Τετάρτη, 04 Ιανουαρίου 2012 14:56

Κέα: 7η αγωνιστική, Σκόρερ, Κύπελλο και Πρόγραμμα

kypello_keas_logo_2012

Προημιτελικά Κυπέλλου Κέας

 

 

Σαββάτο3/12/2011 17.30

Trebeshina F.C. – Λέων Κέας F.C. 2-0 α.α.

Κυριακή 4/12/2011

Καρθαία F.C. - Στρουμφάκια F.C. 0-2 α.α

Αστέρας F.C. -  Cebollitas F.C. 6-5

Αρισταίος F.C. - Λαγοί United F.C. 4-5

Συμπληρώθηκε το παζλ του Κυπέλλου Κέας. Δύο παιχνίδια κρίθηκαν στα χαρτιά λόγω μη προσέλευσης των αντιπάλων, ενώ τα άλλα δύο ήταν ντέρμπι και κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο…MVP για τον αναγεννημένο Αστέρα ο δαιμόνιος DIDI ενώ για τους Λαγούς, ο αρχηγός ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΚΗΣ  πέτυχε το νικητήριο γκολ κυριολεκτικά στο τελευταίο δευτερόλεπτο του αγώνα με τον Αρισταίο.

cebolitas

7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Κέας

Σαββάτο 26/11/2011 17.30

Αστέρας F.C. - Trebeshina F.C. 0-1

Ματς για γερά νεύρα… Στο τέλος η Trebeshina έκλεψε το παιχνίδι απέναντι στον ελλιπέστατο αλλά μαχητικό Αστέρα…

Κυριακή 27/11/2011 13.30

Cebollitas F.C. - Λαγοί United F.C. 5-2

Το ντέρμπι στους Πορτοκαλί vol.2 … Οι Cebolitas επικράτησαν και των Λαγών μετά του Αστέρα και πλέον η υπόθεση πρωτιάς παίρνει φωτιά…

 

Κυριακή 27/11/2011 15.30

Λέων Κέας F.C. - Αρισταίος F.C. 3-2

Πιο τυχερός ο Λέων επικράτησε του Αρισταίου…2 αυτογκόλ για τον Αρισταίο που τα έχει δικαιολογημένα με την τύχη του…

Κυριακή 27/11/2011 17.30

Καρθαία F.C. - Στρουμφάκια F.C. 0-10

Άνετη επικράτηση για τα Στρουμφάκια…Η Καρθαία δεν μπόρεσε να αντισταθεί απέναντι στην ανωτερότητα του αντιπάλου…

William Hill Sports

ΣΚΟΡΕΡ

1.FRANKO GJOSHI (ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ) 12

2.ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΑΓΟΙ) 11

3.ILIAS HALILI (ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ) 10

4.ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (CEBOLITAS) 9

-.ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 9

-.ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ Δ. ΚΩΣΤΑΣ (ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ) 9

7.DIDI (ΑΣΤΕΡΑΣ) 8

8.ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (CEBOLITAS) 7

-.MURATI MILI (CEBOLITAS) 7

-.ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΛΑΓΟΙ) 7

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ΓΥΡΟΥ

SUPERLEAGUE KEA 2011 - ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΕΑΣ - LEAGUE CUP ΚΕΑΣ

8/10/11 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Καρθαία F.C. - Λαγοί United F.C. 1 – 7 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

9/10/11 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Αστέρας F.C. - Αρισταίος F.C.5-5 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

15.30 Cebollitas F.C. - Στρουμφάκια F.C.4-6 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

17.30 Trebeshina F.C. - Λέων Κέας F.C.1-2 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

15/10/11 2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Αρισταίος F.C. - Cebollitas F.C. 2-7 ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

16/10/11 2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Λέων Κέας F.C. - Λαγοί United F.C. 3-2 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

15.30 Στρουμφάκια F.C. - Αστέρας F.C. 5-4 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

17.30 Trebeshina F.C. - Καρθαία F.C.

22/10/11 1η Αγωνιστική League Cup

17.30 Λέων Κέας F.C. - Αρισταίος F.C. 5-5 HALILI ILIAS

23/10/11 1η Αγωνιστική League Cup

13.30 Λαγοί United F.C. - Στρουμφάκια F.C. 5-0 ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

15.30 Cebollitas F.C. - Καρθαία F.C. 12-3 VESHI LINDOR

17.30 Αστέρας F.C. - Trebeshina F.C. 4-1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

29/10/11 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Λαγοί United F.C. - Trebeshina F.C. 2-2 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

30/10/11 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Αστέρας F.C. - Λέων Κέας F.C. 4-1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

15.30 Cebollitas F.C. - Καρθαία F.C. 8-5 ΠΑΤΗΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

17.30 Αρισταίος F.C. - Στρουμφάκια F.C. 1-2 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5/11/11 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Στρουμφάκια F.C. - Trebeshina F.C. 7-4 ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

6/11/11 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Καρθαία F.C. - Αστέρας F.C. 7-5 ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

15.30 Λαγοί United F.C. - Αρισταίος F.C. 6-2 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

17.30 Λέων Κέας F.C. - Cebollitas F.C. 3-4 HALILI ILIA 

12/11/11 2η Αγωνιστική League Cup

17.30 Αστέρας F.C. - Αρισταίος F.C. 7-3 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

13/11/11 2η Αγωνιστική League Cup

13.30 Cebollitas F.C. - Στρουμφάκια F.C. 4-4 AGOUR BISANI 

15.30 Trebeshina F.C. - Λέων Κέας F.C. 3-1 ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

17.30 Καρθαία F.C. - Λαγοί United F.C. 2-8 ΤΥΡΑΣΚΗ ΕΥΗ

19/11/11 5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Αρισταίος F.C. - Καρθαία F.C. 10-5 HALILI ILIA 

20/11/11 5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Trebeshina F.C. - Cebollitas F.C. 0-2 α.α.

15.30 Στρουμφάκια F.C. - Λέων Κέας F.C. 2-0 α.α.

17.30 Αστέρας F.C. - Λαγοί United F.C. 2-8  ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

26/11/11 6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Λαγοί United F.C. - Στρουμφάκια F.C. 6-0 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

27/11/11 6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Cebollitas F.C. - Αστέρας F.C. 5-2  ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

15.30 Καρθαία F.C. - Λέων Κέας F.C.7-5  ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

17.30 Trebeshina F.C. - Αρισταίος F.C. 5-5 ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

3/12/11 3η Αγωνιστική League Cup

17.30 Αρισταίος F.C. - Trebeshina F.C. 2-12 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4/12/11 3η Αγωνιστική League Cup

13.30 Cebollitas F.C. - Λαγοί United F.C. 3-7 AGOUR BISANI 

15.30 Αστέρας F.C. - Λέων Κέας F.C. 2-0 a.a.

17.30 Καρθαία F.C. - Στρουμφάκια F.C. 0-5 AGOUR BISANI 

 

10/12/11 7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.30 Αστέρας F.C. - Trebeshina F.C. 1-0 ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

11/12/11 7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Cebollitas F.C. - Λαγοί United F.C. 5-2 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

15.30 Λέων Κέας F.C. - Αρισταίος F.C.2-3 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

17.30 Καρθαία F.C. - Στρουμφάκια F.C. 0-10 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

17/12/12 Προημιτελικά Κυπέλλου Κέας

17.30 Trebeshina F.C. - Λέων Κέας F.C. 2-0 α.α ΚΑΜΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

18/12/12 Προημιτελικά Κυπέλλου Κέας

13.30 Στρουμφάκια F.C. - Καρθαία F.C. 2-0 α.α. ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

15.30 Cebollitas F.C.- Αστέρας F.C. 5-6 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

17.30 Λαγοί United F.C. - Αρισταίος F.C.5-4  ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

William Hill Sports

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ου ΓΥΡΟΥ

 

SUPERLEAGUE KEA 2011 - ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΕΑΣ - LEAGUE CUP ΚΕΑΣ

 

7/1/12 8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Λαγοί United F.C. - Καρθαία F.C.

 

8/1/12 8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Λέων Κέας F.C. - Trebeshina F.C.

15.30 Αρισταίος F.C. - Αστέρας F.C.

17.00 Στρουμφάκια F.C. - Cebollitas F.C.

 

14/1/12 9η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Λαγοί United F.C. - Λέων Κέας F.C.

 

15/1/12 9η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Καρθαία F.C. - Trebeshina F.C.

15.30 Cebollitas F.C. - Αρισταίος F.C.

17.00 Αστέρας F.C. - Στρουμφάκια F.C.

 

21/1/12 4η Αγωνιστική League Cup 

17.00 Αρισταίος F.C. - Λέων Κέας F.C.

 

22/1/12 4η Αγωνιστική League Cup 

13.30 Στρουμφάκια F.C. - Λαγοί United F.C.

15.30 Καρθαία F.C. - Cebollitas F.C.

17.00 Trebeshina F.C. - Αστέρας F.C.

 

28/2/12 10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

Trebeshina F.C. - Λαγοί United F.C.

 

29/2/12 10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Στρουμφάκια F.C. - Αρισταίος F.C.

15.30 Λέων Κέας F.C. - Αστέρας F.C.

17.00 Καρθαία F.C. - Cebollitas F.C.

 

4/2/12 11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Αρισταίος F.C. - Λαγοί United F.C.

 

5/2/12 11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Αστέρας F.C. - Καρθαία F.C.

15.30 Cebollitas F.C. - Λέων Κέας F.C.

17.00 Trebeshina F.C. - Στρουμφάκια F.C.

 

11/2/12 5η Αγωνιστική League Cup 

17.00 Αρισταίος F.C. - Αστέρας F.C.

 

12/2/12 5η Αγωνιστική League Cup 

13.30 Στρουμφάκια F.C. - Cebollitas F.C.

15.30 Λέων Κέας F.C. - Trebeshina F.C.

17.00 Λαγοί United F.C. - Καρθαία F.C.

 

 

18/2/12 12η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Cebollitas F.C. - Trebeshina F.C.

 

19/2/12 12η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Καρθαία F.C. - Αρισταίος F.C.

15.30 Λαγοί United F.C. - Αστέρας F.C.

17.00 Λέων Κέας F.C. - Στρουμφάκια F.C.

 

25/3/12 13η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Στρουμφάκια F.C. - Λαγοί United F.C.

 

26/3/12 13η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Λέων Κέας F.C. - Καρθαία F.C.

15.30 Αρισταίος F.C. - Trebeshina F.C.

17.00 Αστέρας F.C. - Cebollitas F.C.

 

3/3/12 6η Αγωνιστική League Cup 

17.30 Trebeshina F.C. - Αρισταίος F.C.

 

4/3/12 6η Αγωνιστική League Cup 

13.30 Λαγοί United F.C. - Cebollitas F.C.

15.30 Λέων Κέας F.C. - Αστέρας F.C.

17.00 Στρουμφάκια F.C. - Καρθαία F.C.

 

10/3/12 14η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

17.00 Στρουμφάκια F.C. - Καρθαία F.C.

 

11/3/12 14η Αγωνιστική Πρωταθλήματος

13.30 Αρισταίος F.C. - Λέων Κέας F.C.

15.30 Trebeshina F.C. - Αστέρας F.C.

17.00 Λαγοί United F.C. - Cebollitas F.C.

 

 

13/3/12 Ημιτελικά Κυπέλλου Κέας

17.00 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΕΑΣ

14/3/12 Ημιτελικά Κυπέλλου Κέας

17.00 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΕΑΣ

 

17/3/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Προημιτελικά Α. ΑΓΩΝΕΣ

17.00 1ος – 8ος

18/3/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Προημιτελικά Α. ΑΓΩΝΕΣ

13.30 2ος – 7ος

15.30 3ος – 6ος

17.00 4ος – 5ος

 

24/3/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Προημιτελικά Β. ΑΓΩΝΕΣ

17.00 8ος – 1ος

 

 

25/3/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Προημιτελικά Β. ΑΓΩΝΕΣ

13.30 7ος – 2ος

15.30 6ος – 3ος

17.00 5ος – 4ος

 

27/3/12 Ημιτελικά League Cup Κέας

17.00 1ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ – 2ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ

28/3/12 Ημιτελικά League Cup Κέας

17.00 2ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ – 1ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ

 

1/4/12 Ημιτελικά League Cup Κέας

15.00 1ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ - 2ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ

17.00 2ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ - 1ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ

 

8/4/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Ημιτελικά Α. ΑΓΩΝΕΣ

15.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1ος-8ος – ΝΙΚΗΤΗΣ 5ος -4ος

17.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 7ος – 2ος – ΝΙΚΗΤΗΣ 6ος – 3ος

 

22/4/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Ημιτελικά Β. ΑΓΩΝΕΣ

15.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 6ος – 3ος - ΝΙΚΗΤΗΣ 7ος – 2ος

17.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 5ος -4ος - ΝΙΚΗΤΗΣ 1ος-8ος

 

29/4/12 Τελικός και Μ. Τελικός League Cup Κεας

15.00 Μικρός Τελικός

17.00 Τελικός

 

6/5/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Τελικός και Μ. Τελικός Α. ΑΓΩΝΕΣ

15.00 Μικρός Τελικός

17.00 Τελικός

 

13/5/12 Τελικός και Μ. Τελικός Κυπέλλου Κεας

15.00 Μικρός Τελικός

17.00 Τελικός

 

20/5/12 Πλέι Οφ Superleague Κεας Τελικός και Μ. Τελικός Β. ΑΓΩΝΕΣ

15.00 Μικρός Τελικός

17.00 Τελικός

 

27/5/12 Superleague Κεας All Star Game και Απονομή Επάθλων

17.00 Superleague Κεας All Star Game

20.00 Απονομή Επάθλων

 

William Hill Sports

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares