ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (20-27/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (20-27/11)

Δείτε 'όλα τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 22-24 Νοεμβρίου.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ) 2-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/11/19 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-4
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 12-0
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  2-4
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Σάββατο 23/11/19 09:15 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  0-5
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 14:45 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  1-9
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/11/19 21:45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-3 
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ. 0-1 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00 4-3
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 24/11/19 13:00 0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 0-1
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 24/11/19 16:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  3-0
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  5-3
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/11/19 16:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 0-5 
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 16:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  0-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 24/11/19 12:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.  0-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 24/11/19 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 24/11/19 14:45 ΔΡΟΣΟΣ Γ.  3-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 12:00  0-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 13:00  0-0
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 COPA Κυριακή 24/11/19 12:30  0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 23/11/19 10:00  0-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 24/11/19 16:15  0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00  0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Ερμής Κορυδαλλού - ΑΣ Άνω Μεράς [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο ΕΑ Κορυδαλλού τον...

Πανθηραϊκός - Κηφισιά [Live Streaming]

Για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής ο...

Πέρασε από τη Νάξο και έμεινε αήττητος στην κορυφή ο Παμμηλιακός [pics]

Ο Παμμηλιακός επικράτησε του ΑΜΣ Φιλωτίου στη Νάξο με 2-3...

Νίκησε και κράτησε επαφή με την κορυφή η Κ16 του ΑΟ Πάρου [pics]

Στον αγώνα που έγινε σήμερα στο γήπεδο του Αρχιλόχου, η...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων (7-8/12)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που θα...

Κ14: ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο της Άνω Μεράς...

Άνω Μερά: Με νέο.. αίμα η αποστολή για το ματς με τον Ερμή

Με πολλές απουσίες θα ταξιδέψει η Άνω Μερά στον Κορυδαλλό...

Κρίσιμη αγωνιστική με ''Παριανά'' ντέρμπι

Δύο κρίσιμα παιχνίδια θα διεξαχθούν στην Πάρο την Κυριακή για...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Ζωγράφου  την αναμέτρηση  της 12ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής...

Μαρπησσαϊκός - ΑΟ Πάρου Β' [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Αρχίλοχου τον αγώνα της Β΄κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων, Μαρπησσαϊκός - ΑΟ Πάρου...