ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (12-17/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων (12-17/11)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που έγιναν το διάστημα μεταξύ 12 και 17/11.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 16/11/19 13:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 4-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  1-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  5-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  1-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/11/19 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 09:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  4-2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 16/11/19 12:15 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 2-0 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 11:00  0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  1-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 17/11/19 14:30 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00  1-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ(Β ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ) Κυριακή 17/11/19 12:00 0-4
Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 12:00  0-1
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΡΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 18/11/19 18:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 14:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  1-3
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 15/11/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α.  4-0
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  4-1
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  2-7
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. 1-1 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 16/11/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 1-6 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/11/19 19:15 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  0-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.  0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Νίκη για την Κ16 του Α.Ο. Μυκόνου με 0-3 στην Άνδρο

Δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη για τις ακαδημίες του Α.Ο...

«Καθάρισε» στο τελευταίο δεκάλεπτο στη Σίφνο ο ΠΑΣ Τήνου

Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πέτυχε ο ΠΑΣ Τήνου...

Επίθεση και χαστούκι στον διαιτητή Γουίδο Ρούσσο στη Σέριφο

Ένα απίστευτο γεγονός έλαβε χώρα στη Σέριφο και συγκεκριμένα σε...

Τα γκολ από το Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου 1-2 (vid)

Δείτε τα γκολ στην αναμέτρηση του Ηλυσιακού με την Θύελλα...

Πρωταθλητής χειμώνα ο Αστέρας Μαρμάρων [pics-vid]

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη για τον Αστέρα Μαρμάρων που κέρδισε...

«Διπλό» στην Άνω Μέρα για την Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου

Το Σάββατο (07/12) η ομάδα Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου κατάφερε...

Λύγισε τον νεανικό ΑΟ Πάρου ο Μαρπησσαϊκός [vid]

Ένα όμορφο παιχνίδι με πολλές φάσεις και πέντε γκολ είχαν...

164 φωτοστιγμές από το Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου [pics]

Δείτε 164 φωτογραφίες από τη μεγάλη νίκη της Θύελλας Καμαρίου...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Νίκη για την Κ16 του Α.Ο. Μυκόνου με 0-3 στην Άνδρο

Δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη για τις ακαδημίες του Α.Ο. Μυκόνου καθώς η ομάδα Κ16 επικράτησε με σκόρ 0-3, επί...

«Καθάρισε» στο τελευταίο δεκάλεπτο στη Σίφνο ο ΠΑΣ Τήνου

Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πέτυχε ο ΠΑΣ Τήνου που λύγισε την αντίσταση της νεανικής ομάδα του Πανσιφναϊκού  στον ...