Κυριακή, 10 Ιουνίου 2012 10:11

Προπαιδικό: Νέοι Ολυμπιακού Σύρου – ΑΟ Πάγος Βησσας

pro olympiakos pagosvissas 8-6-2012-1

Μια ακόμη νίκη πέτυχαν οι προπαίδες του ΑΟ Πάγου Βησσα κερδίζοντας τους Νέους Ολυμπιακού Σύρου με σκορ 2 – 0.

το σκορ άνοιξε στο 5ο λεπτό ο Κοτσιπετσίδης Δημήτρης με ωραίο αριστερό σουτ κάνοντας το 0 – 1.

Στο 55ο λεπτό ο Περρής Γιώργος με απευθείας φάουλ διαμόρφωσε το τελικό Νέοι Ολυμπιακού Σύρου - ΑΟ Πάγος Βησσας 0 – 2.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ήταν η τρίτη συνεχόμενη νίκη της ομάδας του Χρήστου Πελέκη που ολοκλήρωσε τους αγώνες του προπαιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Κυκλάδων με τέσσερεις νίκες και δυο ήττες.

pro olympiakos pagosvissas 8-6-2012-2

Νέοι Ολυμπιακού Σύρου: Καμπουρακης Σ., Κοντογιαννης Β., Μιχαλοβιτς Γ., Βολτης Ν., Λουλους Ι., Καραδημας Δ., Ψαρας Δ., Σαμανιου Π., Λαζαρινος Σ., Γκιουραϊ Ρ., Κουκουλης Κ., Δαμιανος Π., Ζεϊμπεκης Ν., Κοσκινας Δ., Ρουσσος Α., Πριντεζης Λ., Μαραγκος Ρ., Ζαρανης Δ.

ΑΟ Πάγος Βησσας: Μαυρακης Ε., Πολιτης Ε., Βαρθαλιτης Κ., Τσιωλης Π., Ρουσσος Γ., Καραβελας Π., Κοτσιπετσιδης Δ., Φωσκολος Ι., Περρης Γ., Κολοκοτρωνης Ν., Μαραγκος Α., Κορφιατης Α., Βουτσινος Γ., Ρουσσος Ι., Παναγιωτου Π., Λαζαρινος Κ., Μαυρακης Ε., Ροσσολατος Β.