ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων(25-26/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων(25-26/1)

Δείτε το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που θα γίνουν μεταξύ 21 και 26 Ιανουαρίου.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 25/01/20 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 1-4
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 3-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 8-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  0-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  6-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:30 2-0
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) Κυριακή 26/01/20 13:00 1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 0-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 11:00 4-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 0-8
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.  4-3
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.  2-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.  0-9
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 25/01/20 12:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 14:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.  0-3
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 25/01/20 08:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.  4-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. 0-5
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.  0-5
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 COPA Σάββατο 25/01/20 12:30
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 MULTIACTION Κυριακή 26/01/20 11:00  -
K-10 HELLENIC SEAWAYS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ Σάββατο 25/01/20 12:00  -
FOOTBALL LEAGUE
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ Π., ΨΥΛΛΟΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.  -

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Betarades
επιστροφή στην κορυφή

Στον ημιτελικό του Κυπέλλου Κυκλάδων ο Πανθηραϊκός [pics]

Χωρίς να δυσκολευτεί ο Πανθηραϊκος πέρασε το εμπόδιο του κατά...

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου

Δείτε τους διαιτητές που ορίστηκαν για την 22η αγωνιστική του...

Κύπελλο Κυκλάδων: ΑΟ Καρτεράδος - Πανθηραϊκός [Live Score]

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από το γήπεδο των Φηρών στη...

Νωρίτερα τα ματς της Θύελλας Καμαρίου και της Άνω Μεράς

Νωρίτερα θα διεξαχθεί η σέντρα της 22ης αγωνιστικής στον 5ο...

Θέλει η Νάξος τον Πανναξιακό στη Γ' Εθνική; Η απάντηση τον Απρίλη!

Μετά από αρκετά χρόνια ο πρωταθλητής Κυκλάδων Πανναξιακός πήρε το...

Νίκησε ταλαιπωρία και Πύργο ο ΑΟ Μυκόνου

Νικητής με 0-1 έφυγε από τη Σαντορίνη ο ΑΟ Μυκόνου...

ΑΣ Άνω Μερά - Ακράτητος 0-2 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ από τον αγώνα...

Μία δεκαετία γεμάτη επιτυχίες για τον Πανναξιακό

Μπορεί ο Πανναξιακός φέτος να συμπληρώνει 60 χρόνια από την...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Στον ημιτελικό του Κυπέλλου Κυκλάδων ο Πανθηραϊκός [pics]

Χωρίς να δυσκολευτεί ο Πανθηραϊκος πέρασε το εμπόδιο του κατά μία κατηγορία υποδεέστερου Καρτεράδου παίρνοντας τη νίκη με 1-8 και...

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου

Δείτε τους διαιτητές που ορίστηκαν για την 22η αγωνιστική του 5ου ομίλου που θα γίνει το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου.