Παρασκευή, 01 Ιουνίου 2012 13:24

Προπαιδικό: ΑΟ Πάγου/Βήσσα – ΑΟ Τήνου

pro pagos visas-ao tinou 31-5-2012

Για το προπαιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κυκλάδων διεξήχθη χτες, Πέμπτη 31 Μαΐου, στο γήπεδο της Ερμούπολης, ο αγώνας μεταξύ του ΑΟ Πάγου/Βήσσα και του ΑΟ Τήνου.

Syros raouzaiosΟ αγώνας έληξε με σκορ 4-0 υπέρ των γηπεδούχων χάρη στα γκολ που σημείωσαν οι: Τσιώλης στο 35ο λεπτό, ο Μαραγκός στο 44ο και 48ο λεπτό και ο Ροσσολάτοςς στο 59ο έκλεισε τον χορό των γκολ.

ΑΟ ΠΑΓΟΥ/ ΒΗΣΣΑ:  ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ε., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ Π., ΚΟΤΣΙΠΕΤΣΙΔΗΣ Δ., ΦΩΣΚΟΛΟΣ Ι., ΠΕΡΡΗΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Ν., ΤΣΙΩΛΗΣ Π., ΚΟΡΕΑΤΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΣ Β.

ΑΟ ΤΗΝΟΥ: ΒΟΙΝΑΣ Π., ΔΕΝΑΚΑΡΙΑΣ Ν., ΚΟΜ/ΝΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ε., ΒΙΔΑΛΗΣ Α., ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ Ι., ΑΡΜΑΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ Γ.