ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (7-8/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (7-8/12)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που θα γίνουν μεταξύ  7 και 14 Δεκεμβρίου.

Προσεχείς Αγώνες

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  1-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 08/12/19 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00 VAN AAKEN Φ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  2-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

 3-3

(πεν. 2-4)

Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

 1-1

(πεν. 4-5)

Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Τετάρτη 11/12/19 15:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 08/12/19 12:00  3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:30  1-2
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00  1-2
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-6
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 16:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-3
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  0-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 07/12/19 14:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  5-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.  2-3
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.  0-9
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ.  5-0
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 06/12/19 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  4-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 07/12/19 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  1-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 11/12/19 16:30
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  4-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 09:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.  0-5
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 14:00  0-0
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 15:00  0-0
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/12/19 16:30  0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 07/12/19 16:00  0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ Σάββατο 14/12/19 13:00  0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Λάμπρου στη Μύκονο, Πουλόπουλος στο Καμάρι (πρόγραμμα και διαιτητές)

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο.

Ανω Μερά: Ιστορικό ματς με Καλλιθέα

 Ιστορικό χαρακτηρίζουν στην Άνω Μερά το ματς με την Καλλιθέα.

Κόβει την πίτα ο Αστέρας Μαρμάρων

Την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας θα πραγματοποιήσει ο Αστέρας Μαρμάρων...

Γιάννης Τσουκαλάς: Σεβασμός για τους ανθρώπους της Θύελλας... τους ευχαριστώ!

Τον Ιανουάριο του 2018 ήρθε στην ομάδα του Καμαρίου για...

Κόβει την πίτα το Σάββατο η Θύελλα Καμαρίου

Σύσσωμη η οικογένεια της Θύελλας Καμαρίου θα πραγματοποιήσει την κοπή...

Ο Γιάννης Ασημέλλης αντί του Γιάννη Τσουκαλά στη Θύελλα Καμαρίου

Την έναρξη της συνεργασίας με τον γκολκίπερ Γιάννη Ασημέλλη, ανακοίνωσε...

Α.Ο. Πύργου - ΑΟ Σύρου 1-4 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ από τον αγώνα...

Έκλεισε Ρέλλα ο Αστέρας Μαρμάρων

Η Διοίκηση του Βαζαίου Πετρόπουλου και ο προπονητής Αλέξης Αλεξανδρής...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Κόβει την πίτα ο Αστέρας Μαρμάρων

Την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας θα πραγματοποιήσει ο Αστέρας Μαρμάρων την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου.

Γιάννης Τσουκαλάς: Σεβασμός για τους ανθρώπους της Θύελλας... τους ευχαριστώ!

Τον Ιανουάριο του 2018 ήρθε στην ομάδα του Καμαρίου για να βοηθήσει στο στόχο που είχε θέσει η τότε διοίκηση...