Γουδί για τον αγώνα που ακολουθεί με την...