Νίκος Τσάμογλου: Μας αδικεί το αποτέλεσμα (vid)

Γράφτηκε από τον

Δεν πήρε αυτό που άξιζε βάσει των χαμένων ευκαιριών που είχε η ομάδα του στο παιχνίδι με τον Πανναξιακό δήλωσε στο sportcyclades.gr ο προπονητής της Θύελλας Καμαρίου.

Κατηγορία ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

Στο πάθος και την προσήλωση των παικτών του στο αγωνιστικό πλάνο στάθηκε ο προπονητής του Πανναξιακού Γιώργος Μοστράτος μετά τη μεγάλη νίκη της ομάδας του κόντρα στην πρωτοπόρο Θύελλα Καμαρίου.

Σε μία συνέντευξη εφ όλης της ύλης που παραχώρησε στο sportcyclades.gr ο Μάριος Γαλανός απάντησε στις ερωτήσεις μας, καταθέτοντας την άποψη του για πολλά και σημαντικά ζητήματα.

Ο τερματοφύλακας της Ελλάς Σύρου, Στάθης Μουλαράς, με καταγωγή από την Πολύδροσο Φωκίδας, μίλησε στην εκπομπή στα «90 Λεπτά Χωρίς Καθυστερήσεις» για τις συμμετοχές του στη Γ' Εθνική, τη νίκη της ομάδας του επί της Κορίνθου, ενώ ευχαρίστησε και τον σύλλογο της Σύρου που του έχει δείξει εμπιστοσύνη.

Τα εύσημα στους παίκτες του έδωσε ο προπονητής της Θύελλας Καμαρίου, Νίκος Τσάμογλου μετά τη μεγάλη νίκη της ομάδας του κόντρα στον Αίαντα Σύρου.

Ικανοποιημένος από την εικόνα που παρουσίασε η ομάδα του στο παιχνίδι με τον Αίαντα Σύρου δήλωσε στο sportcyclades ο Γενικός Αρχηγός της Θύελλας Καμαρίου, Κώστας Ρούσσος ή Νταντής, όπως τον γνωρίζουν όλες οι Κυκλάδες.

Ο προπονητής του ΑΟ Μυκόνου, Γιώργος Σκαραφίγκας μίλησε στη κάμερα του sportcyclades.gr για τον αγώνα της ομάδας του απέναντι στον Πανερυθραϊκό.

Μετά τη νίκη (59-55) του εφηβικού τμήματος -στο ντέρμπι με την Α.Ε. Σαντορίνης- και την πρόκριση στην τελική φάση του αντίστοιχου πρωταθλήματος της Ε.Σ.Κ. Κυκλάδων, ο προπονητής του Μαρπησσαϊκού, Θοδωρής Καζακίδης, μίλησε στην κάμερα της «ΦτΠ» και στον Δημήτρη Τσερεντζούλια.

Ο προπονητής του Πικερμίου, Γιάννης Ψυχογιόπουλος μίλησε στο sportcyclades.gr για το ντέρμπι της Νάξου κόντρα στον Πανναξιακό ΑΟΚ, όπου τελικά οι γηπεδούχοι επικράτησαν στις λεπτομέρειες με 88-84.

Ο Σκάουτερ του ΠΑΟΚ, Κώστας Λαγωνίδης είναι από τους ανθρώπους που παρακολουθούν στενά τους αγώνες του ομίλου των νήσων του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων.