Δευτέρα, 01 Μαΐου 2017 21:15

Τα αποτελέσματα του ''1ου Naxos Trail Race''

Ο γνωστός από τη παρουσία του στον Πανναξιακό και σήμερα αθλητής του ΑΟ Μυκόνου, Θανάσης Παγουνάδης είναι ο μεγάλος νικητής του ''Apollon Race 25km'' του 1ου Naxos Trail Race που πραγματοποιήθηκε χθες με ιδιαίτερη επιτυχία στο νησί της Νάξου.

Ο δρομέας έτρεξε την απόσταση των 25km  σε 2:04:13 και πήρε την πρώτη θέση στη γενική κατάταξη. Δεύτερος νικητής ήταν ο Νίκος Ροδόπουλος με 2:06:13 και το βάθρο συμπλήρωσε ο Ναξιακής καταγωγής Ηλίας Σαγκριώτης που τερμάτισε με 2:07:28.

 

Στην κούρσα ''Dionisos Race 10,8km'' Πρώτος τερμάτισε ο Γιάννης Γαρούφας με 1:04:22 και ακολούθησαν οι: Κωνσταντίνος Γκουσάρης με 1:10:02 και ο Κυκλαδίτης από τους Δρομείς Τήνου Νίκος Μαραγκός με 1:11:47.

Από εκεί και πέρα είχαμε νικητές και νικήτριες σε διάφορες κατηγορίες, όπως τη Μαρία Μαλάι στα 25km με χρόνο 2:37:28 και την Κατερίνα Ζυμβρακάκη στα 10,8km με χρόνο 1:06:22.

Όλοι μίλησαν για μια πολύ καλή διοργάνωση που τα είχε όλα, με τους διοργανωτές να κερδίζουν το στοίχημα και να βάζουν ακόμη ψηλότερα τον πήχη για το ''2ο Naxos Trail Race''.

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του 1ου Naxos Trail Race που πραγματοποιήθηκε χθες με ιδιαίτερη επιτυχία στο νησί της Νάξου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Apollon Race 25km

-

Rank bib Όνομα Επώνυμο Τερματισμός Φύλο Κατηγορία Ομάδα
1 6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 2:04:13 Άνδρας 30-39 ADIDAS -MYPROTEIN
2 8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:06:13 Άνδρας 40-49 TECNICA HELLAS
3 9 ILIAS SAGRIOTIS 2:07:28 Άνδρας 30-39 NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM
4 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2:11:44 Άνδρας 30-39 DYNAFITGREECE
5 5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 2:13:33 Άνδρας 30-39 ODLO/ LASPORTIVA
6 200 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΙΛΑΥ 2:18:37 Άνδρας 50+  
7 3 ATHANASIOS LIOPYRIS 2:22:01 Άνδρας 40-49 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
8 141 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 2:23:35 Άνδρας -29 GOJI BERRY TEAM
9 109 NIKOS KECHAOGLOU 2:25:28 Άνδρας 30-39 ACTIVE LAND
10 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 2:27:14 Άνδρας 30-39 MAVRIDIS TRAINING
11 123 SIMO ZAK 2:28:32 Άνδρας 40-49  
12 7 PERIKLIS RIPIS 2:29:29 Άνδρας 30-39 ODLO-LASPORTIVA/ UTR
13 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 2:34:53 Άνδρας 40-49 SCIENCETRAINING
14 4 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 2:37:28 Γυναίκα F-39 ODLO - LA SPORTIVA
15 188 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 2:37:29 Άνδρας -29 TRAIL ADDICTS
16 2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 2:39:08 Γυναίκα F-39 DYNAFIT GREECE
17 10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 2:40:51 Άνδρας 40-49 ADVENDURE
18 118 PETROS TASIOPOULOS 2:41:23 Άνδρας 40-49 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
19 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2:41:23 Άνδρας 40-49 ADVENDURE
20 168 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 2:42:03 Άνδρας 40-49  
21 115 DAVID SPECHT 2:44:56 Άνδρας 40-49  
22 212 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 2:52:53 Άνδρας -29  
23 102 RAMAN BURAKOV 2:54:27 Άνδρας 30-39  
24 184 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 2:56:38 Άνδρας -29 MAVRIDIS TRAINING
25 135 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ 2:56:38 Άνδρας 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 2:57:51 Άνδρας 50+ M.E.S-ORAMA
27 106 DUNCAN EDWARDS 2:58:41 Άνδρας 30-39 PAROS ACTIVE
28 196 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 2:59:42 Άνδρας 40-49 RUN FOREVER
29 150 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 3:00:08 Άνδρας 40-49 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΞΟΥ
30 112 GABI NAEGELE 3:00:53 Γυναίκα F40+ PATH RUNNERS
31 198 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 3:01:03 Άνδρας 30-39 URBAN TRAIL RUNNERS
32 172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3:04:33 Άνδρας 50+ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
33 101 ANAGNOSTOPOULOS ANTONIOS 3:05:01 Άνδρας -29  
34 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 3:06:40 Άνδρας 30-39 SMARTRUN
35 110 YIANNIS KOSTAKIS 3:07:10 Άνδρας 50+ PATH RUNNERS
36 170 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 3:09:03 Άνδρας 50+ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
37 181 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 3:11:16 Άνδρας 30-39  
38 189 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 3:13:13 Άνδρας -29  
39 191 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 3:13:14 Άνδρας 30-39  
40 202 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ 3:14:33 Άνδρας 40-49  
41 208 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 3:14:52 Γυναίκα F-39  
42 182 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 3:16:23 Άνδρας 30-39 SMARTRUN/MELISSOTOPOS
43 137 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 3:16:52 Άνδρας 40-49  
44 117 KAYOKO TABATA 3:17:06 Γυναίκα F40+ RUN FOREVER
45 139 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 3:19:18 Γυναίκα F40+ PAZOCOACH
46 193 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 3:23:24 Άνδρας 40-49 SNAILS TEAM
47 180 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 3:24:07 Άνδρας 50+ UTR
48 105 PAVLOS DOUVITSAS 3:25:13 Άνδρας 40-49  
49 154 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 3:25:15 Γυναίκα F-39 WAKE UP STREET
50 204 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 3:28:09 Άνδρας 50+  
51 142 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥΨ 3:36:18 Γυναίκα F40+ SNAILSTEAM
52 103 CHRISTOS CHRISTODOULOU 3:37:53 Άνδρας 40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
53 192 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 3:42:58 Άνδρας 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 146 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 3:50:33 Άνδρας 40-49 MUSTUKULURU TRAIL TEAM
55 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3:56:00 Άνδρας 30-39  
56 120 NICOLAS VAN CAUTER 3:58:56 Άνδρας 40-49 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
57 157 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 4:03:48 Άνδρας 50+  
58 140 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 4:03:48 Γυναίκα F-39  
59 161 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 4:03:48 Άνδρας 50+  
60 113 EVANGELOS OIKONOMOPOULOS 4:04:33 Άνδρας 40-49  
61 206 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΕΝΙΕΡΗΣ 4:08:08 Άνδρας 40-49  
62 116 SYLVIE SPECHT 4:11:08 Γυναίκα F-39  
63 179 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 4:19:23 Άνδρας 50+  
64 121 SOFIA VLAVIANOU 4:19:23 Γυναίκα F-39 NEVER GIVE UP
65 122 MARIASTELLA XENAKI 4:20:28 Γυναίκα F-39  
66 131 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΡΒΟΣ 4:26:58 Άνδρας 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 138 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 4:35:53 Άνδρας -29 FLYING GEESE RUNNING TEAM
68 159 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 4:37:58 Γυναίκα F40+ SNAILS TEAM
69 153 ΑΝΝΑ ΚΙΚΑ 4:45:28 Γυναίκα F40+ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
70 163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΥΡΟΣ 4:48:17 Άνδρας -29 PROTEIN PLANET R
71 183 ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΚΙΑ 4:49:09 Γυναίκα F40+  
72 175 ΝΑΤΑΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ 4:49:16 Άνδρας 50+ LCBT-TRL CLUB
73 104 ELISAVET DIMITRIOU 4:55:13 Γυναίκα F40+  
74 158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ DNF Άνδρας    
75 124 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ DNF Άνδρας    
76 190 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ DNF Άνδρας    
77 120 NICOLAS VAN CAUTER DNF Άνδρας   ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
78 164 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNF Άνδρας   ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
79 175 ΝΑΤΑΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ DNF Άνδρας   LCBT-TRL CLUB
80 210 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ DNF Άνδρας    
81 211 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΛΟΣ DNF Άνδρας    
82 205 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ DNF Άνδρας    

-

18209344_1451186108290243_7568533949875439539_o.jpg

Dionisos Race 10,8km

Rank bib Όνομα Επώνυμο Τερματισμός Φύλο Κατηγορία Ομάδα
1 555 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1:04:22 Άνδρας ALL GOJI BERRY TEAM
2 573 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ 1:06:22 Γυναίκα ALL ACTIVE LAND
3 560 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ 1:10:02 Άνδρας ALL GOJI BERRY TEAM
4 604 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1:11:47 Άνδρας ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
5 619 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΦΑΝΟΣ 1:13:56 Άνδρας ALL FLISVOS1974
6 515 POLYKRETIS KIRIAKOS 1:13:56 Άνδρας ALL  
7 533 PHILIPP VAN AAKEN 1:14:07 Άνδρας ALL NAXIAKOS.G.S
8 670 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ 1:16:23 Άνδρας ALL  
9 616 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:18:35 Άνδρας ALL  
10 513 HALLVARD INDGJERD 1:19:02 Άνδρας ALL ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΞΟΥ
11 654 ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1:19:27 Άνδρας ALL  
12 585 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ 1:19:56 Γυναίκα ALL  
13 556 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΣ 1:20:18 Άνδρας ALL  
14 630 ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΠΕΤΡΙΣΗ 1:20:47 Γυναίκα ALL ANDROS TRAIL RACE
15 508 GRAEME FORD 1:20:55 Άνδρας ALL  
16 543 ΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:39 Άνδρας ALL  
17 582 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ 1:24:05 Γυναίκα ALL URBAN TRAIL RUNNERS
18 677 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1:24:05 Άνδρας ALL  
19 532 IRINI VALSAMI 1:24:35 Γυναίκα ALL URBAN TRAIL RUNNERS
20 668 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΡΟΥΠΑΣ 1:25:32 Άνδρας ALL  
21 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ 1:26:27 Άνδρας ALL  
22 610 ΙΩΣΗΦ ΜΠΕΪΝΤΑΡΗΣ 1:26:29 Άνδρας ALL A.O.ΙΠΟΚΑΜΠΟΣ
23 522 STELIOS PAGONIS 1:27:07 Άνδρας ALL  
24 650 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΕΓΓΑΣ 1:27:17 Άνδρας ALL CF WORKOUT DISTRICT
25 534 LEX VAN CAUTER 1:28:57 Άνδρας ALL  
26 658 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗΣ 1:29:02 Άνδρας ALL  
27 505 STRATOS DEVELEKOS 1:30:06 Άνδρας ALL  
28 503 KATERINA AXAOPOULOU 1:30:11 Γυναίκα ALL  
29 600 ΧΡΟΝΗΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ 1:30:45 Άνδρας ALL BIKE PORN NIGHTS
30 651 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1:31:22 Άνδρας ALL ΣΔΥΑ
31 557 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1:32:02 Άνδρας ALL CF WORKOUT DISTRICT
32 597 ΙΡΙΣΑ ΛΕΚΑ 1:32:15 Γυναίκα ALL ΝΑΞΟ
33 682 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:32:47 Άνδρας ALL  
34 601 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗ 1:33:16 Γυναίκα ALL  
35 618 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΩΕ 1:33:18 Άνδρας ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
36 552 ΝΙΚΟΣ ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ 1:33:22 Άνδρας ALL  
37 504 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ BΛΑΣΤΟΣ 1:34:12 Άνδρας ALL  
38 566 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1:34:58 Άνδρας ALL  
39 540 ΚΕΛΛΗ ΑΝΕΖΥΡΗ 1:35:30 Γυναίκα ALL M.E.S ORAMA
40 550 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΚΡΗΣ 1:35:42 Άνδρας ALL  
41 637 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ 1:35:59 Γυναίκα ALL ANDROS TRAIL RACE
42 598 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 1:36:20 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
43 652 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1:36:20 Άνδρας ALL MERENDA TEAM
44 681 ΡΟΜΠΕΡΤ ΚΑΡΑΛΗΣ 1:37:37 Άνδρας ALL  
45 612 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1:37:40 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
46 536 ELENI VLASTARA 1:37:43 Γυναίκα ALL  
47 586 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1:37:32 Γυναίκα ALL SNAILS TEAM
48 602 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1:37:32 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
49 590 ΘΕΩΝΗ ΚΟΥΣΤΕΝΗ 1:37:32 Γυναίκα ALL  
50 581 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 1:39:45 Άνδρας ALL  
51 551 ΑΝΝΑ ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1:39:47 Γυναίκα ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52 565 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1:40:32 Άνδρας ALL  
53 622 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:40:35 Γυναίκα ALL  
54 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ 1:42:08 Άνδρας ALL  
55 579 ΚΑΛΛΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 1:43:42 Γυναίκα ALL  
56 594 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ 1:43:43 Άνδρας ALL ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
57 584 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΚΑΝΗ 1:44:25 Γυναίκα ALL  
58 621 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:44:27 Γυναίκα ALL  
59 649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ 1:44:57 Άνδρας ALL  
60 568 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΑΣ 1:45:30 Άνδρας ALL  
61 518 EVDOXIA MARAKI 1:46:06 Γυναίκα ALL  
62 662 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΓΑΚΗΣ 1:46:07 Άνδρας ALL  
63 545 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ 1:46:35 Άνδρας ALL ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
64 629 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ 1:46:42 Γυναίκα ALL ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 562 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1:47:45 Γυναίκα ALL TO ARMIRO BOUTIQUE HOUSES
66 636 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1:49:46 Άνδρας ALL  
67 617 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΡΟΥΚΑΣ 1:49:47 Άνδρας ALL  
68 655 ΓΑΒΡΙΛΗΛ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1:50:21 Γυναίκα ALL  
69 514 DIMITRIS KARKANIS 1:50:23 Άνδρας ALL  
70 620 ΙΩΣΗΦ ΟΣΜΑΝ 1:52:32 Άνδρας ALL  
71 567 ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1:54:32 Γυναίκα ALL ΑΝΕΥ
72 509 LINDSAY FORD 1:54:39 Γυναίκα ALL  
73 623 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1:54:52 Άνδρας ALL SYROS RUNNERS
74 564 ΜΙΛΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗ 1:58:18 Γυναίκα ALL  
75 605 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 2:00:02 Γυναίκα ALL  
76 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ 2:03:23 Άνδρας ALL  
77 570 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΖΑΓΚΟΥΛΗ 2:03:27 Γυναίκα ALL Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
78 571 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ 2:03:27 Άνδρας ALL Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
79 671 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΗ 2:07:37 Γυναίκα ALL  
80 647 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 2:08:22 Άνδρας ALL  
81 646 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΑΜΠΡΑ 2:08:27 Γυναίκα ALL  
82 535 YANN VAN CAUTER 2:09:22 Άνδρας ALL  
83 523 SVETLANA PEREVERZEVA 2:09:27 Γυναίκα ALL  
84 638 ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΗ 2:20:25 Γυναίκα ALL  
85 675 ΣΟΦΙΑ ΤΖΙΑΝΗ 2:21:52 Γυναίκα ALL  
86 676 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ 2:21:52 Άνδρας ALL  
87 537 MARIA ZALONI 2:22:47 Γυναίκα ALL  
88 510 KYROU FOTINI 2:24:52 Γυναίκα ALL  
89 520 ROUMPINI MOUZI 2:25:24 Γυναίκα ALL  
90 599 ΕΙΡΗΝΗ ΛΙΑΠΗ 2:28:07 Γυναίκα ALL  
91 606 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 2:28:07 Άνδρας ALL  
92 507 ARVANITIS DIMITRIOS 2:29:39 Άνδρας ALL ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
93 501 NIKOLAS ALTOUVAS 2:29:39 Άνδρας ALL ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
94 633 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΛΥΖΩΗ 2:31:42 Γυναίκα ALL  
95 644 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 2:37:39 Γυναίκα ALL  
96 669 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2:44:57 Γυναίκα ALL  
97 666 ΕΦΗ ΤΣΟΛΑΚΗ 2:47:33 Γυναίκα ALL  
98 506 KATERINA DIMITRAKOPOULOU 2:50:52 Γυναίκα ALL  

-

Κατηγορία ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

BANNER PAS NAXOU 2021

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares