Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018 20:23

Συνεχίζει αήττητη η Κ16 του Πανθηραϊκού [pics-vid]

Την κούρσα του 3ου ομίλου της Κ16 συνεχίζει να οδηγεί η Κ16 του Πανθηραϊκού, που επικράτησε με 0-4 της Θύελλας Καμαρίου, κάνοντας το 4 στα 4.

Ο αγώνας έγινε χθες Σαββάτο (10/11) στο Δ.Γ. Καμαρίου το Σάββατο και ήταν στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος EΠΣK K-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Γκόγκα στο 37ο λεπτό για να διπλασιάσει τα τέρματα των φιλοξενούμενων πριν το ημίχρονο ο Gega στο 42ο λεπτό.

Στο δεύτερο μισό η ομάδα του Α.Ο. Πανθηραϊκού πέτυχε άλλα δύο τέρματα με τους Γκόγκα και πάλι στο 55' και τον Βαμβακούση στο 77ο λεπτό.