Σπύρος Μάκαρης

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. URL Ιστότοπου:

Ήττα στις λεπτομέρειες στην Ελβετία, αλλά με υποσχέσεις πρόκρισης για τον ΑΟ Θήρας [pics]

Ήττα στις λεπτομέρειες με 3-2 σετ που του αφήνει όλες τις πόρτες πρόκρισης ανοιχτές γνώρισε πριν λίγο ο ΑΟ Θήρας στην Ελβετία κόντρα στη Κάντι Σαφχάουζεν.

Με την παρουσία Ζελενίτσα έκοψαν την πίτα τους οι προπονητές [pics]

Παρουσία του προπονητή της ΕΠΟ, και τεχνικού ανάπτυξης της ομοσπονδίας κ. Μπάμπη Ζελενίτσα, πραγματοποιήθηκε η κοπή της πίτας του Συνδέσμου Προπονητή Κυκλάδων σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Άνω Μερά: Συγχαρητήρια στην Ελλάς Σύρου, ευχαριστώ στη ''BIOCLEAN''

Με ανακοίνωση της η Άνω Μερά συγχαίρει την Ελλάς Σύρου που πήρε την πρόκριση στον ημιτελικό του κυπέλλου κερδίζοντας στη διαδικασία των πέναλτι την ομάδα της Μυκόνου, ενώ ευχαριστεί και την εταιρία ''BIOCLEAN''.

Και επίσημα πρόεδρος του Πανθηραϊκού ο Χάρης Σαρρής

Όπως σας είχαμε ενημερώσει ο Χάρης Σαρρής θα είναι ο αντικαταστάτης του Μάκη Βασαλάκη στην προεδρία του Πανθηραϊκού, καθώς πριν λίγο η ομάδα της Σαντορίνης μέσω ανακοίνωσης της γνωστοποίησε την ανάληψη των καθηκόντων από τον μέχρι πρότινος τεχνικό διευθυντή.

Πανναξιακός: Καταδικάζουμε τη βία, καμία σχέση με εμάς αυτοί που την προκάλεσαν

Με ανακοίνωση του ο Πανναξιακός καταδικάζει τα όσα έγιναν μετά τη λήξη του αγώνα της Κ16 με αντίπαλο τη Θύελλα Καμαρίου και ξεκαθαρίζει ότι αυτοί που τα προκάλεσαν δεν έχουν σχέση με το διοικητικό σχήμα της ομάδας.

Διαιτητές και ΕΠΣΚ στο τραπέζι και κανονικά αυτή η αγωνιστική

Προς προσωρινή λύση οδεύει το θέμα με την αποχή των διαιτητών από τους αγώνες του σαββατοκύριακου, καθώς η ΕΠΣ Κυκλάδων με επιστολή της προς όλους τους ρέφερι προτείνει να γίνει συνάντηση την επόμενη Δευτέρα και να αποφασιστεί από κοινού η στάση που θα τηρηθεί στο μέλλον.

Βαλαβανόπουλος: Στόχος μου να βοηθάω την ομάδα να νικάει κάθε Κυριακή

Όταν μιλά για νούμερα και στατιστικά σχετικά με τον Πανθηραϊκό, τότε δεν μπορείς παρά να εστιάσεις στον ''Αρχισκόρερ'' της ομάδας από τη Σαντορίνη, Νίκο Βαλαβανόπουλο.

Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

Πρώτο χτύπημα με Νίκο Τσιμωτά ο Αστέρας Μαρμάρων

Ο ακραίος επιθετικός Νίκος Τσιμωτάς είναι η πρώτη προσθήκη του...

Προς προσωρινή λύση οδεύει το θέμα με την αποχή των...

ΠΑΣ Νάξου - Πανθηραϊκός 4-1 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από την αναμέτρηση...

Αύριο Πέμπτη 23/1 η κλήρωση των ημιτελικών του Κυπέλλου Κυκλάδων

Αύριο, Πέμπτη 23 Ιανουαρίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της ημιτελικής...

Κυπελλό: Ελλάς Σύρου - Άνω Μερά 1-1 (3-1) [highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές, τα γκολ και όλη τη διαδικασία...

Με νέο προπονητή κόντρα στην Άνω Μερά το Κερατσίνι

Ο Βαγγέλης Σταυρακόπουλος αποτελεί το νέο προπονητή του Κερατσινίου.

Ξεκίνησε την προετοιμασία της για το ματς με τον Εθνικό η Θύελλα Καμαρίου

Ξεκίνησε η προετοιμασία της Θύελλας Καμαρίου για τον αγώνα με...

Θρίαμβος της Ελλάς Σύρου, «σκότωσε» στο Κύπελλο την Άνω Μερά

Επική πρόκριση στον ημιτελικό του Κυπέλλου Κυκλάδων πήρε η Ελλάς...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Στις 11.30 το ματς Θύελλα Καμαρίου-Εθνικός Πειραιά

Νωρίτερα όπως αναμένονταν θα ξεκινήσει η 17η αγωνιστική στον 5ο όμιλο της Γ' Εθνικής.

Ο ακραίος επιθετικός Νίκος Τσιμωτάς είναι η πρώτη προσθήκη του Αστέρα Μαρμάρων στην μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου.