Tα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων [25-27/10]

Tα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων [25-27/10]

Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που σημειώθηκαν το διάστημα μεταξύ 23 και 27 Οκτωβρίου.

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 23/10/19 14:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. 6-2
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 25/10/19 16:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  2-6
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 25/10/19 18:15 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  0-5

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/10/19 14:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  4-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 14:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)  3-1
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/10/19 17:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  2-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 20:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. 4-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/10/19 20:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 2-3 
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 3-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 26/10/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)  3-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 10:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., VAN AAKEN Φ.  2-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 1-1 
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 1-0 
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 19:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-5 
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  0-3
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 5-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/10/19 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  2-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 10:15 0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 5-0 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 26/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-1 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:00 VAN AAKEN Φ.  4-2
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 COPA Σάββατο 26/10/19 13:45 0-0
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 MULTIACTION Σάββατο 26/10/19 15:00 0-0
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 COPA Κυριακή 27/10/19 14:00 0-0
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ MULTIACTION Κυριακή 27/10/19 15:00 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 17:30 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 27/10/19 14:45 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 26/10/19 10:00 0-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ MINI SOCCER CLUB 8X8 Κυριακή 27/10/19 12:00 0-0
FOOTBALL LEAGUE
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι. 1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Υποψήφια για ''γκολάρα'' της χρονιάς το βολ πλανέ του Γιώργου Αρβανίτη [vid]

Υποψηφιότητα για το γκολ της χρονιάς βάζει το βολ πλανέ...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (12-17/11)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που...

Εύκολο απόγευμα για τον Παμμηλιακό... 5-0 του Άγιαξ Σύρου

Μία πολύτιμη νίκη με 5-0 κόντρα στον Άγιαξ Σύρου πέτυχε...

Άνω Μερά για ''φίλημα''... 2-1 το Μοσχάτο [vid-stats]

Μια εκπληκτική Άνω Μερά πήρε νίκη... ανάσα κόντρα στο Μοσχάτο...

Νίκη με ανατροπή κόντρα στον Πανθηραϊκό για τον ΑΜΣ Φιλωτίου

Το αρχικό ''σοκ'' του 0-2 της νεανικής ομάδα του Πανθηραϊκού...

Άνω Μερά - ΑΕ Μοσχάτου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο της Άνω Μεράς...

ΠΑΣ Νάξου - Αστέρας Τραγαίας 2-0 [highligits]

Δείτε τις καλύτερες φάσεις  και τα γκολ από τον αγώνα...

Α' Κατηγορία: Η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερ μετά την 5η αγωνιστική

ΑΟ Σύρου και Πανναξιακός συνεχίζουν να προπορεύονται στον βαθμολογικό πίνακα...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Κ14: Ακόμα μία σημαντική νίκη για τον Α.Ο. Μυκόνου

Ακόμα μία σημαντική νίκη πήρε η ομάδα Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου απέναντι στον Αίαντα Σύρου και πλέον βρίσκεται στη 2η...

Άνω Μερά για ''φίλημα''... 2-1 το Μοσχάτο [vid-stats]

Μια εκπληκτική Άνω Μερά πήρε νίκη... ανάσα κόντρα στο Μοσχάτο (2-1) για την 9η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ...