ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (18-21/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (18-21/1)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που θα γίνουν μεταξύ 18 και 21 Ιανουαρίου, καθώς και τα αποτελέσματα τους.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 20:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.  0-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 08:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. 2-3 
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.  Αναβολή
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  4-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.  5-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 20:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-1 
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 09:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-1 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 21/01/20 16:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 12:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 19/01/20 14:00  0-2
Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  0-1
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:30 VAN AAKEN Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  4-4
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  1-4
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/01/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  4-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  3-2
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 14:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.  1-5
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.  0-5
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.  4-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.  5-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.  3-4
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 12:30  -
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 13:30  -
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ COPA Κυριακή 19/01/20 14:00  -
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 16:00  -
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:00  -
SUPER LEAGUE Κ-19
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. ΔΗΜ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Βλέπουν Κωνσταντινίδη στην Άνω Μερά

Η θέση του... επιθετικού παραμένει κενή στην Άνω Μερά με...

Τέλος ο Γαβαλάς από τον πάγκο του Μαρπησσαϊκού, Μοστράτος προ των πυλών

Τελείωσε η θητεία του Δημήτρη Γαβαλά στον πάγκο Μαρπησσαϊκού. Ο...

ΕΚΤΑΚΤΟ: Αναβολή σε όλους τους αγώνες του σαββατοκύριακου από την ΕΠΣ Κυκλάδων

Την αναβολή όλων των αγώνων που ήταν προγραμματισμένοι για το...

Φτωχότερο το Συριανό ποδόσφαιρο: Έφυγε από τη ζωή ο Νίκος Κουντούρης

Ένας παράγοντας που έχει γράψει τη δική του ιστορία στο...

Γηπεδική συνάντηση Φόρτωμα - Φουστέρη στη Σαντορίνη

Φίλος του ποδοσφαίρου δηλώνει ο Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Φίλιππος...

Στις 11.30 το ματς Θύελλα-Ιερόθεος, στις 14.30 ο αγώνας της Άνω Μεράς με την Καλλιθέα

Νωρίτερα σε σχέση με την προκαθορισμένη ώρα έναρξης θα ξεκινήσουν...

Σε οικογενειακό κλίμα η κοπή της πίτας του ΑΟ Πύργου

Σε μία λιτή εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε όμως σε ιδιαίτερα θερμό...

Έκοψε την πίτα η ακαδημία Σύρος 2002 [pics]

Σε οικογενειακό κλίμα, παρουσία αθλητών, διοίκησης, τεχνικού επιτελείου και γονέων...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

ΕΚΤΑΚΤΟ: Αναβολή σε όλους τους αγώνες του σαββατοκύριακου από την ΕΠΣ Κυκλάδων

Την αναβολή όλων των αγώνων που ήταν προγραμματισμένοι για το σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ανακοίνωσε πριν λίγο η ΕΠΣ Κυκλάδων...

Φτωχότερο το Συριανό ποδόσφαιρο: Έφυγε από τη ζωή ο Νίκος Κουντούρης

Ένας παράγοντας που έχει γράψει τη δική του ιστορία στο Συριανό ποδόσφαιρο έφυγε από τη ζωή.