Τα αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣ Κυκλάδων (1-3/11)

Τα αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣ Κυκλάδων (1-3/11)

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Προσεχείς Αγώνες - αποτελέσματα

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  0-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  2-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/11/19 16:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ)  3-1
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 03/11/19 19:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 02/11/19 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π. 8-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 03/11/19 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0 
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 03/11/19 16:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣ Κυριακή 03/11/19 11:30 1-0 
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 03/11/19 12:00 0-0 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/11/19 12:15 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 10-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΚΟΥΚΑ Α.  2-1
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Παρασκευή 01/11/19 15:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-2 
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 01/11/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 1-1
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 VAN AAKEN Φ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 8-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.  0-5
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 02/11/19 18:30 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  1-4
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.  4-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/11/19 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  4-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 02/11/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.  2-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 03/11/19 13:00 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  1-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 14:45 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  3-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΙΟΥ Παρασκευή 01/11/19 19:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.  0-5
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 03/11/19 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  6-2
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 16:15  0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.ί 

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Καλλιθέα - Πανθηραϊκός [Live Score]

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την από το γήπεδο της Λεωφόρου...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές (20-27/11)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα...

Θύελλα Καμαρίου - Ακράτητος [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Καμαρίου την...

Ηλυσιακός - Άνω Μερά [Livestreaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το Δημοτικό Στάδιο του Ζωγράφου...

Η Κ12 που ενώνει τα νησιά και τους ανθρώπους

Το Σάββατο 16/11 βρίσκομαι στο ΔΑΚ Νάξου, παρακολουθώντας τον αγώνα...

AO Πάρου: Χωρίς Γιαννούλη, επιστρέφουν Ρέλλας και Τριανταφυλλίδης

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση για τον ΑΟ Πάρου είναι αυτή του...

Το μυαλό στην Καλλιθέα έχουν στον Πανθηραϊκό

Ανεβάζουν στροφές στον Πανθηραϊκό ενόψει της αναμέτρησης που ακολουθεί με...

Η αφίσα του Καρτεράδος - ΑΟ Πάρου

Την αφίσα του αγώνα του Σαββάτου κόντρα στον ΑΟ Πάρου...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Καλλιθέα - Πανθηραϊκός [Live Score]

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την από το γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας, ''Απόστολος Νικολαΐδης'' την εξέλιξη στην αναμέτρηση της 10ης αγωνιστικής...

Θύελλα Καμαρίου - Ακράτητος [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Καμαρίου την αναμέτρηση  της 10ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής...