Θυμίζουμε ότι…
Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ7 (Μπαμπίνι 2005-06) παίρνουν μέρος 5 ομάδες, ο PAO Soccer School Σύρου θα λάβει μέρος με δύο ομάδες, την Α και την Β, ο οικοδεσπότης Νηρέας και τα μπαμπίνι του Μαρπησσαϊκού και του Αστέρα Μαρμάρων.
Όλοι οι αγώνες αυτής της κατηγορίας, θα διεξαχθούν στο Μουντιαλίτο Corner, στη Νάουσα και θα είναι 5x5 και θα έχουν διάρκεια 40 λεπτών (20x2).
|
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2005 - 06 |
|
|
ΗΜΕΡΑ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΣΚΟΡ |
Σάββατο |
17.00-18.00 |
Αστέρας Μαρμάρων - Νηρέας |
Corner Νάουσα |
1-2 |
Σάββατο |
18.00-19.00 |
ΠΑΟ Σύρου Α' - ΠΑΟ Σύρου Β' |
Corner Νάουσα |
0-9 |
Κυριακή |
10.30-11.30 |
Αστέρας Μαρμάρων - Μαρπησσαϊκός |
Corner Νάουσα |
5-0 |
Κυριακή |
11.30-12.30 |
ΠΑΟ Σύρου Β' - Νηρέας |
Corner Νάουσα |
4-4 |
Κυριακή |
17.00-18.00 |
Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου Α' |
Corner Νάουσα |
8-1 |
Κυριακή |
18.30-19.30 |
ΠΑΟ Σύρου Β' - Αστέρας Μαρμάρων |
Corner Νάουσα |
6-2 |
Δευτέρα |
10.00-11.00 |
Νηρέας - Μαρπησσαϊκός |
Corner Νάουσα |
|
Δευτέρα |
11.00-12.00 |
ΠΑΟ Σύρου Α' - Αστέρας Μαρμάρων |
Corner Νάουσα |
|
Δευτέρα |
17.00-18.00 |
Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου Β' |
Corner Νάουσα |
|
Δευτέρα |
18.00-19.00 |
Νηρέας - ΠΑΟ Σύρου Α' |
Corner Νάουσα |
Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ9 (Προτζούνιορ 2003-04) είναι 10 ομάδες σε δυο ομίλους.
Στον Α’ όμιλο θα είναι οι ομάδες του: ΑΟ Πάρου, PAO Soccer School Πάρου, Νηρέα, Σύρος 2002 και ο Νέος ΑΟ Σύρου Α,
ενώ στον Β όμιλο θα είναι οι ομάδες της: Αλυκής, του ΠΑΣ Νάξου, Νέου ΑΟ Σύρου Β, PAO Soccer School Σύρου και Μαρπησσαϊκού.
Στην κατηγορία των Κ9 (Προτζούνιορ) θα είναι 6x6 θα έχουν διάρκεια 40 λεπτών (20x2) και οι αγώνες θα γίνουν στο Μουντιαλίτο του ΠΑΝΘΕΟΝ στην Παροικιά, αλλά και στην Αλυκή ο αγώνας του Σαββάτου μεταξύ της Αλυκής και του ΠΑΟ Σύρου.
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003-04 |
|
|
||
ΟΜΙΛΟΣ |
ΗΜΕΡΑ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΣΚΟΡ |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Παρασκευή |
18.00-19.00 |
ΑΟ Πάρου - Νηρέας |
Πάνθεον |
2-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
10.00-11.00 |
Νηρέας - ΠΑΟ Πάρου |
Πάνθεον |
0-4 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
12.00-13.00 |
Αλυκή - ΠΑΣ Νάξου |
Παροικιάς |
1-9 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
12.00-13.00 |
ΠΑΟ Σύρου - Νέος ΑΟΣ Β' |
Πάνθεον |
1-4 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
13.00-14.00 |
Σύρος 2002 - Νέος ΑΟΣ Α' |
Πάνθεον |
1-0 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
17.00-18.00 |
Αλυκή - ΠΑΟ Σύρου |
Αλυκή |
5-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
17.00-18.00 |
ΑΟ Πάρου - ΠΑΟ Πάρου |
Πάνθεον |
0-1 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
18.00-19.00 |
Νέος ΑΟΣ Β' - Μαρπησσαϊκός |
Πάνθεον |
3-4 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
19.00-20.00 |
ΠΑΟ Πάρου - Νέος ΑΟΣ Α' |
Πάνθεον |
6-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
20.00-21.00 |
Νηρέας - Σύρος 2002 |
Πάνθεον |
3-1 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
21.00-22.00 |
ΠΑΣ Νάξου - Μαρπησσαϊκός |
Πάνθεον |
6-2 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
09.00-10.00 |
ΠΑΣ Νάξου - Νέος ΑΟΣ Β' |
Πάνθεον |
2-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
10.00-11.00 |
Νέος ΑΟΣ Α' - Νηρέας |
Πάνθεον |
1-3 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
11.00-12.00 |
Σύρος 2002 - ΑΟ Πάρου |
Πάνθεον |
3-1 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
12.00-13.00 |
Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου |
Πάνθεον |
0-3 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
17.00-18.00 |
ΠΑΟ Πάρου - Σύρος 2002 |
Πάνθεον |
4-2 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
18.00-19.00 |
Νέος ΑΟΣ Α' - ΑΟ Πάρου |
Πάνθεον |
2-4 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
19.00-20.00 |
Νέος ΑΟΣ Β' - Αλυκή |
Πάνθεον |
5-0 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
20.00-21.00 |
ΠΑΟ Σύρου - ΠΑΣ Νάξου |
Πάνθεον |
2-2 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
21.00-22.00 |
Μαρπησσαϊκός - Αλυκή |
Πάνθεον |
6-2 |
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
10.00-11.00 |
ΠΑΟ Πάρου – Μαρπησσαϊκός |
Πάνθεον |
|
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
11.00-12.00 |
ΠΑΣ Νάξου – ΑΟ Πάρου |
Πάνθεον |
|
Μικρός Τελικό |
Δευτέρα |
18.00-19.00 |
Αγώνας για 3η - 4η θέση |
Πάνθεον |
|
Τελικός |
Δευτέρα |
19.00-20.00 |
1η - 2η θέση |
Πάνθεον |
Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ11 (Τζούνιορ 2001-02) παίρνουν μέρος 12 ομάδες σε 3 ομίλους.
Στον ΑΆ όμιλο θα είναι οι ομάδες: του ΠΑΣ Νάξου, του PAO Soccer School Σύρου ΑΆ, της Σύρος 2002 Β΄ και του Playland BΆ.
Στον ΒΆ όμιλο θα είναι οι ομάδες: ΑΟ Πάρου, PAO Soccer School Σύρου ΒΆ, Σύρου 2002 ΑΆ, Playland AΆ.
Και στον 3ο όμιλο θα είναι οι ομάδες του: Μαρπησσαϊκού, Παμμηλιακού, Νέου ΑΟ Σύρου και του Νηρέα.
Οι αγώνες των Κ11 (τζούνιορ) θα είναι 6x6, θα έχουν διάρκεια 50 λεπτών (25x2) και θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου, στην Παροικιά αλλά και στην Αλυκή.
|
|
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2001 - 02 |
|
|
ΟΜΙΛΟΣ |
ΗΜΕΡΑ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΣΚΟΡ |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
17.00-18.00 |
ΑΟ Πάρου - Σύρος 2002 Α' |
Παροικιάς |
6-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
18.30-19.30 |
Παμμηλιακός – Νηρέας |
Αλυκής |
1-5 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
19.00-20.00 |
ΠΑΟ Σύρου Β' - Playland A' |
Παροικιάς |
2-1 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
20.00-21.00 |
Σύρος 2002 Β' - Playland B' |
Αλυκής |
1-0 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
20.00-21.00 |
ΠΑΣ Νάξου - ΠΑΟ Σύρου Α' |
Παροικιάς |
6-1 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
21.00-22.00 |
Μαρπησσαϊκός - Νέος ΑΟΣ |
Παροικιάς |
4-5 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
09.00-10.00 |
Νηρέας - Μαρπησσαϊκός |
Αλυκής |
5-4 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
09.00-10.00 |
ΠΑΟ Σύρου Β' - Σύρος 2002 A' |
Παροικιάς |
2-4 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
10.00-11.00 |
Playland A' - ΑΟ Πάρου |
Παροικιάς |
1-2 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
11.00-12.00 |
ΠΑΟ Σύρου Α' - Playland B' |
Παροικιάς |
2-2 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
12.00-13.00 |
Νέος ΑΟΣ - Παμμηλιακός |
Αλυκής |
4-0 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
12.00-13.00 |
ΠΑΣ Νάξου - Σύρος 2002 Β' |
Παροικιάς |
6-2 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
17.00-18.00 |
ΑΟ Πάρου - ΠΑΟ Σύρου Β' |
Αλυκής |
3-2 |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
17.00-18.00 |
Σύρος 2002 Α' - Playland Α' |
Παροικιάς |
7-1 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
18.00-19.00 |
ΠΑΟ Σύρου Α' - Σύρος 2002 Β' |
Παροικιάς |
1-0 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
19.00-20.00 |
Παμμηλιακός - Μαρπησσαϊκός |
Αλυκής |
5-0 |
Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
19.00-20.00 |
Playland B' - ΠΑΣ Νάξου |
Παροικιάς |
0-7 |
Γ' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
20.00-21.00 |
Νηρέας - Νέος ΑΟΣ |
Παροικιάς |
3-2 |
Μπαράζ 2ων |
Δευτέρα |
09.00-09.30 |
ΠΑΟ Σύρου Α’ – Σύρος 2002 Α’ |
Παροικιάς |
|
Μπαράζ 2ων |
Δευτέρα |
09.30-10.00 |
Νεος ΑΟΣ - ΠΑΟ Σύρου Α' |
Παροικιάς |
|
Μπαράζ 2ων |
Δευτέρα |
10.00-10.30 |
Σύρος 2002 Α' - Νεος ΑΟΣ |
Παροικιάς |
|
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
11.00-12.00 |
ΠΑΣ Νάξου – ΑΟ Πάρου |
Παροικιάς |
|
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
12.00-13.00 |
1ος Γ' - Νικητής Μπαράζ |
Παροικιάς |
|
Τελικοί |
Δευτέρα |
19.00-20.00 |
Αγώνας για 3η 4η Θέση |
Παροικιάς |
|
Τελικοί |
Δευτέρα |
20.00-21.00 |
ΤΕΛΙΚΌΣ |
Παροικιάς |
|
Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ13 (Προπαίδες 1999-00) είναι 9 ομάδες σε δυο ομίλους.
Ο 1ος όμιλος θα πάρουν μέρος οι ομάδες του Νηρέα, Αλυκής, ΑΟ Πάρου, ΠΑΣ Νάξου και του Νέου ΑΟ Σύρου, ενώ στον 2ο όμιλο οι ομάδες θα είναι οι: Παμμηλιακός, Playland, PAO Soccer School Σύρου και η Σύρος 2002.
Στην κατηγορία των Κ13 (Προπαίδες) θα είναι 8x8, θα έχουν διάρκεια 60 λεπτών (2x30), και θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου, στην Παροικιά.
|
|
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1999 - 00 |
|
|
ΟΜΙΛΟΣ |
ΗΜΕΡΑ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΣΚΟΡ |
3Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Νηρέας - ΑΟ Πάρου |
Παροικιάς |
1-2 |
4Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Παρασκευή |
10.00-11.30 |
Αλυκή - ΑΟ Πάρου |
Παροικιάς |
1-1 |
2Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Παρασκευή |
19.30-21.00 |
Νηρέας - Αλυκή |
Παροικιάς |
1-5 |
1Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
10.30-12.00 |
ΠΑΣ Νάξου - Αλυκή |
Παροικιάς |
0-3 |
1Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
12.00-13.30 |
Νέος ΑΟΣ - Νηρέας |
Παροικιάς |
6-1 |
1Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
17.00-18.30 |
Σύρος 2002 - Παμμηλιακός |
Παροικιάς |
8-1 |
2Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
18.30-20.00 |
ΑΟ Πάρου - ΠΑΣ Νάξου |
Παροικιάς |
4-4 |
3Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
20.00-21.30 |
Αλυκή - Νέος ΑΟΣ |
Παροικιάς |
2-0 |
1Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Σάββατο |
21.30-23.00 |
Playland - ΠΑΟ Σύρου |
Παροικιάς |
7-0 |
2Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
09.00-10.30 |
ΠΑΟ Σύρου - Παμμηλιακός |
Παροικιάς |
0-2 |
4Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
10.30-12.00 |
Νέος ΑΟΣ - ΠΑΣ Νάξου |
Παροικιάς |
1-7 |
2Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
12.00-13.30 |
Playland - Σύρος 2002 |
Παροικιάς |
6-0 |
5Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
17.00-18.30 |
ΠΑΣ Νάξου - Νηρέας |
Παροικιάς |
7-0 |
5Α' ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
18.30-20.00 |
ΑΟ Πάρου - Νέος ΑΟΣ |
Παροικιάς |
0-2 |
3Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
20.00-21.30 |
Παμμηλιακός - Playland |
Παροικιάς |
1-5 |
3Β΄ΟΜΙΛΟΣ |
Κυριακή |
21.30-23.00 |
ΠΑΟ Σύρου - Σύρος 2002 |
Παροικιάς |
2-8 |
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
09.30-11.00 |
Αλυκή - Σύρος 2002 |
Παροικιάς |
|
Ημιτελικοί |
Δευτέρα |
11.00-12.30 |
Playland - ΠΑΣ Νάξου |
Παροικιάς |
|
Τελικοί |
Δευτέρα |
18.00-19.30 |
Αγώνας για 3η -4η θέση |
Παροικιάς |
|
Τελικοί |
Δευτέρα |
19.30-21.00 |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
Παροικιάς |
|
Το Sportcyclades που είναι χορηγός επικοινωνίας, θα καλύψει ειδησεογραφικά το τουρνουά αλλά και με βιντεοσκόπηση.
Το κόστος για τα 2 dvd μέσα σε κασετίνα, είναι 10€. Όποιος ενδιαφέρετε για την αγορά του, παρακαλώ να στείλει αίτημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.