Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων (27/11 - 1/12)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων (27/11 - 1/12)

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 27/11 - 1/12.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. ΑΝΑΒΟΛΗ 
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 0-4
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. 1-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 01/12/19 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  0-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 14:45

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 1-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  0-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-0 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 11:00 0-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 01/12/19 11:00 1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ Κυριακή 01/12/19 15:00 2-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 01/12/19 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  0-0
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 29/11/19 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 4-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 01/12/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.  1-1
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 0-3 
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/12/19 17:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. Διακόπηκε 
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/12/19 20:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  3-1
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 30/11/19 21:45 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 10-0 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 29/11/19 18:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  1-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 20:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.  3-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 MULTIACTION Κυριακή 01/12/19 16:00  0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 30/11/19 12:30  0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Κάλεσμα του Καρτεράδου για το παιχνίδι με τον ΑΟ Σερίφου

Ο Καρτεράδος υποδέχεται τον ΑΟ Σερίφου το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου...

Αίτημα από τον Φωστήρα να ξεκινήσει νωρίτερα το ματς με την Άνω Μερά

Στον Φωστήρα το ματς με τον Άγιο Ιερόθεο ανήκει στο...

Ερμής Κορυδαλλού - ΑΣ Άνω Μερά 1-2 [highlights]

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ από το ματς...

Κ16 ΑΜΣ Φιλωτίου - Παμμηλιακός 2-3 [highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από τον αγώνα...

Άνετη επικράτηση για την Κ14 του Ανδριακού, 4-1 τον Άγιαξ Σύρου

Ο Ανδριακός πήρε εύκολη νίκη με 4-1 εντός έδρας απέναντι...

Συνέχισε με νίκη η Κ14 του Παμμηλιακού... 4-2 τη Σύρος 2002

Συνεχίζουν να εντυπωσιάζουν τα τμήματα των ακαδημιών του Παμμηλιακού. Μετά...

Ο πίνακας των σκόρερ στον 5ο Όμιλο

Διαμορφώθηκε με το πέρας της 12ης αγωνιστικής ο πίνακας των...

Βίντεο από την διαδικασία των πέναλτι στον αγώνα κυπέλλου ΑΜΣ Φιλωτίου - ΑΟ Πύργου

Δείτε τη διαδικασία των πέναλτι στον αγώνα Κυπέλλου μεταξύ του...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Κάλεσμα του Καρτεράδου για το παιχνίδι με τον ΑΟ Σερίφου

Ο Καρτεράδος υποδέχεται τον ΑΟ Σερίφου το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου στις 20:30 στο Δημοτικό Γήπεδο Φάρων για την 8η αγωνιστική...

Αίτημα από τον Φωστήρα να ξεκινήσει νωρίτερα το ματς με την Άνω Μερά

Στον Φωστήρα το ματς με τον Άγιο Ιερόθεο ανήκει στο παρελθόν και από αύριο θα ξεκινήσει η προετοιμασία για τον...