Σάββατο, 03 Ιουλίου 2021 09:30

Τα αποτελέσματα του ''Τρέχουμε στην Ηρακλειά''

Οι Μιχάλης Μανιός στα 6 χιλ., Παναγιώτης Χαρίτσης στα 10km (half road half trail) και ο Στέλιος Δρόσος στα 10km (half road half trail) ήταν οι πρώτοι νικητές του αγώνα ''Τρέχουμε στην Ηρακλειά'' που διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία την Πέμπτη 1 Ιουλίου.

Δείτε όλα τα αποτελέσματα:


ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2021 6km (road)
Rank Gender BIB Name YOB Club 6km road
1 Male 135 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ 1976 PANNAXIAKOS 0:24:32
2 Male 170 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΩΒΑΙΟΣ -   0:24:39
3 Male 161 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ -   0:24:53
4 Male 138 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1975   0:25:47
5 Male 130 ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΚΩΒΑΙΟΣ 2005   0:28:02
6 Male 153 MARTIN PREDI 1979   0:29:42
7 Male 169 ΠΑΡΗΣ ΧΙΩΤΙΝΗΣ -   0:30:33
8 Female 152 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 1969   0:30:58
9 Male 167 CHRISTIANO JENI -   0:32:40
10 Male 164 NIKLAVS DYBURS -   0:33:35
11 Male 118 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΖΗΛΟΣ 1988   0:33:36
12 Male 112 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ 2006   0:33:54
13 Male 133 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:34:02
14 Male 163 MIKS DYBURS -   0:34:07
15 Male 157 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1969   0:34:32
16 Female 117 ΜΑΡΙΑ ΖΕΥΓΩΛΗ 1971   0:35:06
17 Male 111 ΝΙΚΟΣ  ΓΑΒΑΛΑΣ 1967   0:35:08
18 Female 143 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΣΤΑΚΗ 1970   0:35:36
19 Female 127 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΥΤΡΗ 1994 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:39
20 Male 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:56
21 Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:12
22 Female 123 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΚΑΤΣΙΒΕΛΗ 1993 AMORGOS RUNNING TEAM 0:38:05
23 Female 162 MARIA ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ -   0:38:58
24 Male 119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:07
25 Male 126 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:59
26 Male 147 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1977   0:41:09
27 Male 122 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ 1993 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:12
28 Female 107 ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΗ 1969 COSMOTE E-VALUE RUNNING TEAM 0:42:48
29 Female 144 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΙΤΣΑΝΗ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:50
30 Male 165 JANIS BOLE -   0:43:12
31 Female 136 ΕΛΕΝΗ  ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:44:04
32 Female 121 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:38
33 Female 102 LYNNE NEILLY 1955   0:44:47
34 Female 125 ΙΩΑΝΝΑ  ΚΑΨΙΟΧΑ 1981   0:45:17
35 Female 120 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΚΚΑ 1988 ART ( AMORGOS RUNNING TEAM) 0:47:16
36 Male 132 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966   0:47:41
37 Female 131 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965   0:47:41
38 Female 104 WANDA VAN GELDEREN 1955 ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 0:48:39
39 Male 166 CHRISTOFER WEST -   0:49:01
40 Female 100 CAROLE DAVIES 1953   0:49:02
41 Male 168 MIXALHS ΧΙΩΤΙΝΗΣ -   0:49:50
42 Male 148 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΟΣ 2007   0:49:52
43 Male 151 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ  ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:58
44 Female 150 ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1985   0:50:25
45 Female 159 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΩΚΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:33
46 Female 142 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ 1978 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:50:40
47 Female 146 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1992 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:11
48 Male 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:12
49 Female 154 ΙΩΑΝΝΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ 1982 ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 0:52:39
50 Female 160 ΟΛΓΑ ΤΣΩΝΗ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:42
51 Female 149 ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1958   0:55:01
52 Female 137 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΥΡΟΥΛΗ 1954 ΣΑΠΠΑΖ 1:02:41
53 Female 108 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ 1974 ΔΕΣΦΑ 1:02:41
54 Female 115 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:05:02
55 Female 134 ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1966   1:05:04
56 Male 158 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΤΣΑΧΑΛΙΝΑΣ 1978   1:05:12
57 Female 114 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΕΣΥΛΛΑ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:22:14
58 Female 156 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:22:15
59 Female 110 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:22:17

 


ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2021 10km (half road half trail)
Rank Gender BIB Name YOB Club 10km trail
1 Male 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΤΣΗΣ 1995   1:00:26
2 Male 19 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:59
3 Male 8 ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΚΟΥΜΑΣ 1970 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:02:32
4 Male 32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΝΑΣ 1989 ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1:03:30
5 Male 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΑΠΠΑΖ 1:05:38
6 Male 30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΜΠΑΚΙΩΤΗΣ 1980   1:09:51
7 Male 36 ALEX HEICKEN -   1:12:21
8 Male 35 JOHAN HEICKEN -   1:12:21
9 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1972 HERBALIFE NUTRITION TEAM 1:13:38
10 Female 25 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:15:11
11 Male 11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΧΟΣ 1986 ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1:15:33
12 Male 12 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:17
13 Male 23 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:36
14 Male 27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ 1973   1:26:14
15 Male 24 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΖΟΣ 1989   1:27:59
16 Female 29 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΣΙΝΟY 1976   1:38:07
17 Male 26 ΚΙΜΩΝ ΣΑΠΝΑΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:38:08
18 Female 18 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:59
19 Female 20 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:59
20 Male 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:23

 


ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2021 10km (road)
Rank Gender BIB Name YOB Club 10km road
1 Male 60 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1978   0:40:49
2 Male 73 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ 1985 SST 0:43:00
3 Male 76 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΤΣΟΣ 1978 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 0:44:57
4 Male 85 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΟΝΣΟΣ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:32
5 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΟΣ 1994 ΝΑΞΟΣ 0:51:32
6 Male 74 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΙΟΣ 1989   0:54:46
7 Male 64 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:40
8 Female 88 ARIELLE LOCCAND -   0:58:10
9 Male 89 ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ -   0:58:10
10 Female 67 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟΥ 1980   0:59:57
11 Male 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΒΙΛΛΑΣ 1987 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:07
12 Male 56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ 1959 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛ.ΣΠΑΤΩΝ 1:01:12
13 Male 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΙΑΣ 1966   1:01:17
14 Female 61 ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 1975 NS COACHING 1:03:43
15 Male 54 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:04:51
16 Female 83 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ 1989 SANTA RUNNING TEAM 1:06:16
17 Male 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:32
18 Male 50 JOS VAN GELDEREN 1952 ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1:09:43
19 Male 55 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ 1987 SANTA RUNNING TEAM 1:12:03
20 Female 69 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:15:03
21 Female 80 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:15:30
22 Male 82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:18:55
23 Female 63 ΦΑΝΗ ΖΙΑΝΙΚΑ 1969 NEA SMYRNI RUNNING TEAM 1:19:18
24 Male 57 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 1975 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:19:19
25 Female 71 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:29:00
26 Female 72 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΖΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:29:00
27 Female 87 ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΥ -   1:35:27
28 Male 81 ΛΟΥΚΑΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ 1974 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΑΘΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ 1:35:35
29 Female 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΑΛΙΟΥ -   1:35:35
30 Female 53 ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ 1980   1:44:23
Κατηγορία ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

BANNER PAS NAXOU 2021

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares