Παρασκευή, 09 Αυγούστου 2019 00:49

Πανναξιακός: Συγχαρητήρια σε Μανδηλαρά, ευχές σε Δημητράκη

Το Δ.Σ του Πανναξιακού Α.Ο και ειδικότερα το τμήμα στίβου συγχαίρει τον πρωταθλητή παίδων του συλλόγου Μανδηλαρά Γεώργιο για την 1η θέση (1.85) που κατέλαβε στο άλμα εις ύψος  στην διεθνή συνάντηση Ελλάς-Κύπρος που έγινε στο Βόλο 08/08/2019.

Επίσης εύχεται καλή επιτυχία στον πρωταθλητή των 1500μ του συλλόγου Δημητράκη Ανδρέα που θα συμμετάσχει στους αγώνες Μπρούνο Τζάουλι των εθνικών ομάδων της Ευρώπης το τριήμερο 9-10-11/08 στην Πολωνία.

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ   ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

Πρόεδρος                                                            Γενικός  Γραμματέας

Βαγγέλης Κάρλοβιτς                                                       Νικόλαος   Στεφάνου

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο πρωταθλητής του Πανναξιακού Μανδηλαράς Γεώργιος κατέλαβε τελικά την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο  στο άλμα εις ύψος με επίδοση 1.85μ στην διεθνή συνάντηση Ελλάς-Κύπρος που έγινε στο Βόλο 08/08/2019.Εκ παραδρομής αναφέρθηκε ότι κατέλαβε την 2η θέση μη γνωρίζοντας ότι ο άλτης Χάσος που φέρεται να βγήκε πρώτος αγωνίστηκε εκτός συναγωνισμού.

Παρακαλούμε για την σχετική διόρθωση στα δημοσιεύματα σας .