Τρίτη, 26 Ιουνίου 2012 13:09

Όλα τα τελικά αποτελέσματα από το 7o πανκυκλαδικό

7o pankykladiko paidia xeretoun kosmo

Το 7ο Πανκυκλαδικό τουρνουά ποδοσφαίρου έλαβε τέλος μετά από 5 μέρες γεμάτες αγώνες, συγκινήσεις και χαρές για μικρούς και μεγάλους.

syros 2002 2Οι ομάδες, τα σκορ και η τελική κατάταξη τους

Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ7 (Μπαμπίνι 2005-06) πήραν μέρος 5 ομάδες, ο PAO Soccer School Σύρου με δύο ομάδες, την Ά και την ‘Β, ο οικοδεσπότης Νηρέας και τα μπαμπίνι του Μαρπησσαϊκού και του Αστέρα Μαρμάρων.

Την πρώτη θέση πήραν οι μπόμπιρες του Νηρέα, την δεύτερη θέση ο ΠΑΟ Σύρου Β’ και την 3η θέση ο Αστέρας Μαρμάρων.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2005 - 06                    

 

 

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

Σάββατο

17.00-18.00

Αστέρας Μαρμάρων - Νηρέας

Corner Νάουσα

1-2 

Σάββατο

18.00-19.00

ΠΑΟ Σύρου Α' - ΠΑΟ Σύρου Β'

Corner Νάουσα

0-9

Κυριακή

10.30-11.30

Αστέρας Μαρμάρων - Μαρπησσαϊκός

Corner Νάουσα

5-0

Κυριακή

11.30-12.30

ΠΑΟ Σύρου Β' - Νηρέας

Corner Νάουσα

4-4

Κυριακή

17.00-18.00

Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου Α'

Corner Νάουσα

8-1

Κυριακή

18.30-19.30

ΠΑΟ Σύρου Β' - Αστέρας Μαρμάρων

Corner Νάουσα

6-2

Δευτέρα

10.00-11.00

Νηρέας - Μαρπησσαϊκός

Corner Νάουσα

2-1

Δευτέρα

11.00-12.00

ΠΑΟ Σύρου Α' - Αστέρας Μαρμάρων

Corner Νάουσα

1-12

Δευτέρα

17.00-18.00

Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου Β'

Corner Νάουσα

4-4

Δευτέρα

18.00-19.00

Νηρέας - ΠΑΟ Σύρου Α'

Corner Νάουσα

8-1

Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ9 (Προτζούνιορ 2003-04) είχαμε 10 ομάδες σε δυο ομίλους.

Στον Α’ όμιλο θα οι ομάδες του: ΑΟ Πάρου, PAO Soccer School Πάρου, Νηρέα, Σύρος 2002 και ο Νέος ΑΟ Σύρου Α.

Ενώ στον Β όμιλο θα είναι οι ομάδες της: Αλυκής, του ΠΑΣ Νάξου, Νέου ΑΟ Σύρου Β, PAO Soccer School Σύρου και Μαρπησσαϊκού.

Στην κατηγορία των Κ9 (Προτζούνιορ) οι αγώνες έγιναν στο Μουντιαλίτο του ΠΑΝΘΕΟΝ στην Παροικιά από τον πάντα φιλόξενο ιδιοκτήτη του ΠΑΝΘΕΟΝ κ. Χρήστο Σαρρή, αλλά και στην Αλυκή.

Σε αυτή την κατηγορία την πρώτη θέση πήρε ο ΠΑΣ Νάξου του «ΔΑΣΚΑΛΟΥ» κ. Πέτρου Μαράκη, ο Μαρπησσαϊκός κατέλαβε την 2η θέση ενώ την 3η θέση πήραν οι ακαδημίες του κ. Χρήστου Σαρρή, ΠΑΟ Πάρου.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003-0

 

 

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή

18.00-19.00

ΑΟ Πάρου - Νηρέας

Πάνθεον

2-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

10.00-11.00

Νηρέας - ΠΑΟ Πάρου

Πάνθεον

0-4

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

12.00-13.00

Αλυκή - ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

1-9

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

12.00-13.00

ΠΑΟ Σύρου - Νέος ΑΟΣ Β'

Πάνθεον

1-4

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

13.00-14.00

Σύρος 2002 - Νέος ΑΟΣ Α'

Πάνθεον

1-0

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

17.00-18.00

Αλυκή - ΠΑΟ Σύρου

Αλυκή

5-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

17.00-18.00

ΑΟ Πάρου - ΠΑΟ Πάρου

Πάνθεον

0-1

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

18.00-19.00

Νέος ΑΟΣ Β' - Μαρπησσαϊκός

Πάνθεον

3-4

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

19.00-20.00

ΠΑΟ Πάρου - Νέος ΑΟΣ Α'

Πάνθεον

6-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

20.00-21.00

Νηρέας - Σύρος 2002

Πάνθεον

3-1

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

21.00-22.00

ΠΑΣ Νάξου – Μαρπησσαϊκός

Πάνθεον

6-2

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

09.00-10.00

ΠΑΣ Νάξου - Νέος ΑΟΣ Β'

Πάνθεον

2-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

10.00-11.00

Νέος ΑΟΣ Α' – Νηρέας

Πάνθεον

1-3

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

11.00-12.00

Σύρος 2002 - ΑΟ Πάρου

Πάνθεον

3-1

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

12.00-13.00

Μαρπησσαϊκός - ΠΑΟ Σύρου

Πάνθεον

0-3

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

17.00-18.00

ΠΑΟ Πάρου - Σύρος 2002

Πάνθεον

4-2

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

18.00-19.00

Νέος ΑΟΣ Α' - ΑΟ Πάρου

Πάνθεον

2-4

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

19.00-20.00

Νέος ΑΟΣ Β' – Αλυκή

Πάνθεον

5-0

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

20.00-21.00

ΠΑΟ Σύρου - ΠΑΣ Νάξου

Πάνθεον

2-2

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

21.00-22.00

Μαρπησσαϊκός – Αλυκή

Πάνθεον

6-2

Ημιτελικοί

Δευτέρα

10.00-11.00

ΠΑΟ Πάρου – Μαρπησσαϊκός

Πάνθεον

2-2 (2-3)

Ημιτελικοί

Δευτέρα

11.00-12.00

ΠΑΣ Νάξου – ΑΟ Πάρου

Πάνθεον

1-0

Μικρός Τελικό

Δευτέρα

18.00-19.00

AO Πάρου – ΠΑΟ Πάρου

Πάνθεον

0-3

Τελικός

Δευτέρα

19.00-20.00

Μαρπησσαϊκός – ΠΑΣ Νάξου

Πάνθεον

1-4

paros-tantanis-logo-1Στην ηλικιακή κατηγορία των Κ11 (Τζούνιορ 2001-02) πήραν μέρος 12 ομάδες σε 3 ομίλους.

Στον Α όμιλο θα είναι οι ομάδες: του ΠΑΣ Νάξου, του PAO Soccer School Σύρου Α, της Σύρος 2002 Β΄ και του Playland BΆ.

Στον Β όμιλο θα είναι οι ομάδες: ΑΟ Πάρου, PAO Soccer School Σύρου Β, Σύρου 2002 Α, Playland A.

Και στον 3ο όμιλο θα είναι οι ομάδες του: Μαρπησσαϊκού, Παμμηλιακού, Νέου ΑΟ Σύρου και του Νηρέα.

Οι αγώνες των Κ11 (τζούνιορ) διεξήχθησαν στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου με την τεράστια βοήθεια και του πρόεδρου του ΑΟ Πάρου ο οποίος είναι πάντα κοντά σε τέτοιες ενέργειες ο κ. Κώστας Τσαντάνης, αλλά και στην Αλυκή.

Στην βαθμολογία των Τζούνιορ, την 1η θέση πήρε ο ΑΟ Πάρου του Μάνου Φραντζή, την 2η η Α.Π. Σύρος 2002 του εμπνευστή του Πανκυκλαδικού κ. Δημήτρη Κάμπαξη και την 3η θέση η ομάδα του κ. Πέτρου Μαράκη ΠΑΣ Νάξου.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2001 - 02                          

 

 

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

17.00-18.00

ΑΟ Πάρου - Σύρος 2002 Α'

Παροικιάς

6-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

18.30-19.30

Παμμηλιακός – Νηρέας

Αλυκής

1-5

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

19.00-20.00

ΠΑΟ Σύρου Β' - Playland A'

Παροικιάς

2-1

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

20.00-21.00

Σύρος 2002 Β' - Playland B'

Αλυκής

1-0

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

20.00-21.00

ΠΑΣ Νάξου - ΠΑΟ Σύρου Α'

Παροικιάς

6-1

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

21.00-22.00

Μαρπησσαϊκός - Νέος ΑΟΣ

Παροικιάς

4-5

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

09.00-10.00

Νηρέας – Μαρπησσαϊκός

Αλυκής

5-4

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

09.00-10.00

ΠΑΟ Σύρου Β' - Σύρος 2002 A'

Παροικιάς

2-4

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

10.00-11.00

Playland A' - ΑΟ Πάρου

Παροικιάς

1-2

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

11.00-12.00

ΠΑΟ Σύρου Α' - Playland B'

Παροικιάς

2-2

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

12.00-13.00

Νέος ΑΟΣ – Παμμηλιακός

Αλυκής

4-0

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

12.00-13.00

ΠΑΣ Νάξου - Σύρος 2002 Β'

Παροικιάς

6-2

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

17.00-18.00

ΑΟ Πάρου - ΠΑΟ Σύρου Β'

Αλυκής

3-2

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

17.00-18.00

Σύρος 2002 Α' - Playland Α'

Παροικιάς

7-1

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

18.00-19.00

ΠΑΟ Σύρου Α' - Σύρος 2002 Β'

Παροικιάς

1-0

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

19.00-20.00

Παμμηλιακός – Μαρπησσαϊκός

Αλυκής

5-0

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

19.00-20.00

Playland B' - ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

 0-7

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

20.00-21.00

Νηρέας - Νέος ΑΟΣ

Παροικιάς

 3-2

Μπαράζ 2ων

Δευτέρα

09.00-09.30

ΠΑΟ Σύρου Α’ – Σύρος 2002 Α’

Παροικιάς

 0-1

Μπαράζ 2ων

Δευτέρα

09.30-10.00

Νέος ΑΟΣ – ΠΑΟ Σύρου Α’

Παροικιάς

1-0

Μπαράζ 2ων

Δευτέρα

10.00-10.30

Σύρος 2002 Α’ – Νέος ΑΟΣ

Παροικιάς

 1-0

Ημιτελικοί

Δευτέρα

11.00-12.00

ΠΑΣ Νάξου – ΑΟ Πάρου

Παροικιάς

1-1 (0-3)

Ημιτελικοί

Δευτέρα

12.00-13.00

Νηρεας – Σύρος 2002 Α’

Παροικιάς

1-3 

Τελικοί

Δευτέρα

19.00-20.00

Νηρέας – ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

3-4 

Τελικοί

Δευτέρα

20.00-21.00

ΑΟ Πάρου –Συρος 2002 Α’

Παροικιάς

2-1 

paros-ATOU 2 ME THLΣτην ηλικιακή κατηγορία των Κ13 (Προπαίδες 1999-00) είχαμε 9 ομάδες σε δυο ομίλους.

Ο 1ος όμιλος πήραν μέρος οι ομάδες του Νηρέα, Αλυκής, ΑΟ Πάρου, ΠΑΣ Νάξου και του Νέου ΑΟ Σύρου, ενώ στον 2ο όμιλο οι ομάδες συμμετείχαν ήταν οι: Παμμηλιακός, Playland, PAO Soccer School Σύρου και η Σύρος 2002.

Στην κατηγορία των Κ13 (Προπαίδες) διεξήχθησαν στο Δημοτικό Στάδιο Πάρου, στην Παροικιά.

Την 1η θέση πήρε η Ακαδημία του κ. Δημήτρη Κάμπαξη Σύρος 2002, την 2η η ακαδημία του κ. Πέτρου Μαράκη ΠΑΣ Νάξου ενώ την 3η θέση πήρε η ομάδα του κ. Κρεμμύδα Playland Σαντορίνης.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

1999 - 00                          

 

 

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

3Α' ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη

19.00-20.30

Νηρέας - ΑΟ Πάρου

Παροικιάς

1-2

4Α' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή

10.00-11.30

Αλυκή - ΑΟ Πάρου

Παροικιάς

1-1

2Α' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή

19.30-21.00

Νηρέας - Αλυκή

Παροικιάς

1-5

1Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

10.30-12.00

ΠΑΣ Νάξου - Αλυκή

Παροικιάς

0-3

1Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

12.00-13.30

Νέος ΑΟΣ - Νηρέας

Παροικιάς

6-1

1Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

17.00-18.30

Σύρος 2002 - Παμμηλιακός

Παροικιάς

8-1

2Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

18.30-20.00

ΑΟ Πάρου - ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

4-4

3Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

20.00-21.30

Αλυκή - Νέος ΑΟΣ

Παροικιάς

2-0

1Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο

21.30-23.00

Playland - ΠΑΟ Σύρου

Παροικιάς

7-0

2Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

09.00-10.30

ΠΑΟ Σύρου - Παμμηλιακός

Παροικιάς

0-2

4Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

10.30-12.00

Νέος ΑΟΣ - ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

1-7

2Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

12.00-13.30

Playland - Σύρος 2002

Παροικιάς

6-0

5Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

17.00-18.30

ΠΑΣ Νάξου - Νηρέας

Παροικιάς

7-0

5Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

18.30-20.00

ΑΟ Πάρου - Νέος ΑΟΣ

Παροικιάς

0-2

3Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

20.00-21.30

Παμμηλιακός - Playland

Παροικιάς

1-5

3Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή

21.30-23.00

ΠΑΟ Σύρου - Σύρος 2002

Παροικιάς

2-8

Ημιτελικοί

Δευτέρα

09.30-11.00

Αλυκή – Σύρος 2002

Παροικιάς

0-3 

Ημιτελικοί

Δευτέρα

11.00-12.30

Playland – ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

2-4

Τελικοί

Δευτέρα

18.00-19.30

Playland - Αλυκή

Παροικιάς

 6-4

Τελικοί

Δευτέρα

19.30-21.00

Σύρος 2002 – ΠΑΣ Νάξου

Παροικιάς

 2-1

Το Sportcyclades που είναι χορηγός επικοινωνίας, θα καλύψει ειδησεογραφικά το τουρνουά αλλά και με βιντεοσκόπηση. Το κόστος για τα 2 dvd μέσα σε κασετίνα, είναι 10€. Όποιος ενδιαφέρετε για την αγορά του, παρακαλώ να στείλει αίτημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

syros RAOYZAIOS new14

 

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

LIFT.TEK

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares