Μονόδρομος η νίκη στον αυριανό αγώνα κόντρα στην Ηλιούπολη για τον Α.Ο. Θήρας (live streaming)

• Κατηγορία ΒΟΛΕΪ

Ο Α.Ο. Θήρας επέστρεψε στις νίκες στο πρωτάθλημα καθώς επικράτησε με 3-0 σετ στον Εύοσμο επί του Αίαντα. Έτσι διατηρήθηκε στην κορυφή της βαθμολογίας με 24 βαθμούς μαζί με τον Ολυμπιακό και πλέον κοιτάζει το εκτός έδρας ματς της Παρασκευής στην Ηλιούπολη.

Του Αντώνη Κοραή

Η αναμέτρηση αυτή διεξάγεται μια μέρα πριν από την υπόλοιπη αγωνιστική με συναίνεση της γηπεδούχου ομάδας ώστε να εξυπηρετηθεί η ομάδα της Σαντορίνης που είχε να δώσει δυο εκτός έδρας ματς σε μικρό χρονικό διάστημα.

Η Ηλιούπολη έρχεται από την ήττα στη Νάξο, που ήταν η 9η σε ισάριθμα παιχνίδια, ενώ δεν έχει κερδίζει μέχρι στιγμής στο πρωτάθλημα ούτε σετ.

Το ματς της 10ης αγωνιστικής μεταξύ Ηλιούπολης και Α.Ο. Θήρας θα ξεκινήσει στις 19:30 της Παρασκευής 13/12 στο κλειστό γυμναστήριο της Ηλιούπολης.

Για όσους επιθυμούν να παρακολουθήσουν το παιχνίδι, θα υπάρχει διαδικτυακή μετάδοση μέσα από το κανάλι ΑΟ ΘΗΡΑΣ TV στο youtube, μετά από συνεννόηση των δύο ομάδων

ΑΟ Μυκόνου - Πανναξιακός 0-1 [Highlights]

Δείτε τις καλύτερες στιγμές και τα γκολ από τον αγώνα...

Μοιριασιά στη Σίφνο για Πανσιφναϊκό και Άγιαξ Σύρου [vid-pics]

Η λευκή ισοπαλία μεταξύ του Πανσιφναϊκού και του Αίαντα Σύρου...

Συνέχισε και στον κορυδαλλό το αήττητο σερί του ο Πανθηραϊκός

Πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση ο Πανθηραϊκός επικράτησε με 0-2 του...

Ήττα ''καμπανάκι'' για την Άνω Μερά στο Κερατσίνι

Μεγάλη νίκη που του δίνει τη δυνατότητα να κοιτάξει το...

Ασταμάτητη η Θύελλα, σκαρφάλωσε στη 3η θέση ο Πανθηραϊκός (βαθμολογία - αποτελέσματα)

Ούτε ο Εθνικός δεν μπόρεσε να ανακόψει την ξέφρενη πορεία...

«Διπλό» τίτλου στη Μύκονο για τον Πανναξιακό

Ο Πανναξιακός επικράτησε 1-0 του ΑΟ Μυκόνου εκτός έδρας για...

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων(25-26/1)

Δείτε το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ...

Θύελλα Καμαρίου - Εθνικός [Live Streaming]

Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο του Καμαρίου την...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2)

Η λευκή ισοπαλία μεταξύ του Πανσιφναϊκού και του Αίαντα Σύρου ήταν το τελικό αποτέλεσμα,  παρά το γεγονός ότι και οι...

Πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση ο Πανθηραϊκός επικράτησε με 0-2 του Ερμή Κορυδαλλού για την 17η αγωνιστική και πλέον σε συνδυασμό...